ورزشکاران بهداشت رواني در معرض خطر در مستند به عنوان coronavirus نهاد آموزش و المپیک در برگزاری

“گفتن یک ورزشکار به خارج رفتن و ورزش [برای احساس بهتر در طول COVID-19 جداسازی] واقعا مفید برای کسانی که مبارزه با بیماری روانی است.”

کسانی که کلمات از یک آینده نگر المپیک که تلاش کرده است با افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه و اضطراب است. آنها نماد یکی از چالش های مواجه شده توسط ورزشکاران در طول این زمان شدید, far-reaching اختلال در آموزش و روزمره.

توصیه روزانه, هوای آزاد, فعالیت های فیزیکی موجود بر روی اکثر دولت های لیست دلیل ضروری به ترک خانه خوش آمدید یکی به دلیل مزایای ثابت به ارتقای سلامت روانی. اما ورزشکاران نخبه — آنهایی که شما ممکن است فرض خواهد رشد ترین در جهان (در نهایت) ارزش نهادن به ورزش روزانه ضروری است — ممکن است رنج می برند بیشتر از بیشتر.

بسیاری از امکانات مانند در حال اجرا آهنگ ها و رشته های ورزشی بسته است. شبکه حذف شده از دادگاه های بسکتبال در انتاریو مدرسه. کانادا پرس/Nathan Denette

برای المپیک و پارا المپیک آشنا روال باید تبخیر و امید-برای فرصت داده اند راه به عدم قطعیت در طول COVID-19 بیماری همه گیر. معمول منابع استرس و یا از حمایت خانواده و دوستان و مدرسه, مسکن, روابط, مشاغل, به نام چند — نگاهی جدید اهمیت مثبت یا منفی است. از قبل موجود بیماری روانی ممکن است بدتر شده که این وضعیت همچنان در شار.

به عنوان برخی از امواج از عدم قطعیت آباته (وجود خواهد داشت بازی های المپیک نه تنها در سال 2020) دیگران ظهور: آنچه اتفاق می افتد با بودجه? آیا ورزشکاران که برنامه ریزی برای بازنشستگی پس از بازی در ماه اوت به آموزش تا 2021? (برخی را نه.) که می تواند تمام وقت آموزش شروع دوباره ؟

تلفات در ورزشکاران

به عنوان یک المپیک پارو زن تبدیل شده پزشکی ورزشی با پزشک و نخبگان والیبال, بازیکن, تبدیل, ورزشی, روانپزشک, ما آن را دریافت کنید. ما شاهد یک چشم انداز مثبت در تعدادی از ورزشکاران در آینده برای دیدن ما به کمک آنها حرکت پریشانی و عدم اطمینان است که این باعث شده است.

آگهی ها در طول مسیر رله مشعل المپیک در حال حذف از تالار شهر در اینزوا استان آیچی در مرکزی ژاپن در تاریخ 25 مارس سال 2020 است. رله مشعل المپیک به تعویق افتاد توکیو بازی های خود رانده شده اند به 2021. (یوشیاکی ساکاموتو/Kyodo News via AP)

در حالی که برخی از چالش ها را می توان پیش بینی — ناامیدی در به تعویق افتادن توکیو 2020 المپیک و پارالمپیک و اضطراب در مورد قادر بودن به بی خوابی با تغییر در روال — دیگران ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده.

ورزشکاران نخبه از افسردگی رنج می برند در نرخ شبیه به کلی جمعیت (نرخ طیف وسیعی از چهار درصد به 68 درصد) اما فرهنگ ورزش می تواند شناخت علائم و نشانه ها را در خود دشوار است چه رسد به رسیدن برای کمک به. یک مطالعه اخیر نشان داد در مورد یکی از شش های بین المللی دو و میدانی ورزشکاران گزارش تجربه داشتن افکار خودکشی.

برای بسیاری از ورزشکاران و تیم محیط زیست بسیار مهم است. تحقیقات نشان می دهد که تیم آموزش نه تنها افزایش عملکرد, اما کاهش درد ورزشکاران احساس. یک تغییر ناگهانی به صورت انفرادی تمرین می تواند خسته کننده و دردناک و تنها با قرار دادن قابل توجهی فشار روانی در حتی بیشتر انعطاف پذیر ورزشکاران است.

ورزشکاران تبدیل به موجودات عادت از روال قابل پیش بینی. و COVID-19 بوده است اما هر چیزی قابل پیش بینی است.

راه های غلبه بر

امید وجود دارد. ورزشکاران هیچ غریبه ای به سختی. گرفتن از طریق آن است که اغلب مورد یادآوری آنها را از راه های مختلف آنها را به کار گرفته و غلبه بر چالش ها در گذشته است. این بیماری همه گیر به تساوی زمین بازی تا حدودی به عنوان ورزشکاران در سراسر جهان برای پیدا کردن خود را در همان تیم در یک مسابقه به مراتب بزرگتر از ورزش است.

مشعل المپیک مراسم تحویل برای سال 2020 توکیو در بازیهای المپیک تابستانی برگزار شد در خالی ورزشگاه آتن, یونان در 19 مارس سال 2020 به دلیل ترس بیش از COVID-19. (Aris Messinis/استخر از طریق AP)

در اینجا ما در مشاوره:

آگاهی از سلامت خود و نیازهای خود را.

· کنترل آنچه که شما می توانید کنترل زندگی خود را: خوردن و خوابیدن خود مراقبت به ماندن متصل با داشتن یک هدف رو به جلو فکر کردن — این اصول شما را از طریق.

· اتهام را از خود آموزش: کار خود را با سازمان ورزشی به منظور توسعه آموزش مناسب رژیم.

· به یاد داشته باشید که شما تنها نیستید. شما ممکن است بخواهید به بار هم تیمی های خود را اگر شما نگران هستند آنها در حال تلاش بیش از حد, اما رسیدن می تواند یک کمک بزرگ برای شما و برای شخص دیگر.

ورزش ما آماده برای سختی.

· چقرمگی روانی انعطاف پذیری و سختی تحمل — کیفیت که ورزشکاران نخبه محکم رقبا نیز آنها را رهبران در زندگی است. قدرت و رهبری از ورزشکاران و مربیان و ورزشکار همراهان آنلاین در دسترس هستند با پیام های مثبت از حمایت و همبستگی بافندگی با هم یک شبکه جهانی از ایده ها و تجربیات. انزوا ندارد به معنی “تنهایی”است.

· برای همه ما سختی ورزشکاران نیز احساس برای دوستان ما که کسب و کار در حال توقیف و امور مالی هستند در خطر است. در این زمان ما را از تجربه های بی شمار از احساسات اعم از گناه (حتی برای فکر کردن در مورد ورزش) به غم و اندوه و ترس و یا راحتی. دوستان شما ممکن است سعی کنید برای پیدا کردن راه برای آوردن خنده به عنوان یک واحه در این طوفان. آن را اجازه می دهد.

یک گارد امنیتی, پیاده روی گذشته حلقه های المپیک در نزدیکی جدید استادیوم ملی توکیو در 23 مارس سال 2020 است. (AP Photo/Jae C. هنگ)

ما همیشه نمی توانید غلبه بر روان بیماری در خود ما است. ما می توانیم یک گام به رسیدن برای پشتیبانی. ورزش به ما می آموزد به ما را انتخاب کنید مسیر سالم مسیر زیر رو به جلو فکر کردن: در ادامه به آموزش و حفظ اهداف در حالی که با استفاده از حمایت های موجود و اعتماد که فرصت هنوز هم خواهد آمد.

مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر است هر آنچه در آن طول می کشد به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو به طوری که زمانی که مستندات ها برداشته عرصه و زمینه بازگشایی و طرفداران در غرفه قطره ای پشت در ما آماده خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de