استرالیا سرنگونی هند در رتبه بندی آزمون

استرالیا افزایش به پایان رسید در هند اقامت در بالا از اکتبر 2016 در آخرین به روز رسانی بر اساس نتایج بیش از سه سال گذشته که حذف Virat Kohli و مردان قابل توجه 12-1 برنده شدن-از دست دادن رکورد در 2016-17 دوره است.

حرفه ای کریکت به حالت تعلیق باقی می ماند چون از رمان coronavirus همه گیر است که همچنین تیره شدن چشم انداز این سال را Twenty20 جام جهانی در استرالیا.

گفت: “من در کنفرانس به عنوان مربی ما می دانیم که ما یک تیم بزرگ اگر ما می تواند ضرب و شتم هند در هند است که قطعا یک هدف بزرگ برای ما” لانگر گفت: در یک کریکت استرالیا انتشار اخبار.

“ما می دانیم که آنها بسیار دشوار به ضرب و شتم بنابراین تنها خواهد شد و سپس ما واقعا می دانیم که ما می تواند ادعا می کنند یک نقطه.

“آخرین زمان ما بازی هند در اینجا آنها را ضرب و شتم ما برای اولین بار در استرالیا بنابراین ما مشخص خواهد شد به ضرب و شتم آنها را زمانی که آنها می آیند.”

هند که ثبت نام خود را قبل از ازدواج تست سریال پیروزی در استرالیا در سال گذشته در حال برنامه ریزی برای تور استرالیا بعد از این سال.

Whitewashed 2-0 در آخرین سری تست در نیوزیلند در این سال هند به تضعیف موقعیت سوم پشت Getsmart با تنها دو نقطه جدا از سه تیم برتر.

استرالیا حفظ خاکستر در انگلستان در سال گذشته شکست نخورده بودند و در پنج صفحه اصلی آزمون ها در برابر پاکستان و نیوزیلند.

استرالیا جای دیگر جنوب آسیا تیم پاکستان به بالا Twenty20 رتبه بندی و همچنین افزایش اعتماد به نفس خود را پیش از خانه خود در جام جهانی.

فشار را بر روی میزبان برای برنده شدن در این مسابقات در ماه اکتبر-نوامبر باید با آن پیش بروید به رغم بهداشت جهانی بحران و لانگر به حال هیچ توهمی چگونه سخت کار شد.

“من می دانم که چقدر سخت است برای برنده شدن در جام جهانی … همه چیز به سمت راست بروید, شما نمی توانید یک روز خاموش,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net