صوتی دستگیر ایران هواپیما داونینگ: ‘که مطمئنا نور از یک موشک’

“شعله در مسیر که اگر از یک موشک” خلبان گزارش به برج کنترل در شهر تهران به عنوان او به ارمغان آورد او در هواپیما در, فرود یک درز نوار صوتی از ارز را نشان می دهد. “باید هر چیزی شبیه به این اتفاق می افتد وجود دارد؟”

“ما مطلع نیست این” کنترل کننده گفت. “چه می کند این نور چگونه است؟”

پاسخ: “که مطمئنا نور از یک موشک است.”

زمانی که کنترل و سپس سعی در بالا بردن خدمه خطوط هوایی بین المللی اوکراین پرواز 752, هیچ پاسخ وجود دارد.

ایران خلبان گزارش دیدن یک انفجار و سپس به دنبال اطمینان: “ما البته خوب است؟”

“بله” کنترل کننده گفت. “من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت هر گونه مشکل برای شما.”

“خدا نکنه!” خلبان پاسخ داد.

پس از یک متن ضبط شده بود به بیرون درز اوکراینی سایت خبری پنج شنبه در ایران متوقف همکاری خود را — در حال حاضر به عنوان تمایلی — با اوکراین را پرس و جو به سقوط هواپیما. ایرانیان گفت: آنها انتظار چنین شواهدی را محرمانه نگه داشته شده است.

موشک کشته و 176 نفر در اوکراین هواپیما در یک زمان در حال حاضر بالا تنش به عنوان ایالات متحده آمریکا و ایران معامله حملات در منطقه افزایش ترس از خشونت بیشتر.

رئيس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy تایید صوتی ضبط اصالت و گفت: آن را به حال شده است به دست آمده توسط اوکراین سقوط کرد. ایرانیان نه اختلاف در صحت آن.

آن نشت به اخبار سایت به نظر می رسید به بازتاب سرخوردگی میان اوکراین و مقامات دولت بیش از آنچه به آنها گفته بود که ایران را به عدم همکاری در این تحقیق به خصوص امتناع خود را به دست ازطریق هواپیما جعبه سیاه.

در حالی که دولت ایران اذعان کرده است که گارد اخراج در هواپیما آن را تنها پس از سه روز از stonewalling. و حتی پس از آن حسن روحانی رئیس جمهور اصرار داشت که هرگز پنهان از او و دیگر اعضای دولت منتخب توسط دفاع هوایی واحد از گارد.

در مصاحبه با اوکراین, رسانه های Zelenskiy ادعا کرد که ارز دستگیر شده در نوار روشن ساخته است که مقامات ایرانی می دانستند تقریبا بلافاصله که یک موشک آورده بود پایین هواپیما هر چند کنترل کننده ترافیک هوایی است که تنها دولت کارگر شنیده می شود در این نوار صوتی. او نمی ارائه هر گونه مدرکی که کنترل سرعت به اشتراک گذاشته شده است که اطلاعات را با مقامات دولتی.

Zelenskiy نیست به طور مستقیم در تضاد با دولت ایران ادعا می کنند که آن را به حال شده است در تاریکی نگه داشته اما او اشاره کرد که حتی نظامی — که می دانستند چه اتفاقی افتاده است — در ادامه به موضوع نادرست است. کسانی که ادعا می کنند که این سقوط بوده است ناشی از مشکلات مکانیکی. او گفت که نشان از تلاش گسترده برای سرکوب حقیقت در آن سه روز اول.

“ما درک ایرانیان — ما مطمئن شوید که دقیقا همان است که — اما آنها می خواستند برای دفاع از خود در چنین غیر قانونی راه با هل دادن اطلاعات است که آن را ویژگی های یک نقص” Zelenskiy گفت.

ضبط آغاز می شود چند دقیقه پس از اوکراین پرواز 752 در زمان خاموش از فرودگاه امام خمینی در تهران در Jan 8.

در آن زمان ایران دفاع هوایی در آماده باش در بحبوحه تنش ها با ایالات متحده است. یک هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا به تازگی کشته شدن یک پلیس امنیت فرماندهی ژنرال قاسم سلیمانی و جمهوری اسلامی ایران به انتقام شلیک موشک در نیروهای آمریکایی در پایگاه های خود در عراق است.

نظامی ایران گفته است که یک دفاع هوایی خدمه ترس آمریکایی ضد — از کار اخراج شده بود در هواپیمای غیر نظامی در خطا و که آن را در زمان زمان برای بررسی شرایط. دولت گفت ژنرال تا به حال برای روز کشیده پاهای خود را در به اشتراک گذاشتن این اطلاعات با مقامات منتخب.

مقامات ایرانی گفته اند که رهبری از پاسداران است که تابع تنها به ایران و رهبر مذهبی و همچنین به عنوان به طور منظم نظامی می دانستند خدمه از یک تلفن همراه ضد هوایی سیستم تا به حال شلیک موشک های, اما به طور موثر در کنار دولت منتخب با ایجاد یک راز کمیته تحقیق.

که کمیته مورد بررسی قرار داده از فرودگاه رادار شبکه و شاهدان از جمله موشک خدمه مقامات ایرانی گفت. هنوز روشن نیست که اگر این کمیته مسدود کردن دسترسی به کنترل ترافیک هوایی ضبط شده است.

Zelenskiy در این مصاحبه گفت: ایران کنترل ترافیک هوایی نیست در هر صورت ارائه ضبط به اوکراین محققان که در سفر به ایران است. او گفت که اوکراین تا به حال به دست آمده به طور مستقل آن را یک ادعای بحث برانگیز توسط مدیر ایران در حمل و نقل هوایی عمران سازمان است.

حمل و نقل هوایی, مدیر, حسن Rezaifar گفت: مهر یک semiofficial اخبار آژانس است که ایران تا به حال ارائه شده آن را به اوکراین است.

قربانیان هواپیما داونینگ شامل 82 ایرانیان 57 کانادایی و 11 اوکراینی. Zelenskiy گفت: دولت ایران تا به حال ارائه شده 80.000 دلار به خانواده هر یک از اوکراین قربانی, اما او این پیشنهاد را رد کرد به عنوان کافی نیست.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو