استرالیا خواسته coronavirus پرس و جو اضافه کردن به فشار بر چین

Coronavirus اعتقاد بر این است که ظهور در یک بازار فروش حیات وحش در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته. این گسترش در سراسر جهان آلوده کردن برخی از 2.3 میلیون نفر و کشته شدن نزدیک به 160,000 از آنها با توجه به رویترز محاسبات.

استرالیا وزیر خارجه Marise Payne گفت: نگرانی در مورد چین شفافیت در یک “بسیار بالا نقطه”.

“مسائل اطراف coronavirus مسائل برای بررسی مستقل و من فکر می کنم که مهم است که ما انجام می دهیم که” Payne تلویزیون ABC گفت.

“در واقع استرالیا را کاملا اصرار بر آن است.”

استرالیا موفق به دریافت آن بیماری تحت کنترل قبل از آن را تیره و تار آن نظام سلامت, گزارش 53 موارد جدید در روز یکشنبه. آنها در زمان آن در مجموع به 6,586 با توجه به وزارت بهداشت داده است.

شده اند وجود دارد 71 مرگ و میر در استرالیا. میزان افزایش موارد جدید شده است زیر 1% به مدت هفت روز متوالی – بسیار پایین تر از در بسیاری از کشورهای دیگر.

پین تماس برای پرس و جو به وقوع می آید در زمان تنش روابط بین کشور خود و مهم ترین شریک تجاری.

روابط رو به وخامت گذاشته در میان استرالیا اتهامات از دخالت در امور داخلی و نگرانی در مورد آنچه که استرالیا می بیند که چین در حال رشد و بی نفوذ در منطقه اقیانوس آرام.

“من اعتماد در چین منتج شده است در دراز مدت” Payne گفت. “نگرانی من این است که در اطراف شفافیت و حصول اطمینان از که ما قادر به تعامل آشکارا.”

استرالیا را بررسی می آید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است پله تا انتقاد خود را از چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران ارشد خود را نیز متهم کرد چین از عدم شفافیت پس از coronavirus را شکست. در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین باید عواقب اگر آن را “آگاهانه مسئول” برای این بیماری همه گیر.

چین با رد این انتقاد گفت: آن باز شده است در مورد شیوع و هشدار جهانی در مورد آن.

‘کمک نمی کند’

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق کمک های سازمان بهداشت جهانی آن را متهم بودن “چین-محور”.

ژنو مبتنی بر آژانس را رد کرد که اما استرالیا وزیر بهداشت گرگ شکار همچنین با انتقاد از آن گفت: برخی از پاسخ به coronavirus بود و نه مفید.

“آنچه که ما از برخی از مقامات در ژنو, ما فکر می کنیم پاسخی بود که کمک نمی کند جهان” شکار گفت: در یک جلسه.

“ما به خوبی انجام داده اند از آنجا که ما ساخته شده و ما در تصمیم گیری های خود به عنوان یک کشور است.”

استرالیا رفت و در برابر مشاوره که در فوریه 1 و ممنوع مردم پس از رسیدن از چین است. آن را بعد از آن مرزهای خود را بسته و اعمال سخت و محدودیت در حرکات.

شکار گفت: استرالیا برنده شد و در مبارزات خود علیه coronavirus اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به دست آورد.

“ما باید تمرکز خود را بر مهار و ظرفیت,” او گفت:.

همسایه, نیوزیلند به تصویب رسید که یکی از جهان شدیدترین مستندات حتی قبل از گزارش یک مرگ شده است و حتی بیشتر موفق در سرکوب coronavirus.

وجود دارد چهار مورد تأیید در نیوزیلند در یکشنبه آوردن مجموع عفونت به 1,098. یازده نفر کشته شده اند, سلامت, وزارت اطلاعات نشان داد.

“من می دانم آن نبوده است, اما آن را کار کرده است,” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. او گفت که دولت او را ملاقات روز دوشنبه به تصمیم بگیرد که آیا به سهولت اجتماعی محدودیت فاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de