خواسته در مورد نژادپرستی نظاممند در RCMP Lucki مورد بحث ارتفاع های مختلف از افسران

OTTAWA — RCMP کمیسر برندا Lucki قرار داده شد که در مجلس صندلی داغ در روز سه شنبه زمانی که نمایندگان مجلس بارها و بارها فشرده خود را برای پاسخ بیش از نژادپرستی نظاممند در RCMP — و او تلاش به آمده تا با یک مثال در یک نقطه ارجاع اختلاف در افسران ارتفاعات.

“بله کاملا سیستمیک نژادپرستی” Lucki گفت. “من می تواند به شما یک زن و شوهر از نمونه هایی است که ما در طول سال ها یافت.”

او در ادامه به عنوان مثال شامل RCMP فیزیکی توانایی های مورد نیاز ارزیابی است.

“این یک دوره مانع در آنجا وجود دارد شش پا حصیر که شما را به انجام یک پرش گسترده و هنگامی که ما با قرار دادن لنز بر روی آن و بررسی که فیزیکی مورد نیاز آزمون شواهد به ما گفت که فرد به طور متوسط می تواند گسترده خود پرش ارتفاع” Lucki توضیح داد.

“البته که چگونه بسیاری از شش پا مردم ما استخدام ؟ و مردم وجود دارد در تمام فرهنگ های مختلف است که ممکن است شش فوت از جمله وجود دارد نه بسیاری از زنان هستند که شش فوت قد بلند است که نمی خواهد بود قادر به دریافت از طریق این آزمون که نوع آزمون است.”

لیبرال MP گرگ فرگوس در پاسخ به Lucki که این صدا مانند سیستماتیک تبعیض بود اما او “در تلاش برای فکر می کنم از نژادپرستی نظاممند.”

Lucki ذکر یک RCMP آزمون استعداد و نیروی, استخدام, روند, اما او نمی گسترش در توضیح یا ارائه یک مثال روشن از نژادپرستی نظاممند. او سپس به سرعت چرخد و برای عبور از سوال به همراه گیل جانسون رئیس دفتر منابع انسانی برای RCMP.

ایمنی عمومی وزیر بیل بلر دفتر با صدور بیانیه ای در حمایت از Lucki روز چهارشنبه اعلام نظرات او در این کمیته ،

“ما باید اعتماد به نفس است که کمیساریای می آورد در مورد تغییر معنی دار به ما policing خدمات است که کانادایی ها سزاوار. ما ادامه خواهد داد به کار نسبت به برقراری مجدد اعتماد بین افسران ما و جوامعی که به آنها خدمت کردند.”

نزدیک به دو هفته پیش Lucki گفت: CTV ملی اخبار رئیس لنگر و سردبیر ارشد لیزا LaFlamme گفت که او “مبارزه با” تعریف نژادپرستی نظاممند پس از شنیدن “حدود پنج یا شش تعاریف” از مفهوم است.

از آن پس Lucki اذعان کرده است وجود سیستمیک نژادپرستی در نیروی — چیزی که او دو برابر پایین در جلسه شب گذشته.

نظرات او به عنوان یک نور افکن شده است درخشان در RCMP در هفته های اخیر. تظاهرات و تماس های به عمل آمده در کانادا و در سراسر جهان بعد از پلیس-درگیر قتل جورج فلوید که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه است.

از زمان آغاز اعتراض بیش از فلوید مرگ کانادایی’ به سرعت منتقل بحث به یکی از خود ما مسائل را با سیستمیک نژاد پرستی — که در طی آن زمان RCMP داش-cam فیلم های پدید آمده از خشونت دستگیری رئیس Allan آدم از آتاباسکا Chipewyan اول کشور است.

این تصویری است که 12 دقیقه, نشان می دهد آدم راه رفتن بین خود و یک رزمناو پلیس و فریاد profanities. یک Mountie سپس اتهامات در آدم مقابله با او را به زمین و مشت او را در سر. RCMP در ابتدا نشان داد که افسر اقدامات معقول هر چند آلبرتا پلیس دیده بان در حال حاضر در حال بررسی این حادثه است.

در حدود همان زمان که dash cam فیلم ظهور, پلیس, New Brunswick به ضرب گلوله کشته و دو نفر بومی در عرض نه روز از یک دیگر. Chantel مور بومی زندگی در نیوبرانزویک کشته شد توسط پلیس در طول یک سلامتی بررسی در 4 ژوئن. نه روز بعد از آن رادنی لوی نیز به ضرب گلوله کشته و در یک نامربوط تعامل است.

Police shooting deaths

یک دانشجوی پرستاری در B. C. نیز به تازگی گفته است که او از لحاظ جسمی مجروح و چپ های عاطفی زخم خورده پس از برخورد با RCMP در طول سلامتی بررسی در اوایل این سال است.

آلبرتا RCMP معاون کمیسر Curtis Zablocki مکرمه در ماه ژوئن هنگامی که او گفت که او باور نمی وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در پلیس کانادا یک نظر او مانند Lucki — بعد از رفت و برگشت.

زمانی که این دو در نهایت اذعان کرد وجود سیستمیک نژادپرستی در RCMP, آدم, مشاور حقوقی, برایان Beresh, در ابتدا با استقبال از تغییر در تن — اما پس از Lucki سه شنبه سخنان او ابراز نگرانی در مورد توانایی خود را به آدرس سیستمیک نژاد پرستی.

“من شوکه شده بود برای شنیدن پاسخ داده شده است که او آماده کرده بود برای این ظاهر قبل از کمیته. من مطرح بود که اگر شما نمی فهمم مشکل شما هرگز پیدا کردن راه حل. من می ترسم که او مجهز نیست برای این موقعیت وجود ندارد آموزش تغییر خواهد کرد که کسی در سن او” Beresh گفت: CTV قدرت بازی در روز چهارشنبه.

“من فکر می کنم ما باید به نگاه کسی جدید و شاید یک کل جدید پلیس سیستم.”

آدم نیز در واکنش به نظرات او اشاره کرد که “عدالت پیروز خواهد شد.”

“اگر او می یابد که او را به رفتن و او احساس می کند که این درست است که او به” آدم گفت.

صحبت به کمیته سهشنبه شب Lucki عذرخواهی نمی شناخت سیستمیک نژادپرستی در RCMP هر چه زودتر.

“من در تلاش بود با این تعریف که در آن نقطه از آنجا که در این نقطه من تا به حال شنیده ام بسیاری از آنهایی که متفاوت و هنگامی که من آن را به پلیس نگاه میکردم آن را از طریق یک لنز های مختلف از آنچه من تا به حال دیده می شود” Lucki گفت.

“اما من هرگز می گویند که هیچ سیستمیک نژادپرستی و برای آن عذرخواهی می کنم.”

با فایل های از CTV News’ گراهام کشتار مردیت MacLeod و نیکول بوگارت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net