ASIO ارشد ارزیابی نشان می دهد که نیاز به کار بیشتر و بهتر برای جلوگیری از تروریسم

کلمات مهم است. به ویژه هنگامی که شما مدیر کل امنیتی و سر از ASIO. به سختی از سه ماه به پست و تحویل اولین ASIO سالانه ارزیابی تهدید, Mike Burgess صحبت با آشکار مراقبت و دقت امیدوار بود “به عنوان باز و صادقانه با شما به عنوان من می تواند در مورد آنچه ما انجام می دهیم و به همین دلیل ما آن را انجام دهد”.

بورگس صحبت در مورد این دو کلید تهدید ASIO در برخورد با: تروریسم و دخالت خارجی. “خشونت افراط گرایی اسلامی از نوع تجسم توسط دولت اسلامی و القاعده و شاخه باقی خواهد ماند و ما برای اولین بار نگرانی” گفت: قبل از اضافه کردن “اما ما همچنین شاهد دیگر بازیگران فعال در تروریسم عرصه است.”

بورگس ادامه داد:

عدم تحمل بر اساس نژاد و جنسیت و هویت و شدید دیدگاه های سیاسی که عدم تحمل الهام بخش است و در حال افزایش در سراسر جهان غرب به طور خاص است. جناح راست افراطی گری شده است در ASIO مناظر برای برخی از زمان, اما بدیهی است که این تهدید را به تیز وحشتناک فوکوس در سال گذشته در نیوزیلند.


ادامه مطلب: Christchurch حملات وسرد هشدار از محیط سمی سیاسی است که اجازه می دهد تا نفرت شکوفا


تمرکز بر جناح راست افراطی گری است و نه بی سابقه اما بورگس بالا آن را به یک سطح اولویت دیده نمی شود در تاریخ معاصر است. این حمله در Christchurch, در مارس 2019 که در استرالیا متولد شده جناح راست تروریستی کشته شدن 51 نفر در یک خونسرد حمله و بصورت زنده آن را به مخاطبان جهانی بدون شک رسوب تجدید نظر از تهدید امنیتی جامعه است. ASIO را ارزیابی روشن است:

در استرالیا راست افراطی تهدید واقعی است و آن را در حال رشد است.

مبادا وجود داشته باشد هر گونه شک و تردید در مورد ماهیت افراطی ایدئولوژی درگیر بورگس افزود: “در حومه اطراف استرالیا سلول های کوچک به طور منظم دیدار با ادای احترام به پرچم بازرسی سلاح های قطار در مبارزه با و به اشتراک گذاری خود را نفرت انگیز دانست.”

فقط هفته پیش او توضیح داد: یک استرالیا شد “متوقف خروج از کشور برای مبارزه با افراطی جناح راست بر روی یک خارجی در میدان جنگ”. استرالیایی, او گفت: به طور جدی به شرکت در “راست افراطی آنلاین مرجع تخصصی مانند پایگاه”.

بورگس شروع سخنان خود با اشاره به این که تروریسم بود پایدار تهدید و نه کاهش. “تعدادی از تروریسم منجر ما در حال بررسی در حال حاضر دو برابر شده است پس از این زمان در سال گذشته است.”

برای مدیر کل امنیتی به جفت این نوع از تروریسم با الهام از دولت اسلامی و القاعده با جناح راست افراطی گری قابل توجه است توسعه است. این نشان دهنده یک همگرایی بین استرالیا و آمریکا در هر دو تهدید و ادراک با توجه به تروریسم است. این همگرایی مهم است زیرا RWE است به مراتب بیشتر مشکل ما از آن است که در استرالیا رتبه “بالا” که در آن القاعده است و رتبه “کم” در سال های اخیر ارزیابی. آن را نیز به ارمغان می آورد استرالیا را به هم پیمانی با انگلستان و اروپا است.

است وجود دارد یک تهدید از جناح چپ دیوانه’?

در unscripted سخنان خانه وزیر امور پیتر داتون تقریبا به عنوان دقیق خود را با زبان. او بعدها مجبور به راه رفتن شل “هر دو طرف” اشاره به “جناح چپ دیوانه” و تروریسم با توضیح که “جناح چپ” او به معنای افراط گرایان اسلامی.

در حالی که آن را آسان به را سرگرم کننده از وزیر تاسف انتخاب عبارت او کاملا در اشتباه نشان می دهد ما نباید مراقبت “که در آن مردم هستند و در طیف” چپ و راست چرا که “اگر آنها یک تهدید برای کشور ما و می خواهید برای انجام آسیب به استرالیا و سپس آنها در مناظر ما”. قطعا زمانی که آن را آشکار خشونت آمیز جناح چپ افراطی گری است کمتر افتضاح از خشونت جناح راست افراطی گری.

همیشه از تروریسم مدرن پدید آمده در اروپا در اواسط قرن 19 در جناح چپ افراطی گری شده است یک تهدید مهم. این بازه زمانی از قرن 19 آنارشیست ها از طریق به قومی-ملی جنبش های رهایی از اواسط قرن 20th. این همچنین شامل مارکسیست-لنینیست گروه از 1970s و 1980s مانند آلمان غربی جناح ارتش سرخ نیز شناخته شده نیز به عنوان بادر ماینهوف باند و ایتالیا بریگاد سرخ.

