استرالیا, ما نیاز به بحث در مورد که حاکم شهر ما-متحده

در سال 1971 یک مجله تایم مقاله ای با عنوان “باید در شهر نیویورک بود که 51 دولت؟”, مشاهده:

ایالات متحده نه تنها در کوتاه تغییر و صالح شهرهای خود هستند اما خود را حداقل خلاق و موثر از سه سطح دولت است.

البته ایالات متحده هنوز هم ندارد, 51, دولت, اما این موضوع از شهر حکومت همچنان زنده و مربوط به استرالیا. ما در شهرهای بزرگ هیچ دولت شهری.

وجود دارد دولت که به معنای به نمایندگی از کل دولت و البته بیشتر نگران بزرگترین شهرستان (به عنوان این که اکثر رای دهندگان زنده) اغلب غفلت بقیه از دولت است. و وجود دولت های محلی هیچ یک از آن دارای مسئولیت بیش از یک بخش کوچک از شهرستان پایتخت است.

شاید آن زمان به نظر استقلال برای ما بزرگترین و سریع ترین رشد شهرستانها.


ادامه مطلب: شهری حکومت است که حلقه گم شده در استرالیا در دستور کار اصلاحات


استقلال شده است اعطا شده به شهرهای جهانی از جمله برلین و وین (در آلمان و اتریش فدراسیون بود).

چه ممکن است بسیار آشکار در استرالیا است که تمام سرمایه ما در شهرستانها هستند و به طور موثر در راه بودن شهرستان-متحده است. این تا به حال پیامدهای عظیمی برای رفاه اجتماعی توسعه اقتصادی و رقابت جهانی.

مشکل چیه ؟

شهرهای جهانی – شهرستانها با نقش قابل توجهی در اقتصاد جهانی مانند سیدنی و ملبورن در حال به دست آوردن قدرت بیشتر. آن را در خط با روند جهانی اجتماعی و اقتصادی و تکنولوژیکی و سیاسی همگرایی در شهرستانها.

این روند به ویژه آشکار در استرالیا – حدود 90% از ما زندگی می کنند در مناطق شهری است. شهرستانها سرمایه به تنهایی حساب 67 درصد از جمعیت و حدود 70 درصد از تولید ناخالص داخلی. هر ایالت و قلمرو است تنها و بیکس شهری مرکز احاطه شده است بسیار کوچکتر “ماهواره”.

این تصویر ناسا از استرالیا در شب نشان می دهد غلظت فعالیت در پایتخت و شهرستانها. NASA Earth Observatory, CC توسط

قابل ملاحظه سیاسی شکاف پدید آمده میان مناطق شهری و روستایی. در سال گذشته فدرال انتخابات 60 درصد از کرسی بودند در پایتخت.

رشد و تغییر نقش از شهرهای بزرگ بدان معنی است که ما باید تجدید نظر خود را در ساختار حکومت برای دیدار با نیاز خود را از یک چشم انداز استراتژیک ساخته شده بر روی تراکم. آن را در مورد به حداکثر رساندن مزایای داشتن بسیاری از تولید کنندگان و مردم واقع در نزدیکی یکدیگر است.


ادامه مطلب: رشد مهارت های شکاف بین مشاغل در استرالیا شهرستانها و مناطق


استرالیای غربی, برای مثال یکی قابل توجهی در شهر پرت. دیگر آن بسیار کوچکتر مراکز تابع عمدتا به عنوان ماهواره به سرمایه است.

پرت شده و رتبه بندی به عنوان یکی از ده شهرهای جهانی از آینده است. امروز اما پرت یک بتا ” + ” شهر در اخیر جهانی شدن و کار در شهرستانها تحقیقات شبکه (GaWC) رتبه بندی. این به معنی آن است که یک شهر که لینک ها فقط وزش مناطق اقتصادی به اقتصاد جهانی است.

در مقایسه کالیفرنیا لس آنجلس (آلفا), سن دیگو (گاما), San Jose (گاما) و سان فرانسیسکو (آلفا).

استرالیای غربی است که نسبتا یک شهر-دولت است. آن را تنها یک شهر جهانی.

البته گفته غربی, استرالیا-شهرستان دولت است و نه پوچ درست است ؟ با تعریف یک شهر-دولت سیاسی است که سازمان در یک microscale مانند سنگاپور برلین و وین. استرالیای غربی در زمینی به مساحت حدود 3500 بار است که از سنگاپور و حدود 2,800 بار منطقه از برلین.

اما آن را به همان اندازه مضحک است که پهناوری دولت باید برای اتصال به اقتصاد جهانی از طریق تنها و بیکس بتا شهرستان. پوچی در رقت از تراکم اثر که تنها بالاتر از تراکم جمعیت. سنگاپور حدود 8000 نفر در هر کیلومتر مربع برلین تقریبا 4000. و غربی استرالیا ؟ یک.

یک تکامل طبیعی

اما نگه دارید! نمی پرت باید دولت خود را?

خوب هیچ. پرت مانند دیگر پایتخت ساخته شده است تا از دولت های محلی مناطق (LGAs) کنترل می شود به طور مستقیم توسط دولت و قوه مقننه. پرت 30 LGAs. سیدنی دارای 35 ملبورن 31 و آدلاید 17. هوبارت و بریزبن شش LGAs و حتی کوچکترین سرمایه داروین دارای سه. استثنا است که کانبرا اداره می شود به طور مستقیم از طریق قانون مجلس قانون گذاری.

ما نیاز به اضافه کردن یک ردیف چهارم از دولت, دولت در شهرهای بزرگ است که می تواند کمک به مهار اثرات تراکم در شهرهای جهانی. این گزاره های پیشرفته شده بود توسط یک 2018 CSIRO کتاب استرالیا را شهری ضروری است


ادامه مطلب: شهرهای ما نیاز شهرستان در مقیاس دولت – در اینجا چیزی است که آن را باید مانند نگاه


اما چه آن را انجام دهید برای مردم خارج از پایتخت ؟ چگونه خواهد بقیه استرالیای غربی بهره مندی از شهری دولت ؟

مبادا خواننده فکر می کند من چیدن در WA من استادانه درست شده من با استفاده از استدلال دولت که در آن زندگی می کنم: ویکتوریا. آن را کارآمد برای یک دولت بزرگتر از انگلستان (به عنوان مورد برای هر کشور و منطقه به جز تاسمانی و عمل) به نگهداری یک شهری شهرستان.

مراکز منطقه ای در ویکتوریا مانند Geelong بندیگو و بالار خدمات ملبورن به ضرر خود. چرا به ضرر خود? چرا که یک شهر جهانی مانند ملبورن جذب سرمایه انسانی و فیزیکی و مالی سرمایه – از این شهرستانها. این شهر باقی خواهد ماند ماهواره جهانی شهر.


ادامه مطلب: منطقه ای شهرستانها مراقب باشید – راه آهن سریع ممکن است منجر به محروم خوابگاه نمی پررونق اقتصاد


فکر می کنم ارضی تکامل از استرالیا. تا به حال ویکتوریا تقسیم نیست از نیو ساوت ولز در سال 1851 چگونه به احتمال زیاد آن است که ملبورن خواهد بود یک شهر جهانی امروز ؟

تکامل از کشورهای در استرالیا. استرالیا مستعمره.سال 1788 نویسنده ارائه شده

برای کمک به بقیه استرالیا رشد ارضی تکامل آغاز شده است که در قرن 19 و قطع شد در قرن 20 به همچنان در قرن 21 است.

توجه داشته باشید که این یک تکاملی استدلال. بیش از زمان انتظار ما بیشتر شهرهای استرالیا برای رسیدن به این سطح از تراکم جمعیت و رشد اقتصادی که نیاز به استقلال.


ادامه مطلب: یک درهم آمیخته از شهر می پردازد و یا ملی حل و فصل استراتژی: بهترین چیزی که برای ما در حال رشد شهرستانها ؟


در سال 2013 جمعیت برنارد نمک پیش بینی تاونزویل را تبدیل به یک شهری شهرستان توسط 2026 با زندگی مردم در شمال کوئینزلند از در ایالت تاسمانی. شمال کوئینزلند استقلال خواهد تنها کمک به این تکامل فقط آن را به عنوان کمک بریزبن در 1800s.

در سال 1949 دیوید هنری دروموند که خدمت در مجلس نمایندگان و در NSW مجلس قانون گذاری اشاره کرد:

این مهم است که پس از شاهنشاهی مجلس تحویل کنترل از استرالیا به کشورهای مشترک المنافع, هیچ, دولت جدید ایجاد شده است وجود که سر هنری پرکس بنیانگذار فدراسیون گفت: – ‘که به عنوان یک ماده از دلیل و منطقی پیش بینی تقسیم موجود مستعمرات به مناطق کوچکتر به تساوی توزیع قدرت سیاسی خواهد بود که بزرگ بعدی تغییر قانون اساسی’.

ضروری برای کشورهای مشترک المنافع است که به دنبال این “بزرگ تغییر قانون اساسی”. حداقل زمان آن را به یک سالم ملی گفتگو در مورد چگونه ما می تواند افزایش سرمایه ما شهرها وضعیت جهانی از طریق یک درایو جدید برای استقلال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>