نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون اعلام کرد که اقدامات جدید پس از دیدار با یک تازه تشکیل ملی کابینه لقب coronavirus ‘جنگ’کابینه.

این اقدامات سخت طراحی شده بودند به سرعت گسترش جهانی بیماری همه گیر در سراسر استرالیا و کمک به این کشور “صاف اوج” از ویروس موریسون یک کنفرانس خبری گفت.

“برای کمک به ماندن بگیرید پیش از این منحنی ما تحمیل جهانی احتیاطی خود انزوا نیاز روز بین المللی مهاجران به استرالیا و موثر است که از نیمه شب امشب,” او گفت:.

“بیشتر دولت استرالیا نیز توقیف کشتی های کروز از بنادر خارجی از ورود در استرالیا پورت اولیه 30 روز.”

جدید مرز محدودیت آمدن به استرالیا ثبت بیش از 250 مورد از coronavirus و سه مرگ و میر.

همانطور که از اواسط ماه مارس COVID-19 مرگبار بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس آلوده 156,00 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 5800.

استرالیا در حال حاضر اعمال ممنوعیت برای مسافران از ایتالیا و کره جنوبی و ایران و چین و کشورهای با نرخ ابتلا به عفونت.

ممنوعیت معنی اتباع خارجی شده اند که در هر یک از چهار کشور اجازه داده نخواهد شد به استرالیا برای 14 روز از زمان آنها در سمت چپ آن کشور است.

شهروندان استرالیا و اقامت دائم رفت و آمد از این کشورها هنوز هم قادر خواهد بود برای ورود به استرالیا اما باید خود جدا برای دو هفته پس از بازگشت به خانه.

استرالیا توصیه کرده است در برابر غیر ضروری تجمعات بیش از 500 نفر از دوشنبه, اما این است که هنوز به درخواست مدارس و دانشگاه ها.

موریسون در روز یکشنبه از مردم خواست تا عمل “اجتماعی فاصله” مانند نگه داشتن یک متر (سه پا) از هم جدا و به لرزش دست در جهت کاهش انتقال.

او گفت: این رای از جامعه انتقال در حال شروع به افزایش و اجتماعی فاصله می تواند کمک به محدود کردن تقاضا در سیستم بهداشت و درمان است که به معنی بهتر درمان برای افراد مسن و کسانی که از راه دور و آسیب پذیر جوامع است.

“کاهش گسترش خواهد تا تخت,” او گفت: “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما این حق و دیده ایم کشورهای دیگر پایین رفتن این مسیر است.”

همسایه نیوزیلند روز شنبه گفت: این امر نیاز به تماس های ورودی مسافران از جمله شهروندان خود به خود منزوی به مدت دو هفته و ممنوع کشتی های کروز..

دولت استرالیا است و در عین حال برای محدود کردن بهره برداری از مدارس اما در اوایل روز یکشنبه وزیر بهداشت گرگ شکار نکرد چنین اندازه گیری در ماه های آینده.

فاز جدیدی از محدودیت ها آمده که دولت استرالیا راه اندازی چند میلیون دلار به کمپین تبلیغاتی با تمرکز بر بهداشت خوب و شکل گیری یک Coronavirus کسب و کار رابط واحد به آدرس اقتصادی خرید اینترنتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو