“پس از اعمال بیشتر اقدامات پیشگیرانه و محدودیت های مسافرتی توسط چند دولت های ملی با توجه به زمان COVID-19 همه گیر” بدن در بیانیه ای گفت: “به کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفته است تا امروز به تعویق انداختن همه جام AFC سال 2020 مسابقات تا اطلاع ثانوی.”

بازی در غرب آسیا در حال حاضر معلق شده است قبل از اعلام. این تصمیم بدان معنی است منطبق با توجه به بازی های برگزار شده در ماه مارس و آوریل در کنفدراسیون چهار دیگر مناطق در سراسر آسیای جنوب مرکزی و جنوب شرق و غرب – که در حال حاضر نیز به تعویق افتاد.

لیگ جام قاره ردیف دوم رقابت های باشگاه و امکانات تیم از کشورهایی مانند اردن و لبنان و سنگاپور و بنگلادش و تاجیکستان.

“کنفدراسیون فوتبال آسیا را از نزدیک نظارت بر وضعیت قبل از تصمیم گیری زمانی که به recommence 2020 جام باشگاههای آسیا فصل” بیانیه ای گفت:.

“این تصمیم که همچنین ساخته شده در رابطه با رقابت باشگاه های مربوطه عضو انجمن یک اقدام احتیاطی برای اطمینان از ایمنی و رفاه تمام بازیکنان شرکت کننده و تیم های تیم و تماشاگران و همچنین طراحی شده برای حفاظت از یکپارچگی از رقابت.”

Coronavirus شیوع تا به حال تأثیر عمده ای بر فوتبال در سراسر آسیا با آغاز سوپر لیگ و K-لیگ کره جنوبی به طور نامحدود به حالت تعلیق در حالی که ژاپن J-League متوقف شد بعد از باز کردن دور از مسابقات است.

در لیگ قهرمانان آسیا در منطقه پیشرو باشگاه رقابت نیز به شدت تحت تاثیر قرار با این برنامه از گروه فاز به بی نظمی انداخته پس از مسابقات لگد کردن در اوایل فوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو