مدارس استرالیا در حال بسته شدن به دلیل coronavirus اما آنها باید باشد ؟

سازمان جهانی بهداشت یک شبه اعلام کرد که مسئول coronavirus COVID-19 در حال حاضر یک بیماری همه گیر و نام کشور را به “فوری و اقدام تهاجمی”.

این ویروس آسیب دیده بیش از 113,702 مردم و منجر به 4,012 مرگ و میر در سطح جهان است. در زمان انتشار وجود داشته 126 افراد مبتلا COVID-19 در استرالیا و سه مرگ و میر مرتبط با این ویروس. این تعداد به احتمال زیاد به افزایش است.

استرالیا صادر کرده است محدودیت برای مسافران از چین, کره جنوبی, ایران و ایتالیا. چهار مدرسه دو در نیو ساوت ولز و ویکتوریا بسته به طور موقت پس از دانش آموزان و یک عضو هیات آزمایش مثبت برای ویروس.

در روزهای اخیر ویکتوریا برتر دن اندروز هشدار داده است به آماده شدن برای ایالت تعطیلی مدارس. فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan گفت: ماشه برای گسترده تر تعطیلی مدارس تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است رسیده اما به نظر می رسد “در حال حاضر روشن است که ایده های حاوی ویروس گرفتن سخت تر و سخت تر”.

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی برای محافظت از مردم در برابر COVID-19 بنابراین مقامات بهداشت عمومی نیاز به استفاده از غیر دارویی مداخلات در پاسخ به شیوع بیماری است. این می تواند شامل جداسازی افراد آلوده quarantining کسانی که در معرض ویروس و بسته شدن مدارس.

سیاست های فعلی و دستورالعمل ها

دولت فدرال به تازگی منتشر شده استرالیا در بخش بهداشت و درمان اضطراری طرح پاسخ برای رمان Coronavirus (COVID-19). آن را می گوید:

دولت و قلمرو دولت مسئول عملیاتی جنبه های بهداشت عمومی پاسخ […] آنها را […] پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات هر ملی, توصیه های محلی و ارزیابی ریسک […] و حمایت از شیوع بررسی و مدیریت در مجتمع مسکونی سالخورده مراقبت از امکانات مدارس و زندانها و موسسات دیگر است.

این روشن می سازد خاصی وجود ندارد طرح ملی برای مدارس حاوی ویروس است. این بیانیه به نظر می رسد نشان می دهد این طرح در حال حاضر است به “حمایت از شیوع بررسی” به عنوان مخالف برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

حمایت از شیوع بررسی است راکتیو اندازه گیری آن برگ مدارس در معرض خطر شیوع بیماری بدون یک استراتژی برای جلوگیری از آنها را.


ادامه مطلب: آن را در حال حاضر یک موضوع که اگر برای استرالیا. این است که چگونه ما در حال آماده شدن برای یک جهش در coronavirus موارد


وجود دارد توصیه های کلی در دسترس برای مدارس اما این تمرکز بر دانشجویان بین المللی و یا کسانی که به تازگی از در معرض خطر کشور و کسانی که تا به حال تماس با کسی که آلوده است.

بدون بتن, ملی طرح, فرد, مدارس تکیه بر دولت و خاک مشاوره متفاوت است که به طور قابل توجهی (دیدن NSW و NT) است. این ممکن است به معنی وجود خواهد داشت نابهنگام و ناهماهنگ پاسخ حاوی COVID-19 در مدارس سراسر استرالیا.

چه چیزی می تواند به مدارس انجام دهید ؟

اقدامات مدارس می توانید استفاده کنید برای جلوگیری از عفونت سقوط به دو گروه: بهبود بهداشت شخصی و اجتماعی اجرای فاصله به کاهش احتمال تماس بین آلوده و غیر آلوده به مردم است. استرالیا تحقیقاتی شبیه سازی و مدل سازی اجتماعی فاصله نشان می دهد این است که به احتمال زیاد موثر در برابر یک رمان ویروس مانند COVID-19 ویروس اگر معرفی به سرعت.

1. ترویج بهداشت خوب و به حداقل رساندن فعالیت های که شامل تماس شخصی.

مدارس ارائه می کنند متناسب با سن و تکرار آموزش در مورد بهداشت شخصی و فردی تماس فیزیکی. این شامل: چگونه اغلب شستن دست استفاده صحیح از ماسک و دستکش استراتژی برای جلوگیری از تماس شخصی (مانند قیاس و یا های قلم) و اصلاح قوانین و مقررات برای عطسه و سرفه (به آرنج به نوبه خود به دور که در آن ممکن است).

مدارس می توانند با ارائه آموزش صحیح شستن دست ها.

مدارس می توانند محل sanitisers در مکان های با ترافیک بالا مانند در ورود به کلاس های درس و سالن های ورزشی و در کنار آسانسور و راهرو اصلی. آنها همچنین می توانند برای تمیز کردن سطوح در تماس با مانند پله ریل میز کامپیوتر آزمایشگاه ایستگاه و صفحه کلید.

