به عنوان ویروس پیشرفت پزشکان تجدید نظر با عجله به تهویه

کلینیک شناخته شده است برای بی میلی خود را برای قرار دادن بیماران با مشکلات تنفسی در ونتیلاتورهای مکانیکی – نوع که شامل لوله گلو.

این زن 48 ساله پزشک پدر دو و مشتاق triathlete نگران است که یک مهاجم ونتیلاتور مضر خواهد بود. اما به زودی پس از ورود به درمانگاه برگمان گفت: او تلاش برای نفس کشیدن حتی با ماسک اکسیژن و احساس بیمار ونتیلاتور اجتناب ناپذیر به نظر می رسید.

حتی پس از, پزشکان او هرگز او را در یک ماشین است که تنفس را برای او. یک هفته بعد او به خوبی به اندازه کافی برای رفتن به خانه.

برگمان را مورد نشان می دهد یک تغییر در خط مقدم از COVID-19 pandemic به عنوان پزشکان تجدید نظر زمانی و چگونه به استفاده از دستگاه تهويه مکانيکی برای درمان افراد مبتلا شدید این بیماری و در برخی موارد که آیا برای استفاده از آنها در همه. در حالی که در ابتدا پزشکان بسته بندی شده در واحد مراقبت های ویژه با بیماران انتوبه در حال حاضر بسیاری از در حال بررسی گزینه های دیگر.

ماشین آلات برای کمک به مردم تنفس را تبدیل به عمده سلاح برای پزشکان مبارزه با COVID-19 که تا کنون به کشته شدن بیش از 183,000 مردم است. در عرض چند هفته از این بیماری جهانی ظهور در ماه فوریه دولت ها در سراسر جهان به رقابت برای ساخت و یا خرید هواکش به عنوان بسیاری از بیمارستان ها گفت: آنها در انتقادی تامین کوتاه مدت.

آلمان دستور داده است تا 10,000 آنها. مهندسین از انگلیس به اروگوئه در حال توسعه نسخه های مبتنی بر خودرو, جاروبرقی یا حتی شیشه جلو-برف پاک کن موتور. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که هزینه $2.9 میلیارد دلار برای حدود 190,000 هواکش. دولت آمریکا قرارداد با خودروسازان مانند جنرال موتورز شرکت و شرکت موتور فورد به عنوان به خوبی به عنوان تولید کنندگان تجهیزات پزشکی و کامل تحویل انتظار می رود که تا پایان سال است. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این هفته است که با ما بود در حال حاضر “پادشاه هواکش.”

به عنوان پزشکان دریافت درک بهتر از آنچه COVID-19 می کند به بدن بسیاری می گویند که آنها تبدیل شده اند بیشتر و مقدار کمی با تجهیزات.

رادیو فردا در مصاحبه 30 پزشکان و متخصصان پزشکی در کشور از جمله چین و ایتالیا و اسپانیا و آلمان و ایالات متحده که تجربه برخورد با COVID-19 بيمار. تقریبا همه توافق کردند که فن های مهم و حیاتی هستند و باید کمک به صرفه جویی در زندگی می کند. در همان زمان بسیاری از برجسته خطرات ناشی از استفاده از تهاجمی ترین نوع از آنها مکانیکی – هواکش – خیلی زود و یا بیش از حد اغلب و یا از غیر متخصصان با استفاده از آنها بدون آموزش مناسب در غرق بیمارستان.

پزشکی روش های تکامل یافته اند در این بیماری همه گیر به پزشکان در درک بهتر این بیماری از جمله انواع داروهای مورد استفاده در درمان. تغییر در اطراف هواکش بالقوه مكيدند به عنوان کشورها و شرکت های شیب دار تولید دستگاه های.

“نتایج بهتر”

اشکال بسیاری از تهویه استفاده از ماسک برای کمک به رسیدن اکسیژن به ریه ها. پزشکان نگرانی اصلی این است که در اطراف تهویه مکانیکی که شامل قرار دادن لوله به بيماران هوایی به پمپ هوا در یک فرایند شناخته شده به عنوان لولهگذاری. بیماران به شدت تسکین یافته به خود را متوقف عضلات تنفسی از مبارزه با دستگاه.

A CT scan picture shows lungs of 48-year-old coronavirus disease (COVID-19) patient Andre Bergmann, in this screen grab released on April 14, 2020 by the Bethanien Hospital lung clinic in Moers, Germany. HOSPITAL BETHANIEN MOERS/THOMAS VOSHAAR/Handout via REUTERS

یک CT اسکن تصویر نشان می دهد که ریه ها از 48 سال coronavirus بیماری (COVID-19) بیمار Andre برگمان در این صفحه نمایش گرفتن منتشر شده در 14 آوریل سال 2020 توسط Bethanien بیمارستان ریه کلینیک در مئرس آلمان. بیمارستان BETHANIEN مئرس/توماس VOSHAAR/جزوه کرج

کسانی که با شدید کمبود اکسیژن و یا هیپوکسی را به طور کلی انتوبه شده است و متصل به ونتیلاتور تا دو تا سه هفته با در بهترین حالت پنجاه-پنجاه شانس زنده ماندن به گفته پزشکان در مصاحبه با رادیو فردا اخیر و تحقیقات پزشکی. تصویر جزئی و در حال تحول است, اما آن را نشان می دهد مردم با COVID-19 شده اند که انتوبه تا به حال حداقل در مراحل اولیه این بیماری همه گیر در یک نرخ بالاتر از مرگ از دیگر بیماران در هواکش که شرایط مانند پنومونی باکتریایی و یا سقوط ریه ها.

این اثبات نیست که هواکش باید عجله مرگ: ارتباط بین لوله گذاری و نرخ مرگ و نیاز به مطالعه بیشتر پزشکان می گویند.

در چین 86% از 22 COVID-19 بيمار زنده نمی ماندند تهاجمی تهویه و در واحد مراقبت های ویژه در ووهان شهر که در آن همه گیر آغاز شد, با توجه به مطالعه در مجله لانست منتشر شده در ماه فوریه ، به طور معمول, کاغذ گفت, بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی باید 50 درصد شانس زنده ماندن. یک مطالعه اخیر بریتانیا یافت دو سوم از COVID-19 بيمار قرار داده و در ونتیلاتورهای مکانیکی به پایان رسید تا در حال مرگ به هر حال و نیویورک مطالعه نشان داد 88 درصد از 320 تحت تهويه مکانيکی COVID-19 بيمار فوت کرده است.

اخیرا هیچ یک از این هشت نفر که رفت هواکش در Cleveland Clinic Abu Dhabi, بیمارستان فوت کرده است که از مارس 9, یک دکتر وجود دارد به رویترز گفت. و یکی ICU در بیمارستان دانشگاه اموری در آتلانتا گفت که او تا به حال یک “خوب” هفته که تقریبا نیمی از COVID-19 بيمار با موفقیت گرفته ونتیلاتور زمانی که او تا به حال انتظار می رود بیشتر به مرگ است.

این تجربیات می تواند به طرز چشمگیری متفاوت است. متوسط زمان یک COVID-19 بیمار صرف شده بر روی یک دستگاه تهویه در Scripps سلامت پنج بیمارستان در کالیفرنیا سن دیگو شهرستان شد بیش از یک هفته در مقایسه با دو هفته در هداسا عین Kerem مرکز پزشکی در بیت المقدس و سه در دانشگاه مالایا مرکز پزشکی در پایتخت مالزی کوالالامپور پزشکان در بیمارستان ها گفت.

در آلمان به عنوان بیمار برگمان تلاش برای نفس کشیدن او گفت که او بیش از حد از جان گذشته برای مراقبت از.

“به وجود آمد لحظه ای که آن را به سادگی دیگر اهمیت” او به رویترز گفت. “در یک نقطه من خسته بود که من دکتر اگر من قرار بود برای دریافت بهتر است. من شد و گفت اگر من تا به حال بدون فرزند و یا شریک و سپس آن را ساده تر خواهد بود فقط به سمت چپ در صلح است.”

به جای قرار دادن برگمان در یک مکانیکی ونتیلاتور درمانگاه به او مرفین و او را نگه داشته و بر روی ماسک اکسیژن. او پس از آزمایش رایگان از عفونت اما نه به طور کامل بهبود یافتند. رئیس درمانگاه توماس Voshaar یک ریه است استدلال به شدت در برابر اوایل لولهگذاری از COVID-19 بيمار. پزشکان از جمله Voshaar نگرانی در مورد خطر که هواکش آسیب بیماران ریه ها.

پزشکان در مصاحبه با رادیو فردا توافق کردند که ونتیلاتورهای مکانیکی بسیار مهم دستگاه صرفه جویی در زندگی به خصوص در موارد شدید در زمانی که بیمار به طور ناگهانی بدتر. این اتفاق می افتد به برخی از زمانی که سیستم ایمنی بدن خود را به اوردرایو در آنچه شناخته شده به عنوان “cytokine طوفان” از التهاب است که می تواند باعث خطرناکی فشار خون بالا و آسیب ریه و احتمالی نارسایی ارگان ها.

جدید کروناویروس و COVID-19 بیماری ویروس باعث شده نسبت به همه گیری آنفولانزای اسپانیایی از 1918-19 که به کشته شدن 50 میلیون نفر در سراسر جهان است. در حال حاضر به عنوان پس از آن, بیماری رمان شديد و به سرعت در حال گسترش هل دادن محدودیت های پزشکی و بهداشت عمومی و دانش مورد نیاز برای مقابله با آن است.

Thomas Voshaar, head doctor of the Lung Clinic at the Bethanien Hospital in Moers, Germany poses in this undated handout picture. Bethanien Hospital/Handout via REUTERS

توماس Voshaar سر دکتر ریه کلینیک در Bethanien بیمارستان در مئرس آلمان به شمار عمده فعالیت این خواننده با جزوه تصویر. Bethanien بیمارستان/جزوه کرج

زمانی که coronavirus موارد شروع صعودی در لوئیزیانا پزشکان در دولت بزرگترین بیمارستان سیستم Ochsner سلامت شاهد هجوم مردم با نشانه هایی از سندرم زجر تنفسی حاد یا ARDS. بيماران مبتلا به ARDS را التهاب در ریه ها است که می تواند باعث آنها را به تلاش برای نفس کشیدن و سریع کوتاه تنفس.

“در ابتدا ما گزاری تراشه نسبتا به سرعت در این بیماران به عنوان آنها شروع به بیشتر زجر تنفسی” گفت: رابرت هارت سیستم بیمارستان افسر ارشد پزشکی. “در طول زمان چه به ما آموخته است که تلاش برای انجام این کار است.”

به جای هارت در بیمارستان سعی اشکال دیگر از تهویه با استفاده از ماسک و یا نازک بینی لوله به عنوان Voshaar را با آلمانی خود بیمار است. “ما به نظر می رسد شاهد نتایج بهتر” هارت گفت.

تغییر ریه ها

پزشکان دیگر رنگ یک تصویر مشابه.

در ووهان که در آن رمان coronavirus ظهور پزشکان در Tongji بیمارستان در Huazhong دانشگاه علم و صنعت گفت: آنها در ابتدا به سرعت تبدیل به لولهگذاری. Li Shusheng رئیس بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بخش گفت: تعدادی از بیماران بهبود نمی بخشد, پس از یک درمان است.

“بیماری” او توضیح داد: “تا به حال تغییر ریه های خود را فراتر از تصور ما است.” همکار او زو Shuyun دکتر تنفسی پزشکی گفت: بیمارستان اقتباس پشت برش در لوله گذاری تراشه.

Luciano Gattinoni مهمان استاد در این بخش از بی هوشی اورژانس و مراقبت های ویژه پزشکی دانشگاه گوتینگن در آلمان و یک متخصص مشهور در, پنکه, یکی از اولین برای بالا بردن سوال در مورد چگونه آنها استفاده می شود باید برای درمان COVID-19.

“من متوجه شدم به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم برای اولین بار سی تی اسکن و … که این هیچ ربطی به آنچه که ما تا به حال دیده می شود و انجام می شود 40 سال گذشته گفت:” مهر.

در یک مقاله منتشر شده توسط جامعه قفسه سینه آمریکا در مارس 30, Gattinoni و دیگر پزشکان ایتالیایی نوشت که COVID-19 منجر نمی شود به “معمولی” مشکلات تنفسی. بیماران ریه ها مشغول به کار بودند بهتر از آنها انتظار می رود برای ARDS آنها نوشت – آنها بیشتر الاستیک. بنابراین گفت و تهويه مکانيکی باید “با کاهش فشار از یکی از ما استفاده می شود.”

