استرالیا به اخراج پسر و خانواده به بنگلادش با توجه به ‘خفیف ناتوانی’

Adyan بن حسن و پدر و مادرش,,,, Dr Mahedi حسن Bhuiyan و دکتر Rebaka سلطانه کرده بودند اقامت در سال 2015 پس از دولت گفت: پسر خود را برآورده نمی کنند لازم است معیارهای سلامت در استرالیا باقی می ماند.

Adyan که متولد استرالیا جیلان دچار یک سکته مغزی در هنگام تولد و در حال حاضر زندگی با یک فرم بسیار خفیف فلج مغزی است که او را مانع از چیدن چیز سنگین یا بالا رفتن.

وزارت امور حکومت در برابر خانواده درخواست برای اقامت در این کشور گفت: این بچه نیاز به ‘مداوم درمانی حمایت” و در نتیجه در نظر گرفته شود ‘بار’ در این کشور نظام سلامت با توجه به گزارش.

پس از آن درخواست تجدید نظر به اداری تجدید نظر دادگاه ناموفق بود به عنوان حاکم بر بدن گفت: آنها نمی تواند سرنگونی پسر ارزیابی سلامت.

خانواده در حال حاضر تنها امید است برای وزیر مهاجرت دیوید کلمن به مداخله در مورد خود و درخواست تجدید نظر تصمیم گیری – در غیر این صورت آنها به شما داده می شود دو هفته به بسته بندی کردن و بازگشت به بنگلادش.

Bhuiyan گفت: جیلان تبلیغ که خانواده شده است زندگی در برزخ ” و او شده است تلاش برای تمرکز در کار با توانایی های بالقوه خود را اخراج بلندی.

خود را به ویزای موقت تمدید شده است تا Mar 24 به عنوان آنها منتظر تصمیم نهایی او گفت:.

با وجود Adyan تشخیص پدر پسر گفت: گزارش های پزشکی نشان می دهد او شناختی در حال توسعه مانند هر کودک دیگر.

پدر و مادر خود می گویند Adyan که عاشق رفتن به کتابخانه در زادگاه خود از جیلان در ویکتوریا نیاز به محدود فیزیوتراپی و کمک از یک درمانگر.

او مستقل در جنبش فیزیکی – Adyan را دوست دارد به پرش و بازی مانند هر دیگر [6] سال, بی خیال, بچه’ آنها نوشت: در یک Change.org طومار که به دست آورده بیش از 2600 امضا تا کنون.

Bhuiyan مهاجرت به استرالیا از بنگلادش در سال 2011 و ازدواج سلطانه سال آینده که در پیوست او در استرالیا در سال 2013. بعد از آن سال پسر خود را, Adyan متولد شد در یک جیلان بیمارستان.

‘هیچ کس می خواهم به معاشرت با او Bhuiyan گفت: ABC News در ماه نوامبر. “آنها فکر می کنم اگر کودک دیگر در دیدار با او از آن خواهد شد مسری است.’

Bhuiyan ارائه شده بود در ملبورن دانشگاه کانبرا در حالی که سلطانه امیدوار است برای شرکت در امتحانات را قادر می سازد او را به واجد شرایط GP در استرالیا.

دولت در حال حاضر هشدار داد که خانواده هر چند وزیر تنها در افغانستان تصمیم گیری در مورد قانع کننده دلسوز و یا عوامل انسانی.

“این برای ما مهم است Adyan همچنان به توسعه به عنوان یک بچه عادی در استرالیا تنها خانه او تا کنون شناخته شده” Bhuiyan نوشت: در یک دادخواست آنلاین به کلمن.

“ما می ترسند که اگر Adyan است تبعید به بنگلادش و توسعه خود را مربوط به درمان را متوقف خواهد کرد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de