خارج از اروپا و گروه هایی مانند ژاپن ارتش سرخ آزادی Tigers of Tamil Eelam در سریلانکا به نیکاراگوئه Sandinistas های پرو درخشان راه و کلمبیا 19 مارس جنبش را مسئول مرگ هزاران بی شماری از مردم است.

کاریزماتیک جناح چپ تروریست ها مانند ونزوئلا متولد رامیرز سانچز معروف به “کارلوس شغال” مانند آرژانتین ارنستو “چه” گوارا قبل از او epitomised این کشنده توهم اخلاق از “حرفه ای انقلابی”.

اما در دهه 1990 این گروه تا به حال همه از بین رفته (اگر چه خشونت در جناح چپ افراط گرایی در زندگی در کلمبیا فارک مواد مخدر-تروریست ها و مائوئیست Naxalite شورشیان هند شرقی).

بدون شک این گروه وزیر در ذهن داشت. قضاوت از پیش از نظرات و شاید او هم فکر می کردم برخی از تغییر آب و هوا نافرمانی مدنی در اعتراض به گروه در استرالیا مانند انقراض شورش ممکن است در نهایت آمدن به پیگیری در همان جهت.

اما بورگس ساخته شده هیچ اشاره ای به آنچه از جناح چپ تروریسم است. این است که به احتمال زیاد به دلیل ASIO در حال حاضر می یابد و هیچ شواهدی از یک تهدید در حال ظهور از این سه ماهه.

در اولین بیانیه عمومی به عنوان مدیر کل بورگس با اشاره به این که افزایش تهدیدات تروریستی و جاسوسی و دخالت خارجی به معنای “شرایط در حال کشش فعلی منابع”.

چگونه ما می توانیم مبارزه با تروریسم در استرالیا

جناح چپ تروریسم در عین حال ممکن است یک روز حال حاضر یک تهدید به استرالیا, اما آن را انجام نمی دهد بنابراین در حال حاضر و واضح است که اولویت فعلی برای ASIO. اطلاعات آژانس کار خود را قطع ردیابی و مقابله با دخالت استرالیایی شرکت های چند ملیتی در انجمن های آنلاین و شبکه های ترویج “افراطی جناح راست ایدئولوژی”.

تهدید بورگس مشخص شده است سرد است اما با این وجود اطمینان بدانند ASIO و استرالیا امنیت جامعه با تمرکز به شدت بر روی آن.

اما با پایدار تهدید ناشی از گروه هایی مانند القاعده و سازمان های امنیتی به تنهایی قادر به ارائه پاسخ کامل. پیشگیری همیشه بهتر از درمان است.


ادامه مطلب: استرالیا به تصویب 82 ضد ترور قوانین از سال 2001. اما سخت قوانین به تنهایی نمی تواند از بین بردن تروریسم


مخفی سازمان های امنیتی هشدار می تواند از تهدید و اخلال توطئه اما کار بزرگتر پیشگیری از وظیفه استرالیا در جامعه به عنوان یک کل. قاطع و اصولی رهبری سیاسی است که نیاز به فضای که در آن جناح راست افراطی روایات هستند که آزادانه ترویج تحریک نفرت و صاف کردن راه برای استخدام.

چنین خطرناک روایت کرده اند به مراتب آزادتر بیان در استرالیا از سیاست خوب است یا عاقلانه است.

سیاسی و رهبری جامعه در تمام سطوح نیاز به آدرس تحمل سمی روایت سفید supremacist تعصب و اهریمنی. این تهدید شتاب به عنوان سمی مردانگی و جناح راست افراط گرایی همگرا شدهاند.


ادامه مطلب: جناح راست افراط گرایی دارای سابقه ای طولانی در استرالیا


در حالی که پلیس و سازمان های امنیتی وظیفه دفاع از استرالیا در برابر تهدید تروریسم بیشتر مورد نیاز است از آنچه آنها به تنهایی می تواند ارائه. بهترین دفاع چند لایه در سراسر جامعه است. آن آغاز می شود و با روشن بودن در شناسایی تهدید و قبل از emptively پاسخ به آن است.

بسته شدن فرصت فضاهای جناح راست افراطی گری مهم و حیاتی است اما تا بیش از حد در حال توسعه مثبت اجتماعی جایگزین به آدرس مشروع انسان نیاز به تعلق و پذیرفته شده است که عمیقا احساس توسط افراد جوان که جناح راست افراطی استخدام در درجه اول هدف قرار دادن.

بورگس مناسب است در پرداختن به تهدید ناشی از انجمن های آنلاین و شبکه. ما قطعا نیاز به انجام همه ما می توانیم برای محدود کردن نفوذ خود و فرصت برای انجام آسیب برساند. اما ما نیاز به انجام بیش از آن. ما نیاز به عملیاتی که در آن آنها عامل و ارائه چیزی بهتر از آنچه که آنها در حال ارائه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de