بانکوک — سهام پریدم در آسیا روز چهارشنبه پس از میانگین صنعتی داو جونز رسید به بهترین حالت آن بعد از سال 1933 به عنوان کنگره و کاخ سفید درباره یک معامله در تزریق حدود US$2 تریلیون دلار از کمک به یک اقتصاد ویران شده توسط coronavirus.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص شروع به پریدن کرد 8%, در حالی که هنگ کنگ اضافه شده 3.3 درصد و سیدنی صعود 5.5 درصد. بازار در سراسر آسیا تمام شد تا بیش از 2٪.

توکیو قیمت سهم برداشته شد همچنین با تصمیم برای به تعویق انداختن بازی های المپیک 2020 به ماه جولای سال 2021 با در نظر coronavirus همه گیر آورده است که سفر تقریبا متوقف است و ترک بسیاری از میلیون ها نفر از مردم دستور به ماندن در خانه برای کمک به مهار شیوع بیماری. به تعویق افتادن کاهش ترس این رویداد ممکن است لغو شود در دسترس نباشد.

های آتی سهام ایالات متحده تبدیل شده بالاتر پس از قانونگذاران گفت که آنها تا به حال حاصله تفاوت های خود را بیش از بسته محرک. آینده برای داو رز 1.1% به 20,839.00 و قرارداد برای S&P 500 را برداشت 0.4% به 2,399.80.

که به دنبال خیره کننده 11.4 درصد افزایش در شاخص Dow یک شبه. بیشتر از نزدیک دنبال S&P 500 شاخص پریدم 9.4% به عنوان یک موج خرید در سراسر جهان قطع شده است یک ماه تقریبا بدون توقف فروش.

اقتصاددانان و سرمایه گذاران انتظار برای دیدن برخی از وخیم اقدامات از تاثیر این ویروس در روزهای آینده و هفته و چند باور بازارهای ضربه پایین. تظاهرات تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان این که مربوط به چند هفته گذشته و هیچ کدام به طول انجامید بیش از یک روز.

دستیابی به موفقیت در کنگره ایالات متحده در بسته محرک دیگری بود خوش آمدید تقویت روحیۀ. هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان مشغول به کار در سراسر شنبه به ترش کردن قرارداد عظیم اقتصادی نجات بسته که شامل پرداخت به خانواده های ایالات متحده و کمک های اولیه برای کسب و کارهای کوچک و صنعت سفر در میان چیزهای دیگر. یک رای در سنا می تواند چهار شنبه.

در حال حاضر که فدرال رزرو انجام داده است و تقریبا همه آن را می تواند به حفظ بازار و فشار بر کنگره به عمل می کنند. در نهایت سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید اوج قبل از بازار می توانید پیدا کردن یک طبقه. گسترش روز افزون است و وادار کردن شرکت ها به پارک هواپیما بسته هتل ها و رستوران نزدیک به ناهار خوردن در مشتریان است.

“این نوع مانند نگه داشتن بیمار زنده در اتاق اورژانس بنابراین شما می توانید ارائه برخی از گزینه های درمان” گفت: کتی نیکسون رئیس سرمایه گذاری افسر در شمال اعتماد مدیریت ثروت.

داو رز 2,112.98 امتیاز خود را بزرگترین نقطه به دست آوردن در تاریخ به 20,704.91. S&P 500 که بسیار مهم ترین 401(k) حساب رز 209.93 یا 9.4% به 2,447.33 به صورت سوم آن-بزرگترین درصد افزایش پس از جنگ جهانی دوم است. شاخص Nasdaq composite با شروع به پریدن کرد 557.18 امتیاز یا 8.1% به 7,417.86.

توکیو شاخص نیکی در بسته 19,546.63 در حالی که هانگ سنگ رز به 23,403.36. کره جنوبی Kospi به دست آورد 4.1% به 1,704.76 و S&P/ASX 200 برداشت تا بسته در 4,998.10. تایوان معیار شروع به پریدن کرد 3.8%. سهام نیز بالاتر در جنوب شرقی آسیا.

آمریکا نفت خام به دست آورد 78 سنت افزایش به $24.79 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت بین المللی قیمت گذاری استاندارد اضافه شده 63 سنت افزایش به $30.37 در هر بشکه رسید.

در معاملات ارز, دلار آمریکا بود در 111.22. یورو افزایش یافت به $1.0825 از $1.0790.

زودتر به اشتراک گذاری ریباند را از بین میره. پس سهام شروع به فروش کردن در فوریه. 20 S&P 500 تا به حال شش روز که در آن افزایش یافته است و همه آنها به جز یکی از آنها دستاوردهای بزرگ بیش از 4 درصد. پس از آن سهام کاهش یافت و به طور متوسط 5% در روز بعد.

این شاخص VIX یک پروکسی برای سهام نوسانات بازار باقی می ماند نسبتا بالا “نشان می دهد که زمینه ریسک پذیری ممکن است باقی بماند محتاط به عنوان سرمایه گذاران محتاط باقی می ماند در سرعت از گسترش عفونت با مجموع تایید Covid-19 موارد بیش از 400 ، 000 نفر در سطح جهان” بانک Mizuho گفت: در یک تفسیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال که او امیدوار است به “باز کردن” اقتصاد در عید پاک. به گفته تحلیلگران اعلام نبود کمک کننده به روز تظاهرات بود که بیشتر به دلیل محرک امیدوار است.

“با توجه به عظمت بسته, آن را قطعا می تواند به خوبی در ابتدا استقبال خوبی به عنوان آن را باید به اندازه کافی برای جلوگیری از پایه اصلی خیابان’ از افتادن به بدترین حالت افسردگی نوع حالات به خصوص با تغذیه آماده برای کسب درآمد تمام دولت ایالات متحده بدهی های” استفان Innes از AxiCorp. گفت: در یک تفسیر.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. کسانی که با خفیف بیماری بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

دولتها و بانکهای مرکزی در کشورهای دیگر در سراسر جهان در حال رونمایی سطح بی سابقه ای از حمایت از اقتصاد خود را در تلاش برای محدود کردن مقیاس از آینده ویروس مربوط به رکود است.

آلمان یک سنگر و استحکامات از نظم و انضباط بودجه نیز مصوب بزرگ مالی افزایش دهد. تایلند اعلام کرد $3.6 میلیارد دلار از محرک روز سه شنبه به عنوان نخست وزیر اعلام وضعیت اضطراری احتمال را قوی تر محدودیت در کسب و کار و سفر.

اقدامات شوک به اقتصاد جهانی از همه گیر هستند و فقط شروع به نشان دادن میزان عوارض آن بر کسب و کار و معیشت. در ایالات متحده اولیه خواندن در فعالیت های کسب و کار در ماه مارس نشان داد که شدیدترین انقباض در رکورد رفتن به 2009. گزارش شد و همچنین غم انگیز برای اروپا است.

در روز پنج شنبه انتظار می رود که گزارش نشان می دهد تعدادی از آمریکایی ها درخواست برای رفع بیکاری به راحتی تنظیم یک رکورد در هفته گذشته. برخی می گویند این تعداد می تواند راه فراتر از 1 میلیون دلار در میان موجی از اخراج شکوه سابقه قبل از 695,000 مجموعه در سال 1982.

——

AP کسب و کار نویسندگان Damian J. Troise الکس Veiga و استن چو کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو