در مورد 5,700 اضافی ما شهروندان و ساکنان قانونی در حال حاضر شده است به ارمغان آورد در پروازهای سازماندهی شده توسط وزارت امور خارجه, مقامات گفت.

از پرو به مراکش به ژاپن, رشته آمریکایی ها التماس برای کمک گرفتن خانه به عنوان اپیدمی گسترش یافته است. بیش از پنج روز آینده به وزارت امور خارجه خواهد منشور 16 پرواز در سراسر جهان را به خانه یکی دیگر از 1600 نفر گفت: یکی از مقامات که صحبت می کرد به خبرنگاران خواست نامش فاش نشود چرا که بخش پروتکل در جلسه رسانه های خبری.

حدود 10 میلیون از شهروندان ایالات متحده زندگی می کنند در خارج از کشور, مقامات گفت. اما مقامات خواست آمریکایی ها که خانه و خارج از کشور به نظر hunkering پایین تاکید است که به کمک سفر طراحی شده برای گردشگران و موقت مهاجران مانند دانش آموزان است.

کسانی که آمریکایی ها باید سعی کنید به بازگشت به ایالات متحده قبل از تمام پروازهای تجاری در حال تعطیل رسمی گفت. هنوز هم وجود دارد اتاق را در برخی از پروازهای این هفته اضافی برای مسافران به گفته این مقام که خواست آمریکایی ها برای ثبت نام در بخش سفر ثبت نام سیستم اطلاعات است.

اما نمرات از سفر آمریکایی از جمله یک گروه از دانشجويان رشته در پرو گفت: آنها تا به حال هنوز برای دریافت هر گونه کمک از دولت آمریکا.

هنوز هم دیگران گفت: وزارت امور خارجه برنامه ریزی شده را لغو گذرنامه های مسافران اگر آنها نمی پرداخت برای بلیط خود را صفحه اصلی — حتی اگر آنها به حال شده است گفت: چقدر چارتر و بلیط هواپیما و هزینه.

“بازگشت پرواز آزاد نیست” جزئیات توجه کنید که ما شهروندان در غنا گفت: آنها دریافت شده از سفارت آمریکا در آکرا. “شما پاسپورت آمریکا لغو خواهد شد در انتظار بازپرداخت وام ترتیبات. شما نمی خواهد بود مجاز به تمدید گذرنامه خود را تا زمانی که شما مرتب یک طرح بازپرداخت به وزارت امور خارجه.”

تیفانی دیلرد شده است که در غنا برای یک سفر کوتاه در حالی که سفر در خارج از کشور به عنوان یک معلم انگلیسی تلاش کرده است به ترک آنجا که ایالات متحده توصیه آمریکایی ها در هفته گذشته به خانه آمده و یا اقامت قرار داده است.

او گفت که او تمایلی به او اجازه گذرنامه بود لغو شد. “که فقط باعث می شود من عصبی هر زمان کسی messes با گذرنامه من به هیچ وجه” دیلرد یک میلواکی بومی گفت: در مصاحبه روز شنبه. او گفت که او بود در حال حاضر با توجه به اقامت در غنا.

یک سخنگوی در وزارت امور خارجه در واشنگتن را داشته باشند اظهار نظر فوری در مورد توجه به انصراف از رشته های آمریکایی’ گذرنامه.

سناتور. رابرت منندز از نیوجرسی نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه به “ارائه آمریکایی ها در خارج از کشور پشتیبانی که آنها نیاز” در آنچه که او به نام “بی سابقه ای همه گیر.”

“هیچ آمریکایی همیشه باید نگران باشید که آنها ممکن است رها شده در خارج از کشور توسط دولت ما” منندز در نامه ای نوشت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

ارشد مقامات وزارت امور خارجه گفت که در برخی موارد دولت های خارجی تا به حال اعمال محدودیت های حاوی ویروس است که ما مانع پرواز از خروج.

یکی از مقامات گفت که تا به حال مورد بوده است در پرو که در آن 15 نفر از آلاباما و جورجیا و کارولینای شمالی بودند که آموزش به امدادگران و دستیاران پزشک در تلاش بودند به ترک.

این مقام گفت کمتر پرواز قادر به پرواز در داخل و خارج از کشور پرو به دلیل این فرودگاه بین المللی در لیما پایتخت, بسته شده بود پایین برای مدت ها از کشور شده است. که معنی پرواز را مجبور به پرواز از طریق فرودگاه نظامی است و باید از این ظرفیت برای مدیریت تمام اضافی ترافیک هوایی.

بیش از 100 آمریکایی ها بودند که رشته سرنشین سایه نقره ای بوش کروز در رسیف, برزیل برای بیش از یک هفته از بازگشت به ایالات متحده در اوایل روز شنبه فرود در دالاس. آمریکایی ها شدند آخرین گروه از 315 مسافر از 18 کشور به پرواز از کشتی زده.

پیشتر در ماه های مسافران شده بود محدود به اتاق خود را پس از یک کانادا مسافر بیمار و آزمایش مثبت برای coronavirus. ابتدا چند روز پیش در بسیاری از کشورها با شهروندان سرنشین سایه نقره ای اجاره هواپیما و پرواز آنها را به خانه.

در علاوه بر این به وزارت امور خارجه چارتر پرواز پنتاگون و وزارت امنیت داخلی نیز پرواز آمریکایی را به ایالات متحده در دولت هواپیما رسمی گفت.

روز یکشنبه جهانی, نگهبان, امنیت بین المللی در شرکت تخلیه 144 آمریکایی ها بودند که رشته در هندوراس. شرکت مرتب برای یک هواپیما برای پرواز به جزیره رتن پس از اخذ اجازه از دولت هندوراس.

“من نمی تواند شروع به قدردانی من به کل جهانی, سرپرست تیم برای گرفتن شوهر من و من با خیال راحت به خانه به خانواده های ما و زندگی در اینجا در بوستون” آنی Perlick یک پرستار در بیمارستان کودکان بوستون در بیانیه ای گفت:.

ارتش ایالات متحده در هفته گذشته گفت: آن را به حال تخلیه 89 آمریکایی ها از هندوراس.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو