پلیس استرالیا در حال استفاده از Clearview هوش مصنوعی سیستم تشخیص صورت با هیچ پاسخگویی

پلیس استرالیا آژانس گزارش با استفاده از یک خصوصی غیر قابل توصیف صورت به رسمیت شناختن خدمات است که ترکیبی از یادگیری ماشین و گسترده داده ها-جمع آوری شیوه برای شناسایی اعضای عمومی از آنلاین عکس.

خدمات Clearview هوش مصنوعی است که مانند یک تصویر معکوس جستجو برای مواجه است. شما ها یک تصویر از چهره کسی و Clearview جستجوهای پایگاه داده خود را برای پیدا کردن تصاویر دیگر که حاوی همان صورت است. آن را نیز به شما می گوید که در آن تصویر پیدا شد که ممکن است به شما کمک کند تعیین نام و اطلاعات دیگر در مورد این فرد در تصویر.

Clearview AI ساخته شده است این سیستم با جمع آوری چندین میلیارد دلار در دسترس عموم تصاویر از وب از جمله از سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و YouTube. سپس آنها با استفاده از یادگیری ماشین به یک بیومتریک قالب برای هر چهره و مطابقت آن قالب به منابع آنلاین از تصاویر.

آن را در ماه ژانویه نشان داد که صدها نفر از ما سازمان های اجرای قانون هستند و با استفاده از Clearview AI شروع یک طوفان از بحث و گفتگو در مورد سیستم پیامدهای حریم خصوصی و قانونی بودن web-خراش دادن استفاده می شود برای ساخت پایگاه داده است.

استرالیا در سازمان های پلیس در ابتدا رد کرده بودند با استفاده از این سرویس است. انکار برگزار شد تا یک لیست از Clearview AI مشتریان به سرقت رفته بود و منتشر آشکار کاربران از پلیس فدرال استرالیا و همچنین به عنوان دولت با پلیس در, Queensland, ویکتوریا و استرالیای جنوبی.

عدم پاسخگویی

این توسعه است که به ویژه مربوط به وزارت امور که نظارت پلیس فدرال است که به دنبال افزایش استفاده از تشخیص چهره و دیگر هویت بیومتریک سیستم. (تلاش برای معرفی قانون جدید حذف شد بازگشت در سال گذشته برای اینکه به اندازه کافی شفاف و یا حفظ حریم خصوصی حفاظت است.)

به دست آوردن اعتماد در استفاده مناسب از بیومتریک فن آوری نظارت باید مهم برای خانه امور. و فریبنده در مورد استفاده از این ابزار بد است نگاه کنید.


ادامه مطلب: چرا دولت پیشنهاد تشخیص صورت پایگاه داده است که باعث چنین alarm


اما عدم پاسخگویی ممکن است فراتر از تصمیم گیری های ضعیف در بالای صفحه. ممکن است که مدیریت در سازمان های اجرای قانون را نمی دانند کارکنان خود را با استفاده از Clearview AI. این شرکت ارائه می دهد رایگان آزمایش به “فعال پرسنل اجرای قانون” اما مشخص نیست که چگونه آنها این بررسی فراتر از نیاز به یک دولت آدرس ایمیل.

چرا اجرای قانون و سازمان های اجرای قوانین در مورد آن ابزار نظارت افسران می توانید استفاده کنید ؟ چرا خود را پاسخگویی داخلی مکانیزم کار ؟

نیز وجود دارد بسیار واقعی نگرانی ها در مورد امنیت در هنگام استفاده از Clearview AI. این مانیتور و سیاهههای مربوط به هر جستجو و ما آن را می دانم در حال حاضر یک نقض داده ها. اگر پلیس در حال رفتن به استفاده از قدرتمند نظارت فن آوری وجود دارد باید سیستم در محل برای اطمینان از آن ابزارهای تکنولوژیکی انجام آنچه آنها می گویند آنها انجام و در امن و پاسخگو در راه است.

است و حتی آن را دقیق است ؟

نسبتا کمی شناخته شده است در مورد چگونگی Clearview سیستم هوش مصنوعی در واقع کار می کند. برای پاسخگو باشد یک فن آوری مورد استفاده توسط اجرای قانون باید تست استاندارد بدن برای اطمینان از آن است که مناسب برای هدف.

