بیش از 420,000 مردم آلوده شده است coronavirus در سراسر جهان و در مورد 19,000 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

در تلاش برای آهسته عفونت نرخ بسیاری از کشورها و شهرستانها باید اعمال سخت مستند اقدامات است.

در حالی که بسیاری از کسب و کار مواد غذایی باقی مانده اند باز با ارائه آنلاین تحویل چند دستفروشان مواد غذایی – که نفع مکان های عمومی در مناطق محبوب با پیاده – استفاده از این خدمات به دلیل هزینه و غیر رسمی وضعیت.

“Clampdowns فاجعه بار برای آنها (فروشندگان خیابانی) از آنها به صورت روزانه و منجر به یک دست-به-دهان وجود” گفت: آجی سوری یک بانکوک-بر اساس مدیریت در شهرستانها داد یک مشارکت جهانی برای شهری کاهش فقر است.

“دولت باید در طراحی یک بسته کمک مالی برای کارگران بخش غیر رسمی از جمله فروشندگان خیابانی به موجب آن مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات ساخته شده به حساب های بانکی خود را برای کمک به آنها برای زنده ماندن” چهارشنبه سوری گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

آسیا مشهور است برای آن خیابان, غذا با دستفروشان در خدمت غذاهای تازه و ظرافتهای محلی در شهرستانها از جمله هنگ کنگ بانکوک جاکارتا هانوی و بمبئی. برخی از فروشندگان حتی برنده ستاره میچلین.

آنها با استفاده از وانت و موتور سیکلت rickshaws, دوچرخه, چرخ دستی های میز و صندلی و یا حتی یک قطعه ساده از مقوا گذاشته روسازی حمل و نقل و فروش مواد غذایی خود را.

و همچنین جذب گردشگران, فروش مواد غذایی خیابانی نیز فراهم می کند معیشت برای افراد جوان و زنان و مهاجران در حالی که کمک به نگه داشتن هزینه زندگی پایین در شهرستانها.

اما به عنوان بخشی از اقتصاد غیررسمی است که به ندرت پرداخت مالیات یا دریافت دولت حمایت داده های قابل اعتماد در شماره از فروشندگان خیابانی است که سخت به آمده است.

در بسیاری از آسیا مگا شهرستانها آنها تخمین زده شده به تعداد بیش از 300,000 گفت: جان تیلور یک مشاور برای غذا و کشاورزی سازمان در داکا.

دولت باید کنترل قیمت مواد غذایی برای اطمینان از کالاهای اساسی نمی شود غیرقابل تحمل, او گفت:, و اضافه کرد که تضمین امنیت اجتماعی شبکه های رسیدن به بیشترین آسیب پذیر بود و حیاتی است.

‘مردم’

به شهرستانها گسترش و نوسازی مقامات اغلب مشاهده خیابان فروشندگان مواد غذایی به عنوان مانعی برای پیشرفت و هدف آنها برای تخلیه اجباری, اگر چه برخی از شهرستانها ساخته شده است تلاش به جای آنها و کمک به بالا بردن استانداردهای بهداشت.

در بانکوک که در آن فروشندگان خیابانی باید در برابر اخراج درآمد پایین را تا 80 درصد پس از یک جزئی مستند آغاز شد و هفته گذشته با توجه به Poonsap Tulaphan یک مدیر HomeNet تایلند یک شبکه غیر رسمی کارگران است.

“خیابان فروشندگان مواد غذایی هنوز هم قادر به فروش مواد غذایی به صورت غذای آماده دارد اما در کمتر مشتریان,” او گفت:. “قیمت کالاها نیز بسیار بالاتر است اما آنها نمی توانند افزایش قیمت.”

در حالی که برخی آسیایی, دولت باید پرده برداری از طرح های مالی برای کمک به کسب و کار و کارگران در مقابله با کروناویروس شیوع بسیاری از آنها موفق به ارائه کمک به فرفره بازی گاه به گاه و رسمی کارگران است.

اقدامات در تایلند شامل یارانه نقدی و وام های نرم اما بسیاری از فروشندگان خیابانی پیدا کردن نرم افزار مراحل چالش برانگیز و در ادامه به طبقه تجاری خود را گفت: Poonsap.

“کسب و کار خوب نیست چرا که دفاتر و مغازه ها تعطیل هستند و مردم از ترس به بیرون رفتن گفت:” Wat Laithi یک فروشنده خیابانی که به فروش می رساند, رشته فرنگی سرخ شده و تنقلات در بانکوک.

“اما من هیچ گزینه ای دیگر است. من به زندگی را برای خانواده من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو