آزبست ترس معطل NSW ساکنان زیر bushfires

شین آلن که هنوز زندگی در میان آسیب دیده خود همسایگی گفت: سم پاشی اخیر و باران را کاهش حضور هوابرد الیاف اما معلوم بود چقدر قرار گرفتن در معرض وجود دارد که در روزهای اولیه پس از آتش در میان بادهای قوی و قبل از سایت بازرسی شدند.

“من 50 در حال حاضر و من ممکن است تا به حال نمی شود اما کمی وجود دارد و بچه ها در اینجا, بنابراین آن را یک” اگر “عامل” آقای آلن گفت.

Conjola Park residents Lisa and Shane Allen at their property.

Conjola پارک ساکنان لیزا و شین آلن در اموال خود را.اعتبار:James Brickwood

Shoalhaven شورای شهر در هفته گذشته منتشر شد نتایج حاصل از کیفیت هوا در تست انجام شده در Conjola پارک 10 روز پس از آتش سوزی که تشخیص نیست هر هوابرد آزبست الیاف. شورای محیط زیست تیم بازیابی رهبر شین Pickering گفت: تست تایید کیفیت هوا سالم بود.

“زمانی که من از انجام این ساختمان ارزیابی تاثیر به خصوص که در آن شما باید اکثر خانه های سوخته مردم فقط rummaging در سراسر روز بعد [پس از آتش] و من در آینده در سراسر آنها را بدون هیچ ماسک یا چیزهای شبیه به آن.

“ما می دانیم که جامعه در مورد آزبست اما توصیه ما این است که شده است وجود دارد هر گونه آزبست موجود در هوا که مطابق با آنچه ما در بر داشت Tathra به عنوان به خوبی.”

اما تا به حال به تاخیر افتاده است با عدم قطعیت بیش از که در آن مواد خطرناک می تواند با خیال راحت ریخته با NSW سازمان حفاظت از محیط زیست و در عین حال برای ثبت نام در شورای طرح مديريت پسماند آقای پیکرینگ گفت.

مردم محلی که می خواستند به صندوق خود را پاک کردن نمی تواند تخلیه آزبست در نوک و هیچ اطلاعات در مورد جایی که آنها می تواند آن را به جای او گفت:.

“ما شده است هل دادن و فشار دادن و هل دادن تلاش برای گرفتن برخی از نتایج برخی از رهبری در این موضوع از سازمان حفاظت از محیط زیست و تا زمانی که ما این جهت ما در حال نشستن بر روی دست ما در لحظه, انتظار,” او گفت:.

دولت فدرال و دولت ها به طور مشترک تامین مالی هزینه های اکثریت است که انتظار می رود در ماه ژوئن به پایان رسید 30.

در حال بارگذاری

بازیابی وزیر جان Barilaro گفت: تست تایید کرد حدود 40 درصد از خواص موجود در برخی از آزبست و دولت با همکاری با شرکت مهندسی Laing o’rourke, EPA و شوراهای محلی به تعیین که در آن باقی مانده می تواند گرفته شود.

“که در آن آلودگی است که در بر داشت و اموال است که در آن مردم زندگی می کنند هنوز یک پی وی سی چسب اسپری استفاده می شود بیشتر به حداقل رساندن خطر از ذرات پخش كردن,” Mr Barilaro گفت.

“دست نخورده آزبست به شمار بسیار کم ریسک زیر bushfire و هوایی گسترده نظارت است نه شناسایی هر گونه نا امن خوانش.”

سازمان حفاظت محیط زیست معوق خود پاسخ رسمی به این دیدگاه ساخته شده توسط Mr Barilaro.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de