به عنوان مایک رایان رتبه بندی کارشناس در همه گیری در سازمان جهانی بهداشت گفت: در این هفته: “سرعت عشق و نفرت کمال است. و این مشکل در جامعه ما در حال حاضر است همه از ترس از اشتباه. هر کس از ترس از نتیجه خطای اما بزرگترین خطا این است که به حرکت می کند.”

سن موافق است. هنگامی که مواجه با انتخاب سختی استرالیا باید سخت و رفتن زود هنگام مبارزه COVID-19. برخی از اجتماعی فاصله اقدامات مورد نیاز برای کنترل این بیماری باید بزرگ اقتصادی هزینه پاک کردن کسب و کار و شغل. اما کاهش مرگ و میر باید در اولویت باشد. نخست وزیر بوریس جانسون مقاومت انزوای اجتماعی اقدامات تا روز دوشنبه اما در حال حاضر آنها را در آغوش گرفت پس از یک افزایش چشمگیر در موارد و هشدارهای او در معرض خطر به عنوان بسیاری از 250,000 مرگ و میر.

استرالیا است فعال در برخی از مناطق از جمله ممنوعیت ورود از چین اما سن استدلال آن کند بوده است و در برخی دیگر مانند ترک جایزه بزرگ و بسته شدن استادیوم ورزشی.
قضاوت با تجربه در اروپا و آمریکا دیگر اقدامات سخت تر خواهد شد و باید در نظر گرفته شود از جمله بسته شدن کافه ها و رستوران ها. دلایل خوبی وجود دارد که برای نگه داشتن مدارس باز, در حال حاضر, اما این قابل درک است که بسیاری از مدارس در ویکتوریا در حال حاضر بسته است و پدر و مادر نگه داشتن کودکان در خانه. ممکن است که کل مناطق ممکن است به زودی مجبور به قفل کردن در ایتالیا و یا کره جنوبی.

استرالیا باید با استفاده از فضای تنفس ما باید به آماده سازی برای ظهور بوده است. وجود دارد در حال حاضر نگرانی های جدی بر آمادگی ما در نظام سلامت است. برخی از بیمارستان ها در حال مبارزه. آقای شکار اذعان کرده است که استرالیا در حال اجرا کوتاه از کیت های آزمایش برای بیماری و آنها در دسترس نیست و در برخی از مناطق. که باعث می شود آن همه فوری تر برای قرار دادن اقتصاد “در جای پای جنگ” به ساخت نظام سلامت به آماده شدن برای یک احتمالی سیل بیماران در هفته.

تصمیم دولت برای دریافت ویکتوریا شرکت به ماسک راست حرکت می کند. آنچه که نمی توان در اینجا باید خریداری و بین المللی است. در این میان ما به عنوان شهروندان باید تبدیل به وسواسی در مورد غیر ضروری اجتناب از تماس با دیگران است. ما باید دستان خود را هر زمان که ما را وارد کنید و یا ترک یک مکان. ما باید سعی کنید برای جلوگیری از مکان های شلوغ و مراقبت در حمل و نقل عمومی.

در حال بارگذاری

دولت نیز باید انگیزه ما را با بهبود ارتباط خود. آن نگرانی که افسر ارشد پزشکی برندان مورفی قادر به پاک از مشاوره بیش از آخر هفته در مورد اینکه آیا تکان دادن دست به دست شد و نقض قوانین در انزوای اجتماعی.

در نهایت مهم است که به یاد داشته باشید وجود دارد دلیلی برای خوش بینی. بهترین دانشمندان جهان در حال کار بر روی واکسن و بهبود درمان است. کشورهای دیگر گرفته اند که اقدامات سخت در حال ضرب و شتم این بیماری است. در چین, کانون coronavirus میزان مرگ و میر کاهش سریع. حتی در برخی از شهرهای ایتالیا که قفل شده است و در حال نشان دادن نشانه های اولیه از بهبود. اما ما باید سریع عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im