و همانطور که دولت آن را تاييد می خواستم به معرفی یک برنامه تلفن همراه است که کمک خواهد کرد ردیابی تماس های از مردم که گرفتار coronavirus یک مرد زندانی برای یک ماه بارها و بارها برای ترک هتل قرنطینه به دیدار دوست دختر خود را.

استرالیا نرخ جدید COVID-19 عفونت برگزار کرده است در سطوح بسیار پایین تر از کشورهای دیگر به صورت هفته به عنوان کشور اجرا کرده است سخت اجتماعی فاصله گرفتن از قوانین است که باید بسته کسب و کار و محدود مردم به خانه های خود.

در حالی که اصرار دشوار محدودیت حفظ می شود برای برخی از زمان موریسون خواست معلمان برای بازگشت به کلاس های درس در سراسر کشور برای پیوستن به “قهرمانان بزرگ” مانند کارکنان پزشکی و سوپر مارکت کارگران و حفظ اقتصاد تیک تاک بیش از.

“اگر شما یک کار در این اقتصاد آنها ضروری شغل. من اهمیتی نمی دهند چه کار است” موریسون گفت 6PR رادیو.

“(پدر و مادر) نیاز به نگه داشتن رفتن به محل کار به خاطر اقتصاد و خانواده خود را. ما نیاز مدارس قادر به پشتیبانی از آن است.”

صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد استرالیا به قرارداد 6.7 درصد در سال جاری و تحلیلگران پیش بینی نرخ بیکاری به آمار ارقام دو برابر در ماه های آینده به عنوان کشور اسلاید به سمت آن رکود اقتصادی در سه دهه.

برای حمایت از اقتصاد دولت اعلام کرده است که یک میلیارد و 320 میلیارد دلار ($205 میلیارد دلار) بسته شامل $130 میلیارد دلار برای کمک به کسب و کار نگه داشتن کارکنان است.

استرالیا گزارش کرده است در اطراف 6,400 موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید با نرخ روزانه را افزایش می دهد در پایین تک رقمی برای هفته اگر چه وجود داشته است تعداد انگشت شماری از جدید خوشه در طول هفته گذشته.

مرگ و میر افزایش به 63 روز چهارشنبه پس از یک زن در 60 سالگی درگذشت.

آموزش عوض کردن

آموزش و پرورش اجرا شده توسط استرالیا در ایالت و قلمرو دولتها و آنها را روشن به آموزش آنلاین. اکثر ایالت تعطیلات مدرسه در این هفته هر چند ویکتوریا وضعیت دانش آموزان باید بازگشت به آموزش آنلاین.

به دنبال متقاعد کردن تردید رهبران دولت, مقامات بهداشتی خواهد شد در حال حاضر یک پیشنهاد برای کاهش خطر در مدارس ملی در جلسه هیئت دولت در روز پنج شنبه معاون افسر ارشد پزشکی نیک Coatsworth گفت.

“آن را از نظر بهداشت استرالیا حفاظت اصلی کمیته مدارس است که مکان های امن به دلیل نرخ پایین از انتقال او گفت:” اشاره کرد که تنها 136 استرالیا coronavirus عفونت در افراد با سن 5 تا 18 سال وجود دارد و تا به حال نشده است تناسلی عفونت خوشه در مدارس.

حفاظت از سلامت مدیر کمیته تشکیل شده است از افسر ارشد پزشکی از هر ایالت و قلمرو و توصیه استرالیا ملی کابینه.

برنامه ردیابی

موریسون گفته است, استرالیا نیاز به گسترش coronavirus تست و افزایش سرعت قرارداد ردیابی برای محدود کردن هر تازه شیوع.

دولت امیدوار است به رول در عرض چند هفته یک برنامه جدید است که اجازه می دهد مقامات ببینید که کاربران تا به حال شده است در تماس نزدیک با و به آنها هشدار اگر کسی در این نزدیکی هست تا به حال قرارداد coronavirus.

این برنامه می تواند اختیاری و موریسون گفت: حداقل 40 درصد از مردم نیاز به آن را دانلود کنید اگر آن را به مفید باشد.

توسعه نرم افزار می آید به عنوان استرالیا اجرا آن سخت شده است. بزرگراه میان ایالتی سفر است به شدت محدود شده است و بازدید کنندگان را به صرف 14 روز در قرنطینه به محض ورود.

روز چهارشنبه یک مرد در غرب استرالیا دولت شد و اولین کسی بود آمریکا برای عدم تطابق با قرنطینه سفارش رسانه های محلی گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de