2. ایجاد تغییرات به مدرسه جدول زمانی برای به حداقل رساندن دانش آموز قرار گرفتن در معرض.

این شامل متناوب زنگ تفریح و استراحت ناهار برای جلوگیری از داشتن کل مدرسه در زمین بازی در یک زمان و حصول اطمینان از دانش آموزان کمتر ارتباط برقرار کردن در زمان استراحت.

استراتژی نیز باید در محل قرار داده برای دانش آموزان در حال حرکت بین کلاس های درس برای جلوگیری از راهرو له. یک گام عاقلانه خواهد بود به چرخش معلمان بین کلاس های درس نه دانش آموزان.

تعلیق زیادی رویدادهای مدرسه و گشت و گذار مدرسه نیز کمک می کند.

3. اطمینان از دانش آموزانی که در بازگشت از هر کشور در خارج از کشور خود منزوی کردن برای حداقل دو هفته.

جهانی گسترش ویروس است که در حال حاضر در مرحله پاندمی است در نقطه ای که هیچ هوایی و کشتی کروز سفر قابل توجهی خطر است.


ادامه مطلب: نگران فرزند خود را گرفتن coronavirus? در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن


4. ارائه آموزش آنلاین برای قرنطینه و از خود جدا آموزان است.

این مسئولیت را بر کشورها و مناطق و بسیاری از آنها در حال حاضر توسعه یافته سیستم های آنلاین. مشکل خواهد بود و در بلند کردن اجسام آنها را به مقیاس. یونسکو ارائه یک لیست از منابع آنلاین برای کمک به حمایت از دانش آموزان است.

5. اطمینان از دانش آموزان آسیب پذیر هستند پشتیبانی می کند

پشتیبانی اضافی باید فراهم شود و آسیب های دانش آموزان و مدارس با نسبت بالایی از آسیب پذیری. استرالیا جوامع بومی هستند در معرض از COVID-19 عفونت به عنوان دانش آموزان در مدارس خاص برای کسانی که با معلولیت.

هر دو این گروه از دانش آموزان که اغلب محروم socioeconomically نیز نیاز به متخصص پشتیبانی در صورتی که برای دریافت آموزش و پرورش جایگزین آنلاین.

آنچه در مورد بسته شدن مدارس ؟

با توجه به یونسکو 14 کشور بسته اند مدارس در سراسر کشور از جمله ژاپن و ایتالیا. این نام به فعال تعطیلی به عنوان آنها عبارتند از مدارس که در آن عفونت مشخص نشده اند.

بیشتر از 13 کشور دیگر از جمله استرالیا گزارش کرده اند تعطیلی برخی از مدارس. برخی از این واکنش, پاسخ, تنها زمانی که یک عفونت شناخته شده است در یک مدرسه. تا کنون در استرالیا تمام مدرسه تعطیل شده اند و واکنشی است.

Georgetown روز مدرسه در واشنگتن بسته برای یک روز در تلاش برای کاهش گسترش COVID-19. شاون THEW/EPA

وجود دارد که تغییرات در طول زمان مدارس را بسته و زمانی که تصمیم گیری ساخته شده بودند به آنها نزدیک است. ژاپن صادر ملی دستور برای تعطیلی مدارس و هنگامی که وجود دارد 186 تایید عفونت در کشور در مقایسه با ایتالیا که 2,500.

بررسی مطالعات نشان می دهد گسترده و فعال مدرسه تعطیل شده اند موثر در کاهش نرخ جدید آنفلوانزا موارد اما تحقیقات در طول زمان آنها باید تعطیل است مجمل.

شواهد نشان می دهد که در طول سال 1918 پاندمی آنفلوانزا گسترده تعطیلی مدارس (معلوم نیست چه نسبت فعال بودند و یا reactive) و دیگر غیر دارویی و مداخلات به ویژه در جوامع در ارتباط بودند با کاهش نرخ مرگ و میر.


ادامه مطلب: 8 نکته در چه چیزی برای گفتن به بچه های خود را در مورد کوروناویروس


منطق برای بسته شدن مدارس در طول بیماری های همه گیر است که کودکان تصور می شود مهم بردار از انتقال. آنها بیشتر عفونی و مستعد ابتلا به بسیاری از آنفلوانزا سویه های بالا و نرخ تماس در مدارس به نفع انتقال است.

در مورد آنفولانزای خوکی 2009 H1N1 همه گیر 60% موارد آلوده شده بودند, 18 سال, پیر و یا جوان است. اما COVID-19 به نظر می رسد تاثیر نمی گذارد کودکان به اندازه افراد مسن. نشان می دهد کودکان علائم خفیف و کمتر وجود دارد عفونت در میان آنها است. که گفت:, آنها هنوز هم ممکن است قابل توجهی بردار در انتقال است.

ما نیاز به یک ملی رویکرد به ویروس مهار و ارائه آموزش با مدارس در مرکز پاسخ ما به COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im