سهام آسیا سقوط پس از نفت خام ایالات متحده فرو می ریزد و برای دومین روز

حفظ سرمایه گذاران به دنبال ایمنی از بدهی دولت به نفت برنت سقوط برای دومین روز به پایین گذشته تقریبا دو دهه قبل سوخت توسط یک تورم جهانی نفت خام اشباع رسیده است.

گیج کننده شیرجه در روغن تبدیل شده و دوری سرمایه گذاران از سهام است و با توجه به تازه فوریت به نزولی صدای که فرح برای کاهش فاجعه بار در قیمت دارایی ها به عنوان COVID-19 همه گیر wrecks اقتصاد جهانی است.

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن از دست داد 0.8% در حالی که ژاپن Nikkei سقوط 1.3%.

در اوایل این هفته ممکن است با ما قرارداد آتی نفت وست تگزاس اینترمدیت سقوط کرد و به قلمرو منفی برای اولین بار در تاریخ. در علاوه بر این به عرضه بیش از حد نگرانی تحلیلگران می گویند غوطه همچنین برجسته مسایل فنی به بازار چهره در پاسخ به شوک.

“منفی قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت برای مه آتی احتمالا آنومالی اما آن را نیز یک علامت بزرگتر مسائل اساسی که صنعت باید آدرس” گفت: Arij van Berkel که منجر انرژی تیم تحقیقاتی در لوکس تحقیقات در آمستردام.

“حتی اگر صنعت نفت به لحاظ نظری دارای متنوع محصول, نمونه کارها, وضعیت کنونی نشان می دهد که توانایی خود را به سوئیچ بین بازار بسیار محدود است.”

بین المللی معیار برنت کمتر از 20 دلار در هر بشکه در روز سه شنبه و آخرین معامله در $18.62 پایین 3.7%. تا کنون در این هفته از دست داده است 33.7%.

ما ژوئن آتی معامله شده در $12.78 در هر بشکه رسید.

در وال استریت شاخص S&P 500 از دست 3.07% و شاخص Nasdaq Composite که بهتر است با توجه به افزایش تقاضا برای خدمات اینترنت در میان lodckdowns کاهش یافته است 3.48%.

“غوطه در قیمت نفت موجب تازه احتیاط در مورد بازار سهام است. یک شبه شرکت هایی که دیده شده است به عنوان یک برنده در این پست تاج دنیا از جمله آمازون سقوط کرد. که یک نگرانی نشانه” گفت: Naoya Oshikubo مدیر ارشد تحقیقات در Sumitomo Mitsui اعتماد مدیریت دارایی ها.

آمازون سقوط کرد 2.7% در روز سه شنبه.

ریسک گریزی و خوی جبران خبری که سنای آمریکا روز سه شنبه به اتفاق آرا به تصویب $484 میلیارد دلار در تازه برای کمک به اقتصاد آمریکا و بیمارستان ساخته با این بیماری همه گیر.

فرمانداران حدود نیم دوجین آمریکا تحت فشار قرار دادند جلوتر روز سه شنبه قصد دارد به بخشی از بازگشایی برای کسب و کار اما برخی از مقامات بهداشت هشدار داد انجام این کار می تواند باعث یک موج جدید در coronavirus موارد – ترس مشترک توسط برخی از سرمایه گذاران.

به عنوان مشکلات از راه اندازی مجدد اقتصاد آمریکا غرق در خزانه داری ایالات متحده بازده سقوط با پنج سال توجه داشته باشید هدف قرار دادن یک رکورد جدید پایین در افزایش قیمت اوراق قرضه: یکی از امن ترین دارایی.

دلار افزایش به دو هفته اخیر در برابر سبد ارزهای به عنوان فرار سرمایه گذاران ریسک دارایی های جهان ترین مایع ارز در حالی که قرار دادن فشار بر نفت و ارزهای مرتبط مانند نروژی تاج و دلار کانادا.

امن و پناهگاه ین شرکت برگزار شد در 107.79 به دلار در حالی که فرانک سوئیس ایستاده بود نزدیک به پنج سال اخیر در برابر یورو در 1.05255 فرانک.

پوند انگلیس nursed ضرر و زیان در $1.2287 بعد از 1 ٪ کاهش در روز گذشته نیز به دلیل عدم شفافیت در مبارزه با تروریسم در اروپا.

بالا رسمی در انگلیس وزارت امور خارجه روز سه شنبه گفت که او انتظار می رود نخست وزیر بوریس جانسون به چوب به موجود تا پایان آذر آخرین مهلت برای رسیدن به یک پست-Brexit معامله تجاری با اتحادیه اروپا با وجود اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im