Clearview هوش مصنوعی از سوی دیگر تا به حال خود را تست انجام می شود – و به عنوان یک نتیجه آن توسعه دهندگان ادعا می کنند آن است که 100 ٪ دقیق است.

که گزارش را نمایندگی نمی کند نوع تست که یک نهاد به دنبال تولید یک سیستم پاسخگو خواهد انجام است. در آمریکا حداقل وجود دارد سازمان مانند موسسه ملی استاندارد و فناوری است که دقیقا این نوع از دقت و صحت تست. نیز وجود دارد بسیاری از محققان واجد شرایط در دانشگاه ها و آزمایشگاه های است که می تواند به درستی ارزیابی سیستم.

به جای Clearview هوش مصنوعی به کار به یک گروه سه نفره متشکل از یک قاضی بازنشسته تبدیل وکیل خصوصی یک سیاست شهری تحلیلگر نوشت که برخی از نرم افزار منبع باز در 1990s و سابق علوم کامپیوتر استاد است که در حال حاضر یک دره سیلیکون کارآفرین. بحثی نیست که چرا این افراد انتخاب شدند.

روش مورد استفاده برای تست سیستم نیز برگ زیادی به دلخواه می شود. Clearview بر اساس هوش مصنوعی خود را تست در آزمون توسط اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از آمازون Rekognition تصویر ابزار تجزیه و تحلیل.

اما ACLU آزمون رسانه ها شیرین کاری. ACLU زد headshots از 28 عضو کنگره در برابر mugshot پایگاه داده. هیچ یک از سیاستمداران بودند در پایگاه داده, به معنی هر بازی بازگشت خواهد بود یک خطا. این آزمون تنها لازم است سیستم به 80 درصد مشخصی از نتایج آن و آن را بسیار به احتمال زیاد برای بازگشت به بازی.


ادامه مطلب: از جلو: دولت تشخیص صورت طرح می تواند آشکار بیش از فقط هویت خود را


این Clearview AI آزمون نیز استفاده می شود headshots از سیاستمداران گرفته از وب (front-در سادگی قاب به خوبی روشن تصاویر) اما فرار آنها را در سراسر پایگاه داده خود را از چندین میلیارد دلار تصاویر که شامل آن دسته از سیاستمداران است.

بازدید بازگشت توسط سیستم شد و سپس تایید بصری توسط سه گزارش نویسندگان به عنوان 100 ٪ دقیق است. اما چه 100% چیست اینجا ؟

این گزارش تصریح می کند که این دو برای اولین بار بازدید های ارائه شده توسط سیستم دقیق بودند. اما ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از بازدید وجود دارد و یا در چه نقطه ای آنها متوقف دقیق است. سیاستمداران بسیاری از لبخند headshots آنلاین, بنابراین پیدا کردن دو عکس نباید پیچیده است.

چه چیزی بیشتر سازمان های اجرای قانون هستند و بعید است به کار با خوب تمیز headshots. کیفیت تصاویر گرفته شده از زوایای عجیب و غریب – نوع شما را از نظارت و یا دوربین های مدار بسته – خواهد بود و بیشتر شبیه به آنچه که سازمان های اجرای قانون هستند و در واقع با استفاده از.

با وجود این و دیگر انتقادات Clearview AI مدیر عامل Hoan تن-که می ایستد تست گفتن Buzzfeed او معتقد است سخت کوش و دقیق.

درک بیشتر و پاسخگویی مورد نیاز

این Clearview هوش مصنوعی مورد نشان می دهد که وجود دارد نه به اندازه کافی درک و یا پاسخگویی در اطراف چگونه و دیگر این نرم افزار ابزار کار در اجرای قانون است. و نه ما می دانیم که به اندازه کافی در مورد شرکت فروش آن و اقدامات امنیتی خود را, و نه در مورد که در اجرای قانون است که با استفاده از آن و یا تحت چه شرایطی.

فراتر از استدلال اخلاقی در اطراف صورت به رسمیت شناختن Clearview هوش مصنوعی نشان می دهد استرالیا سازمان های اجرای قانون را چنین محدود ویژگی های سازمانی و پاسخگویی است که ما باید سوال خود را در صلاحيت حتی به ارزیابی چه رسد به استفاده از این نوع فن آوری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im