استرالیا دارای صدها برنامه برای رسیدن به علم اما آنها در حال کار ؟ زمان برای پیدا کردن

علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات جمعی شناخته شده به عنوان بنیادی هستند مهم و حیاتی برای حفظ استرالیا رقابتی مبتنی بر فن آوری جهان است.

اما با وجود بنیادی اهمیت ما نه آموزش کافی افراد با مهارت های حیاتی از جمله فن آوری های دیجیتال و مهندسی را بیشتر از این فرصت های کسب و کار. در خاص وجود دارد بسیار کم تعداد زنان درگیر شدن در این زمینه است.


ادامه مطلب: زنان در بنیادی نیاز به حمایت شما – و استرالیا نیازهای زنان در بنیادی


عدم زنان ضروری بنیادی مشاغل تشدید ملی مهارت کمبود و dampens استرالیا بالقوه منجر به راه در تبدیل فعلی ما صنایع و ایجاد امکانات جدید. به رقابت در صحنه جهانی ما باید متنوع و به طور کامل درگیر نیروی کار است.

به عنوان دولت استرالیا در زنان بنیادی سفیر من کار در سطح ملی با همه بخش ها به درایو برابری جنسیتی در بنیادی. نقش من این است که برای تسریع تغییرات سیستماتیک است که بنیادی بخش بیشتر فراگیر, قوی, متنوع به پشتیبانی استرالیا رشد اقتصادی و رقابت جهانی.

در حال حاضر تلاش های موفقیت?

سازمان ها و افراد در سراسر کشور شده اند در تلاش برای افزایش مشارکت زنان و دختران در بنیادی برای سال. استرالیا آکادمی علوم اتحاد شناسایی حداقل 331 جداگانه طرح در سراسر استرالیا طراحی شده برای افزایش مشارکت زنان و دختران در مطالعات بنیادی و مشاغل. این شامل برنامه های آموزشی, کار و تجربه در صنعت نظارت طرح و بسیاری از بیشتر.

ما در حال صرف میلیون ها نفر در طرح های, اما آنها داشتن یک تاثیر مثبت?

مشکل این است که ما نمی دانیم. چرا که اکثر برنامه ها به درستی تست شده و یا مورد بررسی قرار گرفت.

بررسی یکی از توصیه های اصلی زنان در بنیادی Decadal طرح منتشر شده در مارس 2019. با استفاده از داده ها و اندازه گیری نتایج ما می توانیم هدف تلاش های ما و در مقیاس بالا و برنامه هایی که موثر و ثابت به کار.


ادامه مطلب: جنسيت و تنوع در علم رسانه هنوز راه طولانی برای رفتن. در اینجا 5 مرحله برنامه ریزی برای حرکت آن در طول


به ارزیابی اقدامات موثر ما نیاز به تعامل با اصول علمی. ما شروع با تعریف نتایج ما می خواهیم. چه موفقیت مانند نگاه و چگونه ما آن را اندازه گیری? مهم این است که برای اتخاذ یک data-driven approach.

با که در ذهن و به مناسبت روز بین المللی زنان فدرال و وزیر علوم کارن اندروز دیروز راه اندازی شد پیشرفت زنان در بنیادی 2020 برنامه عمل.

برنامه چیست ؟

این طرح جدید به شرح زیر اولویت در حال حاضر مشخص شده در decadal طرح با تمرکز در زمینه جمع آوری داده ها و تجزیه و تحلیل ، ارزیابی و تغییر نهادی شیوه های. هدف آن اطمینان از عمل در بنیادی برابری جنسیتی است که مبتنی بر شواهد و به طور موثر هدف قرار دادند.

به کمک این دفتر در حال توسعه یک چارچوب ارزیابی برای کمک به سازمانها در نظر گرفتن یک رویکرد علمی به خود بنیادی تعامل برنامه های. این کمک خواهد کرد که افرادی که در اجرای برنامه های طراحی شده برای ترویج بیشتر فراگیر بنیادی محیط زیست است.

ما خلبان ارزیابی راهنمای دریافت کنندگان دولت فدرال در زنان بنیادی و کارآفرینی برنامه کمک هزینه های قبل از ساخت آن را بیشتر به طور گسترده ای در دسترس است. این به ما کمک خواهد کرد یاد بگیرند که کدام برنامه ها در حال ساخت یک تفاوت و که در آن ما می توانیم مجلل حتی برای تاثیر بیشتر.

من دفتر را نیز انجام استرالیا کارشناسی محاکمه ناشناس ارزیابی از بودجه تحقیق پیشنهادات. از بین بردن نام و ضمایر جنسیتی از برنامه های کاربردی کار می کنند به خوبی به مبارزه با جنسيت و فرهنگی تعصبات. ناسا در تلاش است یک رویکرد مشابه در تخصیص زمان با استفاده از تلسکوپ هابل با نتایج موفقیت آمیز.

در ناسا, سیستم, اسامی داوران و دانشمندان ساخته شد شناخته شده به یکدیگر تنها پس از بررسی کامل شد. برای اولین بار در 18 سال پیشنهاد رهبری زنان تا به حال کمی بالاتر میزان موفقیت از کسانی که به رهبری مردان است.

ما در حال اجرای این روش در استرالیا در یک ساختار علمی محاکمه, از بین بردن نام و ضمایر از برنامه های کاربردی برای استفاده از بزرگ استرالیا امکانات پژوهشی.

محاکمه خواهد دو چیز را انجام دهید. آن را به ارائه اطلاعات مهم در اثربخشی anonymised بررسی و ارائه شواهد قوی پایه برای بنیادی بخش به اقدام عادلانه تر فرآیندهای در آینده است.

دوم اگر تجربه بین المللی است که هر چیزی به آن را بلافاصله کاهش جنسیتی و فرهنگی است که تعصبات وجود دارد در چنین فرآیندهای تصمیم گیری.

اندازه گیری موفقیت

چگونه ما می دانیم که اگر همه این کار ساخت یک تفاوت ؟

برای کمک به پاسخ که دولت فدرال نیز راه اندازی بنیادی سهام, مانیتور تعاملی پورتال است که جمع آوری و ردیابی اطلاعات در طیف وسیعی از شاخص ها از جمله: girls’ نگرش بنیادی در مدارس, تعامل, نرخ مدارک و مشارکت نیروی کار پرداخت نرخ و شرایط کار.

آن رایگان است برای هر کسی برای استفاده و ما را قادر خواهد ساخت جامعه به اندازه گیری پیشرفت به سوی یک جامعه فراهم می کند که فرصت های برابر برای مردم از همه جنس برای یادگیری کار و شرکت در بنیادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im