دانشمندان استرالیایی کشف مرگ بلوک ساختمان از راه شیری

در حال بارگذاری

“وجود دارد که بیشتر آنها اما با گذشت زمان گرانش کهکشان ما را پاره آنها را از هم جدا. ققنوس تنها مثال ما از گذشته از اصل” پروفسور لوئیس گفت.

چند سال گذشته از نجوم را عمیقا تغییر راه دانشمندان فکر می کنم در مورد کهکشان سازند. آن استفاده می شود تصور کرد که کهکشان ها تشکیل شده کل از گسترده ابر از گاز به سمت چپ بیش از انفجار بزرگ.

جدید تصویر خشن تر: بزرگ کهکشان ستاره شناسان مشاهده می کنید در واقع مرکب از بسیاری از کوچکتر کهکشان ها و خوشه های ستاره yanked هم توسط گرانش.

کهکشان راه شیری در نتیجه حاوی یک ترکیب جدید و قدیمی ستاره های پیچیده تلاش برای مطالعه کهکشان ها را تکامل.

این چیزی است که باعث می شود کشف ققنوس جریان پنج شنبه اعلام کرد در طبیعت بسیار جالب است.

“این نتیجه در واقع هیجان انگیز و قابل توجه” گفت: پروفسور ریچارد د Grijs یک دانشگاه مک کواری اخترفیزیکدان بود که درگیر در تحقیق ،

اگر ققنوس جریان واقعا یک بلوک ساختمان از کهکشان راه شیری “است که به خاطر چنین اشیاء خواهد بود متشکل از اولین ستاره های تشکیل شده در جهان,” او گفت:.

ستاره ها – وجود حدود یک میلیون از آنها وجود داشته باشد در انبوه خارج از کهکشان ما در حال چرخش آن در مورد 62,000 سال نوری از خورشید است.

و آنها – باستان به اندازه کافی نشان می دهد آنها بخشی از یک کهکشان کوتوله مصرف بسیاری از میلیاردها سال پیش توسط کهکشان راه شیری است.

ستاره شناسان می توانید کار کردن سن یک ستاره با نگاه به آنچه در آن ساخته شده است. هنگامی که جهان براق و جدید آن عمدتا پر از ساده ترین عناصر: هلیم و هیدروژن است.

در حال بارگذاری

به عنوان جهان سالخورده ستاره ها را شکست این عناصر با هم به عناصر سنگین تر مانند فلزات ما بر روی زمین است.

ستاره های جوان تمایل دارند که مقدار زیادی از این فلزات در جو خود را به خاطر آنها شکل گرفته در بیشتر آلوده جهان است. قدیمی ترین ستاره نسبتا کمی.

با استفاده از 3.9 متر Anglo-Australian تلسکوپ در جانبداری بهار در NSW دانشگاه سیدنی دانشجوی دکتری ژن Wan قادر به نشان دادن ستارگان ققنوس جریان تقریبا هیچ فلز.

که باعث می شود ستاره ها شاید 10 میلیارد سال است. از راه مقايسه خورشید است 4.6 میلیارد سال; جهان حدود 13.8 میلیارد دلار است.

ستاره شناسان هرگز دیده می شود یک انبوه ستارگان بود.

“این جریان می آید از یک خوشه است که با درک ما نباید وجود داشته است” گفت: دانشیار دانیل Zucker, یک دانشگاه مک کواری ستاره شناس و نویسنده پژوهش است.

ستاره شناسان مطمئن نیستید که در آن این باستان خوشه ای از ستاره می آید.

پروفسور لوئیس مظنون ممکن است orbited یک کهکشان کوتوله است که چندی پیش مصرف شده توسط کهکشان راه شیری و در حال حاضر باقی می ماند پشت مانند interstellar سطل زباله.

و در نهایت آن خواهد بود نه بیشتر. راه شیری گرانش عظیم در حال حاضر کشیده خوشه را به یک خط نازک و بیش از چند میلیارد سال آن را تکه تکه خوشه جدا و مخلوط با ستاره خود را.

“این درست در آستانه بازمانده” گفت: پروفسور لوئیس.

“این در حال حاضر کشیده شده است به این تمدید جریان – و اگر ما منتظر یک زن و شوهر بیشتر مدار این جریان خواهد بود پراکنده و ما باید بیشتر جریان است.”

ما صبح و شب Edition خبرنامه

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>