حمله اتهام علیه جو بایدن سوخت جمهوریخواه حملات

واشنگتن — یک تجاوز جنسی به اتهام بالا بردن جو بایدن اولین چالش بزرگ به عنوان دموکراتها نامزد سوخت جمهوریخواه حملات و خروج بسیاری در حزب خود او در یک ناراحت کننده متصل شوند.

بایدن انتخاباتی را رد اتهام از خود سابق سنا کارمند تارا Reade که گفته بایدن حمله و او را در زیرزمین یک کاپیتول هیل ساختمان اداری در 1990s. اما داستان به دست آورد تازه توجه این هفته پس از دو Reade همکاران گفت که او قبلا به آنها گفتم در مورد عناصر اتهامات او را.

جمهوری خواهان که نگران هستند در مورد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای متزلزل سیاسی ایستاده است تصرف در آنچه به تصویر کشیدن دموکرات به عنوان منافقان که تنها دفاع از زنانی که ادعا تخلف در برابر محافظه کاران است. دموکرات ها در ضمن, در یک موقعیت بی دست و پا از شور و نشاط اعتبار زنانی که جلو آمده و با داستان های خود را در حالی که دفاع از مردی که خود را حامل استاندارد در بسیاری از آنچه در حزب در نظر گرفتن مهم ترین انتخابات طول عمر خود را.

تنش افزایش است چرا که بایدن خودش است گفت: هیچ چیزی در مورد اتهام.

مانند بسیاری از آمریکایی ها او صرف چند هفته گذشته در خانه برای جلوگیری از گسترش coronavirus. او نیست برگزار شد نشست خبری پس از مارس 2, قبل از اخبار متعدد سازمان گزارش Reade داستان. عمومی حضور او ساخته شده است مانند جمع آوری اعانه و یا حوادث در کنار برجسته دموکرات ها کنترل شده است.

برخی از دموکرات ها می گویند که روش کار نمی کند و خواستار یک قوی تر پاسخ.

“کمپین صادر کرده است, اظهارات, اما او نمی صادر شده و هر گونه اظهارات در صدای خود گفت:” سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس دانا Brazile. “این کمک به آن را فقط آسیب رساندن به — نه تنها برای کسی است که جلو آمده اما آن را نیز در آسیب رساندن نامزد.”

کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت که مشغول به کار به عنوان یک استراتژیست در سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg انتخاباتی نیز نامیده می شود در بایدن کمپین به صحبت کردن.

“این اتهامات را نمی یافت شده معتبر پس از آن در بایدن کمپین علاقه به خوردن این جوانه به طور مستقیم و آن را به سرعت انجام,” او گفت:.

نوامبر مسابقه بین بایدن و تهمت خواهد بود که برای اولین بار انتخابات ریاست جمهوری ، MeToo عصر که باعث شده است زنان متعدد به جلو آمده و با اتهامات تجاوز جنسی. مغلوب ساختن پیشی جستن خود متهم شده است از حمله و ناخواسته لمس با زنان متعدد اتهامات او را رد می کند. او مجبور به عذرخواهی در طول مبارزات انتخاباتی 2016 پس از او شنیده بود در یک ضبط لاف زدن در مورد استفاده از شهرت خود را به حمله به زنان است.

زنان هسته اصلی حوزه برای دموکرات ها و بایدن مخلوط تاریخچه. در حالی که او نویسنده خشونت علیه زنان به عنوان یک سناتور او نیز تحت انتقاد شدید خود را برای دست زدن به آنیتا هیل سنا شهادت در 1990s. فقط قبل از او خود را راه اندازی 2020, کمپین چند زنان متهم او را ناخواسته, لمس کردن, رفتار که برای او عذرخواهی کرد.

بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا و اتهام را ترک کرده است کسانی که تصور می شود در مشاجره در یک نقطه سخت.

استیسی آبرامز سابق گرجستان فرماندار دموکرات نامزد گفت: “زنان شایسته را به شنیده می شود و من معتقدم که آنها باید به گوش اما من نیز بر این باورند که این اتهامات باید بررسی توسط منابع معتبر است.”

“نیویورک تایمز انجام یک تحقیق عمیق و آنها دریافتند که این اتهام بود که معتبر نیست,” او اضافه شده است. “من معتقدم که جو بایدن.”