تهویه برخی از COVID-19 مبتلایان به عنوان اگر آنها استاندارد بيماران مبتلا به ARDS مناسب نیست او به رویترز گفت. “آن را مانند با استفاده از یک فراری برای رفتن به فروشگاه درب بعدی شما با فشار بر روی پدال گاز و به شما سر و صدا پنجره.”

ایتالیایی ها بودند به سرعت به دنبال کامرون Kyle-Sidney نیویورک پزشک که قرار دادن یک بحث در یوتیوب و گفت که آماده سازی برای قرار دادن بیماران در هواکش بیمارستان در آمریکا درمان شدند “اشتباه بیماری است.” تهویه او می ترسید که منجر به “مقدار زیادی از آسیب رساندن به تعداد زیادی از مردم در یک زمان بسیار کوتاه.” این باقی مانده خود را مشاهده او به رویترز گفت این هفته است.

A CT scan picture shows lungs of 48-year-old coronavirus disease (COVID-19) patient Andre Bergmann, in this screen grab released on April 14, 2020 by the Bethanien Hospital lung clinic in Moers, Germany. HOSPITAL BETHANIEN MOERS/THOMAS VOSHAAR/Handout via REUTERS

یک CT اسکن تصویر نشان می دهد که ریه ها از 48 سال coronavirus بیماری (COVID-19) بیمار Andre برگمان در این صفحه نمایش گرفتن منتشر شده در 14 آوریل سال 2020 توسط Bethanien بیمارستان ریه کلینیک در مئرس آلمان. بیمارستان BETHANIEN مئرس/توماس VOSHAAR/جزوه کرج

زمانی که در اسپانیا به وقوع فوران در اواسط ماه مارس بسیاری از بیماران رفت و مستقیما بر روی هواکش چون ریه اشعه ایکس و سایر نتایج آزمون “ترس ما” گفت: Delia تورس یک پزشک در بیمارستان عمومی Universitario de Alicante. آنها در حال حاضر تمرکز بیشتر بر روی تنفس و بیمار شرایط کلی از اشعه ایکس و آزمایش. و آنها intubate کمتر است. “اگر بیمار می تواند بهتر و بدون آن هیچ نیازی نیست وجود دارد,” او گفت:.

در آلمان ریه, متخصص Voshaar نیز نگران است. یک دستگاه تهويه مکانيکی به خودی خود می تواند باعث آسیب ریه ها می گوید. این به این معنی اقامت بیماران در بخش مراقبت های دیگر مسدود متخصص تخت و ایجاد یک دور باطل که در آن تا کنون بیشتر هواکش مورد نیاز هستند.

از 36 حاد COVID-19 بيمار در بخش خود را در اواسط ماه آوریل Voshaar گفت: یکی شده بود انتوبه – یک مرد جدی عصبی-عضلانی اختلال – و او تنها بیمار به مرگ است. یکی دیگر از 31 بهبود بود.

“آهن ریه”

برخی از پزشکان هشدار داد که این تصور که با عجله به تهویه مضر است و ممکن است تا حدی به دلیل مطلق تعداد بیماران در امروز همه گیر.

افراد مشغول به کار در بخش های مراقبت ويژه می دانیم که مرگ و مير بيماران ARDS که انتوبه در حدود 40 درصد گفت: Thierry Fumeaux سر از یک ICU در نیون سوئیس و رئیس جمهور سوئیس مراقبتهای ویژه پزشکی جامعه است. که بالا است اما ممکن است قابل قبول در حالت عادی زمانی که وجود دارد سه یا چهار نفر در یک واحد و یکی از آنها آن را ندارد.

“هنگامی که شما 20 نفر یا بیشتر از این می شود بسیار آشکار است” گفت: Fumeaux. “بنابراین شما باید این احساس و من شنیده ام این بسیاری – که تهویه جان بیمار است.” که نه مورد او گفت:. “نه تهویه است که جان بیمار را به ریه بیماری است.”

ماریو Riccio سر از بی هوشی و احیا در اوییو Po بیمارستان در نزدیکی کرمونا در لمباردی ایتالیا بدترین ضربه منطقه می گوید: این دستگاه ها تنها درمان برای نجات یک COVID-19 بیمار در بیماری جدی است. “واقعیت این است که افرادی که تحت تهویه مکانیکی در برخی موارد مرگ نمی تضعیف این بیانیه است.”

