استرالیا شروع به دوباره باز اما premiers باید شلاق به دست در زمان

اسکات موریسون هشدار داده از یک برنامه به طور بالقوه جاده سنگی به عنوان COVID محدودیت ها برداشته برای بازگشایی اقتصاد گفت: این روند باید ادامه دهید حتی در این صورت انتظار می رود تازه شیوع.

“این پیچیده است و محیط بسیار نامشخص. اما ما نمی توانیم اجازه می دهد ترس ما از رفتن به عقب از توقف ما را از رفتن به جلو” او گفت:, رونمایی از یک طرح توافق ملی کابینه اما به اجرا در نرخ های مختلف در کشورهای مختلف و مناطق.

موریسون روشن ساخته است که او خواهد بود مخالف reimposing محدودیت یک بار پیمایش جریان بود.

هدف این است که یک “Covid امن اقتصاد” در ماه جولای. با توجه به خزانه 851,000 مشاغل خواهد بود دوباره بازسازی شد در ماه های آینده.

“نقشه راه” سه گام گذاشتن خطوط راهنما برای شروع مجدد فعالیت های.

در اولین مرحله نورد هر بار از هم اکنون مردم می توانند تا پنج بازدید کنندگان خود را به خانه و تجمعات تا 10 خواهد بود مجاز در خارج از خانه است.

رستوران ها و کافه ها می تواند بازگشایی اما تنها با 10 مشتریان در یک زمان.

زمین های بازی می توانید برای باز کردن و همچنین کتابخانه ها و مراکز جامعه;, هوای آزاد, bootcamps می توانید راه اندازی مجدد و مزایده مجاز خواهد بود.

محلی و منطقه ای در سفر برای تفریح و سرگرمی خواهد شد مجاز است.

در مقابل کار های مشاوره “کار از خانه اگر آن را برای شما کار می کند و کارفرمای خود” که موریسون به عنوان توصیف “یک تفاوت در تأکید” در مقایسه با قوی تر تشویق قبلا برای مردم به کار از خانه.

زیر آرامش قوانین مجالس ترحیم می تواند تا 30 شرکت کنندگان در خارج از منزل و 20 در داخل خانه و مراسم عروسی 10 نفر علاوه بر زن و شوهر و زنا ،

گام دوم اجازه خواهد داد که خارج از تجمعات تا 20 نفر و تجمعات تا 20 در دوباره باز سرپوشیده ورزشگاه, سالن زیبایی, سینما, تئاتر و پارک های تفریحی, گالری ها و موزه ها.

کافه ها و رستوران ها قادر خواهد بود به صندلی تا 20 نفر در یک زمان.

ایالات و مناطق ممکن است اجازه می دهد اعداد بزرگتر در برخی از شرایط.

برخی از ایالتی سفر تفریحی در نظر گرفته می شود بسته به صلاحیت این دادگاه ها.

مرحله سوم می بیند تجمعات تا 100 مجاز و مردم از بازگشت به محل کار خود را. دادگاه های مواد غذایی کافه ها و رستوران ها خواهد بود قادر به کار گیرند تا 100 نفر به عنوان سونا و استخر شنای سرپوشیده. همه سفر بین ایالتی مجاز خواهد بود.

در این مرحله مورد توجه قرار داده خواهد شد برای باز کردن نوار مناطق. نوار باشگاه ها و فاحشه خانه ها باقی خواهد ماند بسته شده است.

وجود دارد خواهد بود در نظر گرفتن در این مرحله از سفر بین استرالیا و نیوزیلند در اقیانوس آرام جزیره سفر و مقدمات سفر برای دانشجویان بین المللی.

موریسون گفت: سرعت لغو محدودیت های “را کاملا به کشورها و مناطق. آنها مسئول خواهید بود برای تنظیم خود را در جدول زمانی و برقراری ارتباط است که به شهروندان و ساکنان در کشورهای خود و سرزمین.”

او همچنین گفت premiers و وزرای ارشد “از من خواسته اند به استرس وجود دارد باید بدون انتظار از مرحله یک شروع در یک روز, مگر اینکه آنها در واقع در حال حاضر وجود دارد”.

حرکت در این مراحل را برخی از آماده سازی ،

حرکت از یک مرحله به بعد را در سه معیار – که شواهد پزشکی پیشنهاد کاهش بیشتر نمی شود بی خطر گسترده تست شد شناسایی جامعه انتقال و اقدامات بهداشت عمومی قادر به ردیابی موارد و دام محلی شیوع است.

“تست ردیابی دام انداختن و به آنها گفت در قلمرو شمالی اخیرا” موریسون گفت.

ملی کابینه را بررسی پیشرفت هر سه هفته.

پرسید که آیا زمانی که انتظار می رود تازه شیوع آمد متحده سرزمین و استرالیا نیاز به عصب خود را نگه دارید و ضربه محکم و ناگهانی به تنگ تر محدودیت موریسون پاسخ داد: بدون تردید “بله”.

اما او همچنین روشن ساخته است اگر وجود دارد شیوع گسترده دولت را توصیه های بهداشتی.

موریسون گفت: استرالیا در سیستم بهداشت و تست و ردیابی ترتیبات قرار داده و آن را در یک موقعیت خوب.

در این طرح به لغو محدودیت “ما راه رفتن قبل از ما اجرا شود. ما می دانیم ما
باید مراقب باشید برای حفظ دستاوردهای ما”.

اما “اگر ما مایل به پس گرفتن زمین ما از دست ما نمی تواند بیش از حد ترسو. وجود خواهد داشت ، وجود خواهد داشت و چالش است. وجود خواهد داشت شیوع بیماری وجود خواهد داشت بیشتر موارد وجود خواهد داشت موانع,” او گفت:.

“نه همه چیز را به طرح. وجود خواهد داشت تناقضات. متحده خواهد شد و باید با حرکت در سرعت خود را و برش و چسباندن را از این طرح را با توجه به شرایط محلی خود. وجود دارد بدون شک خواهد بود برخی از خطای انسانی. هیچ کس کامل نیست. هر کس در حال انجام بهترین خود را.”

ویکتوریا برتر Daniel Andrews است که از محافظه کار ترین premiers گفت: اطلاعیه تا هفته آینده.

او همچنین اشاره کرد او ممکن است باز مدارس – که در ویکتوریا در حال ارائه آموزش از راه دور به همه اما تعداد کمی دانش آموزان – زودتر از زمان تنظیم. ویکتوریا خشمگین کرده است دولت فدرال با آن خط در مدارس. ملی بهداشت توصیه شده است که مدارس می تواند با خیال راحت باز و موریسون قرار دادند که موضوع است.

NSW نیز نمی خواهد عمل قبل از هفته آینده با لیگ برتر Gladys Berejiklian توجه دولت در حال حاضر نقل مکان کرد به بلند کردن برخی از محدودیت.

دولت تفکیک خزانه هوا برای مشاغل ترمیم در ماه های آینده است: NSW 280,000, Victoria 216,000, Queensland, 174,000, South Australia, 55,000, Western Australia, 85,000, تاسمانی, 18,000, Northern Territory 9000 عمل 14,000.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de