که تکرار صحبت نقاط صادر شده توسط بایدن کمپین به عملیاتی در هفته گذشته بودند که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. آنها با اشاره به تحقیقات توسط نیویورک تایمز واشنگتن پست و آسوشیتدپرس که دیگر هیچ اتهام تجاوز جنسی به و هیچ الگوی از سوء رفتار جنسی.

برخی از دموکرات اهدا کنندگان و جمع آوری اعانه می گویند این موضوع آمده است تا در تماس با حزب سرمایه داران. برخی دیگر نگران هستند که این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل بایدن آنجا که هیلاری کلینتون خصوصی در ایمیل سرور و فعالیت های بنیاد کلینتون بودند در اختیار داشت در برابر او مغلوب ساختن پیشی جستن.

برخی از مهمترین زنان می گویند آنها با توجه به اتهاماتی که به آنها قابل تامل است.

الکس نزول دهنده و سابق دموکرات نامزد برای فرماندار فلوریدا گفت که او “نه مبارک” به عنوان خوانده شده در مورد اتهامات علیه بایدن. در حالی که او هنوز هم قصد دارد به او رای او نگران مبارزات انتخاباتی خود بیش از حد سریع را مطلقا انکار Reade داستان.

“آنها خود را بلافاصله بر روی اندام گفت:” این اتفاق نمی افتد ما قاطعانه آن را رد می کنند این درست نیست”‘ سینک گفت. “این یک موقعیت خطرناک بود چرا که آنها هر گونه ترک اتاق را برای خود.”

برخی از زن دموکراتیک فعالان ابراز نگرانی اتهام است به خصوص آسیب رساندن به دلیل این کیفرخواست از بایدن مرکزی کمپین منطقی: که او را فراهم اخلاقی مقابله به تهمت و انتخابات یک “نبرد برای روح از امریکا است.”

“من فکر می کنم این سهام نمی تواند بالاتر برای شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-اما در همان زمان, من فکر می کنم ما باید به اعمال مطابق استاندارد برای ما چگونه درمان اتهام تجاوز جنسی و همچنین با چشم باز در مورد چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از این اتهامات در انتخابات گفت:” کلر سندبرگ که مشغول به کار به عنوان برنی ساندرز’ سازماندهی مدیر این چرخه.

سکوت از بایدن مبارزات انتخاباتی داده است خواهان باز شدن بر روی یک موضوع که در سال 2016 به مراتب بیشتر و پر برای عربستان زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد تا پاسخ برای بیش از دو دوجین زنانی که ادعا سطوح مختلف از تجاوز جنسی و آزار و اذیت از او. ایران استدلال می کند دموکرات ها نیست, سازگار بودن با اشاره به تهاجمی سوال و پوشش دیوان عالی کشور نامزد برت Kavanaugh هنگامی که او مواجه اتهام تجاوز جنسی به.

“چپ و رسانه های خود را به متحدان, یک استاندارد برای جمهوری خواهان و دیگر استاندارد برای دموکرات ها مانند جو بایدن” گفت: Steve مهمان سخنگوی کمیته ملی حزب جمهوری خواه. “استاندارد دوگانه است بد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را هنوز برای رسیدگی به این مسئله اما Donald Trump Jr. صرف هفته برجسته اتهام در توییتر عنوان کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale.

حتی برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن آنتاگونیست در ایران می گویند این فرصت را برای رئیس جمهور و متحدان او آشکار است.

ریک تایلر سخنگوی سابق تگزاس جمهوری خواه تد کروز سناتور. و برجسته تهمت منتقد اشاره کرد که شیوع کروناویروس و پس از آن سقوط اقتصادی است “رد هر گونه چشم انداز است که جمهوری خواهان می تواند اجرا بر روی بزرگ اقتصادی بار.”

“و بنابراین همه دسته در سمت چپ ؟ آنچه در سمت چپ زمین سوخته و که به معنی حفر کردن هر چیزی که آنها می توانید در مورد بایدن” او گفت:. “آنها در حال تلاش برای ایجاد جو بایدن به چیزی که بدتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

AP نویسندگان برایان Slodysko در واشنگتن و لایحه بارو در آتلانتا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de