ASIO رئیس Mike Burgess می گوید بیشتر وجود دارد جاسوسان در استرالیا ‘از در اوج جنگ سرد’

یک سرویس اطلاعات خارجی فرستاده “جای خواب” عامل به استرالیا که در ارائه پشتیبانی لجستیکی برای بازدید از جاسوسان سر از ASIO, Mike Burgess نشان داده است در یک سخنرانی متعهد به تشدید مبارزه با تهدید ناشی از جاسوسی و دخالت خارجی.

ارائه اولین “سالانه ارزیابی تهدید”, بورگس که در زمان بیش از ASIO در سال گذشته هشدار داد: “وجود دارد که بیشتر افسران اطلاعاتی خارجی و پروکسی عامل در استرالیا در حال حاضر از در اوج جنگ سرد و بسیاری از آنها به سطح لازم از قابلیت هدف و پشتکار به تواند باعث آسیب قابل توجهی به امنیت ملی ما”.

او گفت: “جای خواب” عامل “نهفته برای سال ها بی سر و صدا ساختمان جامعه و کسب و کار, لینک, همه در حالی که حفظ مخفیانه در تماس با خود دریایی گرداننده.

“عامل شروع به تغذیه خود spymasters اطلاعات در مورد استرالیا مبتنی بر مهاجرت مخالفان که به طور مستقیم منجر به آزار و اذیت مخالفان در استرالیا و بستگان خود در خارج از کشور.

“در ازای پول قابل توجهی از پرداخت های عامل نیز ارائه شده بر روی زمین پشتیبانی لجستیکی برای جاسوسان که در سفر به استرالیا برای انجام فعالیت های اطلاعاتی”.

بورگس مشخص نیست که خاص هر کشور انجام عملیات خصمانه در اینجا و نشان داد که تعداد آنها در ASIO نشود. “استرالیا در حال حاضر هدف از پیچیده و مداوم جاسوسی و دخالت خارجی فعالیت از طیف وسیعی از سازمان ملل.”

اما دخالت از چین – از جمله آن حملات سایبری – است به طور فزاینده تبدیل شدن به اصلی نگرانی برای دولت استرالیا و جامعه اطلاعاتی. چین فعالیت های عمده نیروی محرکه خارجی دخالت قانون در آورده توسط Turnbull دولت است.

“سطح تهدید ما از خارجی جاسوسی و دخالت در فعالیت های است که در حال حاضر بی سابقه است. بالاتر از آن است که در حال حاضر از آن بود که در اوج جنگ سرد” بورگس گفت.

“جاسوسی و دخالت خارجی مؤثر بر بخش هایی از جامعه است که آنها را لمس نیست در دوران جنگ سرد.

“و هدف این است که مهندس تغییرات اساسی در استرالیا موقعیت در جهان نه فقط به جمع آوری اطلاعات و یا استفاده از ما به عنوان یک پتانسیل “پشت درب” به ما متحدان و شرکای” او گفت:.

“ASIO را کشف کرده است که در آن موارد جاسوس خارجی را در سفر به استرالیا با هدف از راه اندازی پیشرفته نرم زیرساخت با هدف قرار دادن رایانه های حاوی حساس و طبقه بندی اطلاعات است.

“ما دیده ایم بازدید از دانشمندان و دانشگاهیان ingratiating خود را به زندگی دانشگاهی با هدف انجام مخفی هوش مجموعه است. این حملات در قلب خیلی از مفاهیم ما از آزاد و عادلانه ارز تحصیلی.

“و شاید نگران کننده ترین خصمانه سرویس های اطلاعاتی باید به طور مستقیم در معرض تهدید و مرعوب استرالیایی در این کشور است. در یک مورد خاص عوامل تهدید فیزیکی ایمنی استرالیا مبتنی بر فرد به عنوان بخشی از یک دخالت خارجی طرح”.

دشمن خارجی و سرویس های اطلاعاتی بودند که به کارگردانی هدف استرالیا به دلیل موقعیت استراتژیک آن و اتحاد خود رهبری در علم و فناوری و تخصص در سراسر اقتصاد و دلیل آن را تجهیز نشدن آن نیروی دفاع و دفاع صنعتی پایه.

“خصمانه سازمان های اطلاعاتی خارجی همواره به دنبال دسترسی به اطلاعات شخصی از آنجا که آنها می خواهند برای شناسایی و پرورش بالقوه منابع انسانی”, بورگس گفت. در حال حاضر آنها با شناخت فرصت های ارائه شده توسط اینترنت و شبکه های اجتماعی برنامه های کاربردی.

“در گذشته اقدام به استخدام شد زمان فشرده گران قیمت و خطرناک … اما در حال حاضر آنها می توانند با استفاده از اینترنت به کار از ایمنی خود را در خارج از کشور ستاد به راه اندازی عملیات سایبری علیه استرالیا شبکه و به ارسال هزاران نفر از دوستان و شبکه های درخواست به unsuspecting اهداف با کلیک ماوس”.

بورگس گفت: در چند سال گذشته ASIO همواره شناسایی و به طور منظم مختل جاسوسی در استرالیا.

او با استقبال از زمان “مقاوم بحث های عمومی” در مورد تهدید به استرالیا ایمنی و رفاه از جاسوسی و دخالت خارجی و گیراندم خارجی دخالت قانون در حال تبدیل شدن مهم تر است.

صرف عبور از دخالت خارجی قانون تا به حال discomforted خارجی سرویس های اطلاعاتی. هر آینده دادستان را یک “بیشتر اثر سرما”.

اما ASIO به دنبال عمل قبل از آسیب انجام شد و توصیه کرده بود لغو ویزا برای متوقف کردن عوامل خارجی در حال آمدن بود و ره ماموران زمانی که آنها وارد شده بود.

“به عنوان مدیر کل امنیتی, من قصد دارم به گام تا اقدامات ما برای مقابله با جاسوسی و دخالت خارجی”, بورگس گفت.

“ما به طور فعال به حمایت دادستان از جاسوسی و دخالت خارجی قبل از دادگاه,” او گفت:.

“پیام من در اینجا ساده است. اگر شما قصد دارید برای انجام جاسوسی و یا دخالت خارجی در برابر استرالیا ASIO و همکاران ما خواهد بود شکار شما”.

در سخنرانی خود بورگس تصریح کرد “غیر قابل قبولی بالا” تهدید تروریسم که استرالیا با آن مواجه خواهد ماند برای آینده قابل پیش بینی گفت: “تعدادی از تروریسم منجر ما در حال بررسی در حال حاضر دو برابر شده است پس از این زمان در سال گذشته”.

در حالی که خشونت افراط گرایی اسلامی باقی خواهد ماند اصل نگرانی “شدید جناح راست تهدید واقعی است و آن را در حال رشد است”.

“در حومه اطراف استرالیا سلول های کوچک به طور منظم دیدار با ادای احترام به پرچم بازرسی سلاح های قطار در مبارزه با و به اشتراک گذاری خود را نفرت انگیز دانست. این گروه ها بیشتر سازمان امنیت و آگاهانه از آنها در سال های گذشته است.”

او گفت: در اوایل این سال ASIO مشاوره منجر به استرالیا متوقف شدن از ترک به مبارزه با افراطی راست گرا و گروه های خارج از کشور.

“در حالی که این تعداد در این زمان در مقایسه با آنچه ما شاهد با جنگجویان خارجی از رفتن به خاورمیانه و هر گونه توسعه مانند این است که بسیار مربوط به”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im