استرالیا در حال حرکت به سمت “COVID امن’ جامعه است اما ممنوعیت سفر باقی می ماند: ساعت

برخی از ایالت ها در حال حاضر آغاز شده به لغو محدودیت میان رکود در coronavirus عفونت – چیزی کانبرا قرار داده به آن اقدامات و گسترده تست.

وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: استرالیا را گسترش غربالگری بیشتر پس از تامین 10 میلیون بیشتر تست کیت – به اندازه کافی به گذشته آن را از طریق 2020.

“هنگامی که ما حرکت به عقب به این مطلب COVID امن اقتصاد و جامعه مهم است بدانید که با کاهش این محدودیت البته ادامه خواهد داد وجود دارد به موارد دیگری” موریسون به خبرنگاران گفت: در پایتخت.

“نمی توان آن را دقیقا مانند قبل از آن بود. من نمی می توانید ببینید مسافرت های بین المللی اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. خطرات آشکار وجود دارد. من نمی می توانید ببینید (استرالیا) رفتن به همراه یک بازی در حالی که برای کسانی که بزرگتر توده گردهمایی” موریسون گفت.

استرالیا ثبت کرده است 6,738 موارد COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و 89 مرگ و میر ناشی از چهارشنبه – راه زیر آمار و ارقام گزارش شده در ایالات متحده آمریکا و بخش هایی از آسیا و اروپا و دیگر نقاط.

موریسون خواست بیشتر مردم به دانلود یک برنامه برای ردیابی اطلاعات تماس COVID-19 بيمار. دولت گفت: بیش از 3 میلیون استرالیایی – حدود 12 درصد از جمعیت — در حال حاضر CovidSafe نصب شده بر روی تلفن های خود را, اما بسیاری نیاز به افزایش به 40 درصد است.

“من نگاه به جلو به زمانی که استرالیا سفر می تواند دوباره در استرالیا. من نگاه به جلو به زمان که در آن آنها می توانید بنشینید به یک وعده غذایی در یک رستوران” موریسون گفت.

مقامات بهداشتی باید گفت آنها می خواهند به گسترش آزمایش برای بررسی افراد آلوده به ویروس coronavirus بدون نشان دادن علائم.

“این 10 میلیون آزمون اجازه خواهد داد که دولت ما و قلمرو بهداشت عمومی واحد قادر به آزمون را از طریق سال 2020 به ما ارائه با ظرفیت حاوی سرکوب و شکست ویروس” وزیر بهداشت شکار به خبرنگاران گفت: در ملبورن.

او گفت: کیت امن بودند از چین توسط Fortescue فلزات موسس گروه اندرو فارست که به آنها فروخته شده به دولت در قیمت از$320 میلیون ($209.18 میلیون).

در, New South Wales, این کشور پرجمعیت ترین ایالت برتر Gladys Berejiklian گفت که او می خواهد برای افزایش تست به میزان 50 درصد و خواست مراقبت کارگران و هر کسی با “کوچکترین sniffle” به بررسی می شود.

مقامات دولتی نیز گسترش آزمایش سلامت کارگران و کارکنان در مراقبت از سالمندان خانه پس از شیوع در یک مرکز در غرب سیدنی که در آن حداقل یازده افراد مسن فوت کرده اند از COVID-19.

Anglicare شرکت مسئول خانه گفت: بیشتر مرگ و میر شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im