استرالیا اجتناب COVID-19 ‘گم شده و مرگ و میر’ پدیده داده ها نشان می دهد

به طور کلی استرالیا ‘مرگ و میر’ به نظر می رسد در خط با ما به طور متوسط بیش از پنج سال گذشته به یک دستاورد قابل توجه داده شده دولت در ابتدا طرح 50000 تا 150000 نفر مرگ و میر ناشی از COVID-19 اگر هیچ اقدام گرفته شد.

“این واقعیت که ما در حال دیدن هر چیزی فریاد از مرگ اطلاعات خبر خوبی است” گفت: پروفسور کاترین بنت صندلی اپيدميولوژي در دانشگاه دیکین.

در حال بارگذاری

“اما آن را در اوایل روز برای کمتر اثر مستقيم ما ممکن است در نهایت شاهد مرگ و میر در ارتباط با بیماری های مزمن و بهداشت روانی.

“اگر مردم نیستند خود را مدیریت فشار خون و یا دیابت که در نهایت می تواند تاثیر میزان مرگ و میر. و من می باشد که در سلامت روان. ما شاهد بسیاری از پیش بینی ها برای افزایش خودکشی.”

به استثنای Northern Territory – که نه عرضه داده ها قبل از مهلت – 38,810 مرگ و میر ثبت شد بین ماه های ژانویه و مارس سال جاری در سراسر استرالیا.

که کمی در 37,072 ثبت شده در سال گذشته است. رسمی استرالیا COVID-19 تلفات می ایستد در 97.

با این حال جمعیت استرالیا بوده است به طور پیوسته در حال افزایش است به طوری که ما سالانه تعداد مرگ و میر کلی.

هنگامی که تنظیم برای افزایش جمعیت ما در سال 2020 ‘خام مرگ و میر’ برای ژانویه تا مارس – تعداد مرگ و میر به ازای هر 10000 نفر است – 5.1.

در سال 2019 شد 5.0 به گفته پروفسور بنت محاسبات.

سن منابع داده ها از تولد و مرگ و ازدواج ثبت تمام استرالیا را به کشورها و مناطق به جز قلمرو شمالی.

پروفسور بنت است که بخشی از یک تیم علمی با بررسی استرالیا و بین المللی COVID-19 مير داده و سپس crunched اعداد و تنظیم آنها برای رشد جمعیت است.

او آنها را به عنوان “خشن و آماده است”.

آنها بر اساس داده های اولیه جمع آوری شده توسط ایالات متحده و ضبط تنها زمانی که مرگ ثبت شده بود نه زمانی که یک فرد در واقع مرده است. آنها نیز نمی گرفتن مرگ و میر گزارش شده به پزشکی قانونی. قطعی کامپیوتر با ویکتوریا 2019 داده ها نیز پیچیده تصویر.

اداره آمار استرالیا انتظار می رود که در نهایت به تولید با کیفیت بالا و تجزیه و تحلیل داده ها.

در عین حال گفت: پروفسور بنت داده های اولیه نشان نداد تغییرات چشمگیر است.

پروفسور آلن چنگ مدیر پیشگیری از عفونت و بهداشت و درمان واحد اپیدمیولوژی در Alfred بهداشت و مشاور دولت فدرال هشدار داد در برابر خواندن بیش از حد به داده های اولیه.

نرخ مرگ متفاوت است در سراسر سال و تغییرات کوچک در سیستم های کامپیوتری می تواند پرتاب کردن داده های جمع آوری شده او گفت:.

بر اساس اطلاعات عرضه شده او گفت که او نمی تواند دیدن هر واضح اضافی مرگ و میر در سال 2020 است.

به عنوان بیشتر و با کیفیت بالاتر داده ها می آید پروفسور بنت هشدار داد مردم باید در نگاه کردن برای ظریف در دراز مدت اثرات از COVID-19 که ممکن است دیگر برای ترجمه به مرگ و میر.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de