هنگامی که مردم فکر می کنم در مورد فوتبال استرالیایی صدمات آنها تمایل به فکر می کنم در مورد صدمات سر و اثرات طولانی مدت از تصادم. و یا آنها ممکن است فکر می کنم به طور بالقوه طولانی بهبود پس از همسترینگ شانه یا مچ پا آسیب.

اما ما به تازگی منتشر شده تحقیقات در بر داشت یکی دیگر از علت آسیب جدی به اندازه کافی به بازیکنان را به بخش اورژانس – آسیب به دست و یا مچ دست.

این هزینه یکی ویکتوریا بهداشت عمومی شبکه بین حدود 250 دلار (برای یک اورژانس مشاوره) و در مورد$5,300 (برای عمل جراحی و توانبخشی) در هر زمان. و بسیاری از این صدمات می تواند مانع و یا بهتر اداره می شود.


ادامه مطلب: استرالیا قوانین قوانین به لطف هشت ساعت کار در روز


چه چیزی باعث این صدمات?

فوتبال استرالیایی یا استرالیا قوانین شامل ترکیبی از استقامت فیزیکی با سرعت بالا در حال اجرا و تغییرات مکرر جهت پریدن ناگهانی و قوی برخورد تهاجمی مقابله و همچنین لگد زدن و توپ-رسیدگی به مهارت.

چگونه استرالیا قوانین متفاوت از انواع دیگر فوتبال ؟

این ورزش را متمایز از قوانین فیزیکی و خواسته در معرض بازیکنان به هر دو منحصر به فرد و غیر معمول صدمات نسبت به آن پایدار در فوتبال دیگر کدهای مثلا در زمین فوتبال و بازی در ایالات متحده و کانادا یا گالیک فوتبال در ایرلند.

به عبارت ساده 360 درجه طبیعت از این بازی (بر خلاف راگبی است که عمدتا در خطوط راست بالا و پایین زمین) می تواند در انگشتان دست و مچ دست به, کشیده, jarred لگد و خرد.

بازیکنان دست و مچ دست نیز می تواند مجروح توسط بازیکنان دیگر که در حال سقوط بر روی زمین چمن و یا زمانی که در تماس با توپ چرمی.


ادامه مطلب: مبین: چه آسیب های مغزی و چگونه آن را درمان می شود ؟


بیشتر و بیشتر مردم در حال پخش در سراسر کشور

تحقیقات منتشر شده در 1990s در بر داشت شکستگی دست شد و دوم شایع ترین آسیب پشت ضربه مغزی, برای, بزرگ, دید از قوانین بازیکنان.

پس از بازی بسیار محبوب تر تبدیل شده. در سراسر کشور این سومین محبوب ترین سازمان ورزش برای کودکان (پشت شنا و فوتبال).

و تعدادی از زنان بازی تازه بازی افزایش یافته است و از آنجا که مقدمه ای از زنان حرفه ای لیگ AFLW.


ادامه مطلب: رشد فوتبال زنان شده است 100 سال انقلاب – آن اتفاق نمی افتد یک شبه


این افزایش مشارکت در سطح آماتور است به احتمال زیاد به اثرات بر تعداد آسیب مراجعهکننده به بخش اورژانس.

ما آگاه بودند استرالیا داده به دنبال افراد با ورزش و تمرین های مربوط به دست و مچ دست آسیب های که ارائه شده به بخش اورژانس. بنابراین ما تصمیم به ایجاد اطلاعات پایه به طوری که ما می تواند مسیر الگوها در طول زمان است.

آنچه ما در بر داشت

این x-ray نشان می دهد یک مجتمع انگشت آسیب های مشترک از یک بازیکن که به اورژانس پس از بازی استرالیا قوانین. نویسنده ارائه شده

مطالعه ما با استفاده از کدهای تشخیصی و حسابداری سوابق در یکی ویکتوریا عمومی شبکه بهداشت و درمان. بیش از یک سال ما شناسایی و ردیابی 692 مردم با ورزش و ورزش های مربوط به ورود به اورژانس پس از دست و یا مچ دست آسیب است.

مردم بازی بزرگ, دید از قوانین بودند بزرگترین گروه (20.2%) و پس از آن دوچرخه سواران (15.9%).

شایع ترین صدمات بودند دررفتگی انگشت با یا بدون شکستگی های پروگزیمال interphalangeal joint (وسط مشترک در x-ray نشان داده شده است) از کوچک و حلقه ، بعد آمد metacarpal شکستگی (در استخوان زیر پنجه).

کل هزینه تمام ورزشی و ورزش-آسیب های مربوط در طول سال برای شبکه بهداشت و درمان بود$790,325 با استرالیا قوانین حسابداری برای نزدیک به یک$167,000 به تنهایی.


ادامه مطلب: گرفتن: پیچ و تاب و در مچ دست است که می تواند خراب کردن تنیس حرفه


استرالیا به عنوان ملی آسیب های پایگاه داده را در خود ندارد خاص دست و مچ دست آسیب داده ما نمی توانیم مقایسه الگوهای آسیب از ورزش و ورزش در سراسر کشورها و مناطق.

اما اگر ما مطالعه مکرر در نیو ساوت ولز به عنوان مثال جایی که دیگر فوتبال کدهای محبوب تر هستند, ما می خواهم انتظار برای دیدن یک های مختلف آسیب مشخصات.


ادامه مطلب: جام جهانی راگبی صدمات: که باید صدمه دیده


ما می تواند جلوگیری و یا مدیریت بهتر این صدمات?

با این وجود ما پیدا کردن که استرالیا قوانین حساب برای یکی در پنج ورزش و تمرین های مربوط به دست و مچ دست آسیب های برجسته نیاز برای اقدام بیشتر.

جلوگیری از این صدمات می تواند چالش برانگیز برای تعدادی از دلایل. این شامل سرعت از این بازی تعدادی از بازیکنان در زمین و غیر قابل پیش بینی پرش است که با استفاده از بیضی شکل توپ.

هنوز چند استراتژی ممکن است کمک به کاهش فرکانس و تاثیر این آسیب و همچنین هزینه های مراقبت های بهداشتی.

این شامل آموزش بازیکنان از تاریخ مردمی در سطح راه درست برای مقابله با, هندبال و علامت است.

برای مثال هنگامی که مقابله با بازیکنان نیاز به جلوگیری از ابتلا به انگشتان دست خود را در یک بازیکن دیگر را به لباس به عنوان آن می تواند منجر به دررفتگی; بازیکنان می تواند به جلوگیری از handballing با انگشت شست در کف و آنها می تواند به نگه داشتن انگشتان دست خود را به آسمان و بدن خود را پشت دست خود را هنگامی که مارک که در آن ممکن است.

چگونه به علامت گذاری در استرالیا قوانین.

باشگاه می تواند اطمینان از شرایط زمین امن هستند برای مثال با ارائه بالشتک در پست هدف و اجتناب از بازی در سخت بتن کریکت زمین.

و در زمین ما می تواند اطمینان حاصل شود به اندازه کافی وجود دارد باشگاه مربیان یا بهداشت حرفه ای با تجربه در تشخیص و مدیریت این نوع از دست داده است. این امر به کاهش خطر اشتباه و قرار گرفتن در معرض آسیب بیشتر.

هر دو از ما درمان صدمات بدتر به خوبی معنای مربی است که برای مثال درمان یک شکستگی به عنوان یک دررفتگی منجر به بیشتر جابه جایی قطعات استخوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو