بیلبائو اهداف به آرسنال 3-2 پیروزی اورتون

پیروزی حرکت باکاری سانیا, آرسنال طرف تا نهم در لیگ و در نبرد برای اروپا, مکان های, در حالی که اورتون باقی می ماند بدون در پیروزی توپچی ها در 24 سال است.

و همچنین به عنوان اهداف پرکار بیلبائو که در حال حاضر مشترک بهترین گلزن در لیگ 17 گل با جیمی Vardy آرسنال تا به حال دروازه برند لنو به خاطر برخی از اواخر موجب صرفه جویی در آن حفظ شود.

دومینیک کالورت-Lewin قرار داده کارلو آنچلوتی این تیم در دقیقه اول با فوق العاده, اکروبات شلیک پس از David Luiz تا به حال موفق به مقابله با Gylfi Sigurdsson و پا زدن رایگان.

اما آرسنال واکنش نشان داد و به خوبی با جوان جلو ادی Nketiah آغاز شده که پیش از Alexandre Lacazette درست در دقیقه 27 اولین هدف خود در امارات که از جریمه عبور از سمت چپ از جایگزین Bukayo Saka.

شش دقیقه بعد و آرسنال بودند جلوتر — Luiz ساخت جبران قبلی خود اشتباه با سه دفاع-تقسیم پاس به بیلبائو که با آرامش چاک دار گذشته اردن Pickford.

برزیل Richarlison آورده اورتون در شرایط سطح هر چند فقط قبل از این فاصله مجبور به خانه از محدوده نزدیک است.

اما آرسنال زده و مستقیما پس از شکست بیلبائو عنوان در Nicolas په په صلیب, 23 ثانیه پس از راه اندازی مجدد.

لنو و سپس تولید درخشان point-blank رفلکس نجات از کالورت-Lewin و به خوبی برای حفظ کردن یک Richarlison تلاش به عنوان اورتون تحت فشار قرار دادند برای یک اکولایزر.

آرسنال رفت و نزدیک به یک چهارم هدف زمانی که Nketiah که صرف نیمه اول فصل در وام در مسابقات قهرمانی (ردیف دوم) لیدز یونایتد زده نوار با یک پیچش یا حلقه زنی به ضرب گلوله کشته است.

اورتون تقریبا برداشت یک نقطه در انتهای اما کالورت-Lewin هدر از یک برنارد صلیب بود فقط از پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de