حمله زده حداقل دو روستا ساکن Fulani دامداران در منطقه شمال و در نزدیکی مرز با مالی دولت گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه.

بدون ادعا بود و بلافاصله ساخته شده برای حمله اما tit-for-tat تلافی کشتار بین Fulani و رقیب جوامع کشاورزی باید رسید بیش از سال گذشته در سراسر بورکینافاسو مالی و نیجر ترکیبات خشونت توسط گروه های جهادی با لینک کلیک کنید برای القاعده و دولت اسلامی.

این خشونت ها به کشته شدن صدها غیرنظامی در سال گذشته در سراسر Sahel نیمه خشک زمین در زیر صحرای آفریقا هشدار دهنده, قدرت های غربی که باید پول ریخت و نیروهای نظامی برای مبارزه با گروه های اسلامگرای. می آید که ایالات متحده در نظر خروج نیروهای نظامی در منطقه است.

Corinne Dufka غرب آفریقا مدیر مستقر در نیویورک دیده بان حقوق بشر روز یکشنبه گفت که در حمله به یکی از شش حوادث در شمال بورکینافاسو پس از شروع سال است که این سازمان در حال بررسی است که در آن فشار مبارزان گفته کشته شدن غیر نظامیان و یا مشکوک به جهادگران.

یک سخنگوی دولت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رئیس جمهور Roch مارک Kabore امضا قانون در اوایل این سال حمایت از اوباش محلی از جمله دو ماه از آموزش نظامی نامشخص تجهیزات بهداشت و درمان و پاداش پرداخت.

حتی قبل از این قانون وجود دارد حدود 40,000 vigilante گروه به نام koglweogo – “نگهبان بوش” در مور زبان – که جوانه زده اند تا در پاسخ به بی ثباتی در سراسر کشور است.

برخی از آنها مواجه اتهام آنها قتل عام غیر نظامیان – اتهامات آنها را انکار کند.

جهادگران بسیاری از پیوند از همسایه مالی بارها و بارها دامن زده درگیری های قومی توسط نزدیک ارتباط خود را با Fulani باعث Fulani شهروندان به تحمل فشار از اقدامات تلافی جویانه توسط سربازان و اوباش.

سال گذشته بورکینافاسو مرگبارترین در حافظه اخیر و خشونت ادامه دارد در این سال است. دو حمله در شمال بورکینافاسو در ماه ژانویه به کشته شدن 36 و 39 نفر به ترتیب و با افراد مسلح کشته شدن 24 نفر در حمله به یک کلیسا در ماه فوریه است.

خشونت مجبور است بیش از نیم میلیون نفر از خانه های خود ساخته شده و بسیار از شمال ungovernable.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو