استرالیا دانشجویان عدم علم: شما می توانید پاسخ به این سال 6 سوال ؟

نتایج منتشر شده در روز پنجشنبه نشان می دهد که تنها 50 درصد از 10 سال دانش آموزان به دست آورد “مهارت استاندارد” بدین معنی که می تواند به درستی پاسخ به یک سری از “چالش برانگیز است اما معقول” علم سوالات.

نتایج در ویکتوریا و نیو سات ویلز شد زیر 50 درصد: 47 درصد از ویکتوریا دانش آموزان و 49 درصد از NSW دانش آموزان ملاقات مهارت استاندارد است.

شما می توانید پاسخ به این سال 6 علوم سوال ؟

شما می توانید پاسخ به این سال 10 علوم سوال ؟

میان سال و 6 دانش آموزان 58 درصد در ملاقات مهارت استاندارد است. سال 10 مهارت استاندارد است سخت تر نسبت به سال 6 دانش آموزان است.

برنامه درسی استرالیا ارزیابی و گزارش سازمان اجرا می شود که این هر سه سال یکبار آزمون گفت: علائم وجود دارد که سواد علمی بود بهبود میان سال و 6 دانش آموزان با 2018 نتایج بهترین پس از تست آغاز شد.

“این نتایج نشان می دهد که چیزی به نظر می رسد به کار در مدارس ابتدایی و 6 سال تدریس علوم سواد” رئیس اجرایی David de Carvalho گفت.

اما فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت: کار بیشتر مورد نیاز بود برای بهبود آموزش علوم در مدارس.

“اگر این گزارش کارت آن را می گویند, ‘باید انجام دهید بهتر است’,” او گفت:.

“قوی مهارت و علم باید از ویژگی های کلیدی از سیستم آموزش و پرورش ما به دلیل بنیادی [علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات] مهارت های رانندگی شغل آینده.”

دبورا Corrigan, استاد, ریاضی, علوم و تکنولوژی در دانشگاه موناش گفت: متوسط نتایج نیز منعکس شده این واقعیت است که آنچه آموخته است در استرالیا علوم کلاس اغلب منعکس نمی کند راه های که در آن دانش علمی است که در واقع استفاده می شود.

“ما باید به تمرکز کمتر بر روی مفاهیم آن مهم است به تمرکز بر روی چرا این مفاهیم مفید و هنگامی که ما می رویم به استفاده از آنها؟” استاد Corrigan گفت.

“علم باید آموخته در راه است که بسیار مفید است برای دانش آموزان تا زمانی که ما ارزیابی رژیم و برنامه درسی ارزش است که ما همیشه رفتن به طور متوسط در چیزهایی مانند NAPLAN.”

نتایج یافت هیچ تفاوت آماری در دستاوردهای دختران و پسران که نشسته و تست در هر دو سال 6 سال 10.

اما آن را در بر داشت که آموزش و پرورش و شغل از یک پدر و مادر دانش آموزان تا به حال تأثیر عمده ای بر مهارت است.

چهل و نه درصد از سال 6 دانش آموزان و 30 درصد از 10 سال دانش آموزانی که پدر و مادر شدند, طبقه بندی شده در این گروه متشکل از کارگران ماهر در دفتر فروش و خدمات کارکنان به ثمر رساند در و یا بالاتر از استاندارد مهارت.

در میان دانش آموزان با پدر و مادر در رده مدیران ارشد و یا حرفه ای 73 درصد از 6 سال و 70 درصد از 10 سال دانش آموزان تا به حال نمره بالاتر از استاندارد مهارت.

آموزش والدین به حال حتی برجسته تر نفوذ است.

هفتاد و دو درصد از سال 6 دانش آموزان و 70 درصد از 10 سال دانش آموزان با پدر و مادر که تا به حال مدرک لیسانس یا بالاتر رسیده مهارت استاندارد است.

در بالاترین گروه آموزش و پرورش, 36 درصد از سال و 6 و 25 درصد از سال 10 دانش آموزان رسیده مهارت استاندارد است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im