در ابتدا با نام مستعار “آهن ریه” در هنگام معرفی در 1920s و 1930s, مکانیکی, هواکش گاهی نیز به نام ماسک. آنها با استفاده از فشار برای ضربه هوایی – و یا مخلوطی از گازها مانند اکسیژن و هوا را به ریه ها.

آنها را می توان به بازدم را به طور موثر مصرف بیش از یک بیمار کل فرآیند تنفس هنگام ریه های خود را شکست. هدف این است که به بدن زمان کافی برای مبارزه با یک عفونت قادر به تنفس به طور مستقل و بهبود می یابند.

برخی از بیماران نیاز به آنها را از آنجا که آنها در حال از دست دادن قدرت به نفس گفت: یورام وایس مدیر هداسا عین Kerem مرکز پزشکی در اورشلیم. “این بسیار مهم است به تهویه آنها را قبل از آنها سقوط.” در بیمارستان 24 از 223 مردم با COVID-19 قرار داشت هواکش آوریل 13. از کسانی که تا به حال چهار کشته و سه تا به حال آمده کردن ماشین آلات.

ذرات معلق در هوا

ساده تر اشکال تهویه – ماسک صورت برای مثال – ساده تر برای مدیریت. اما ماسک ماسک می تواند به انتشار قطرات کوچک شناخته شده به عنوان ذرات معلق در هوا که ممکن است گسترش عفونت است. برخی از پزشکان گفت: آنها اجتناب ماسک حداقل در ابتدا از آنجا که خطر است.

در حالی که ونتیلاتورهای مکانیکی تولید نمی ذرات معلق در هوا آنها حمل خطرات دیگر. لولهگذاری نیاز بیماران به شدت تسکین یافته و بنابراین خود را در عضلات تنفسی به طور کامل تسلیم. این بهبود را می توان طولانی با یک خطر دائمی ریه آسیب می رساند.

اکنون که موج اولیه از COVID-19 موارد به اوج خود رسید در بسیاری از کشورها پزشکان هم به بررسی راه های دیگر برای مدیریت این بیماری هستند و خوب تنظیم رویکرد خود را.

FILE PHOTO: Nurses receive training on using ventilators recently provided by the World Health Organization at the intensive care ward of a hospital allocated for coronavirus patients in preparation for any possible spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Sanaa, Yemen April 8, 2020. Reuters

فایل عکس: پرستاران آموزش استفاده از پنکه به تازگی ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی در بخش مراقبت های ویژه یک بیمارستان اختصاص داده شده برای coronavirus بیماران در آماده سازی برای هر یک ممکن است گسترش از بیماری کروناویروس (COVID-19) در ارومیه 8 آوریل سال 2020 است. ایسنا

Voshaar آلمانی متخصص ریه گفت: برخی از پزشکان با نزدیک شدن به COVID-19 مشکلات ریوی به عنوان آنها را از انواع دیگر بوده است. در یک فرد سالم با بیمار اکسیژن اشباع – اندازه گیری میزان اکسیژن هموگلوبین در خون شامل – در حدود 96 درصد از حداکثر مقدار خون می تواند نگه دارید. زمانی که پزشکان بیماران چک کنید و ببینید سطوح پایین تر نشان می دهد هیپوکسی, Voshaar گفت: آنها می افتاد و مسابقه به intubate.

“ما ریه پزشکان دیدن این همه زمان” Voshaar و گفتگو کرد. “ما 80 درصد است و هنوز هیچ چیز و اجازه دهید آنها را تنفس خود به خود. بیمار را احساس نمی کند اما او می تواند غذا خوردن و نوشیدن و نشستن در کنار تخت خود را.”

او و دیگر پزشکان فکر می کنم تست های دیگر کمک می کند قبل از لولهگذاری. Voshaar به نظر می رسد ترکیبی از اقدامات از جمله چگونه سریع بیمار تنفس و ضربان قلب خود را. تیم خود را نیز هدایت ریه اسکن.

“مبارک HYPOXICS”

تعدادی از پزشکان در نیویورک گفت: آنها بیش از حد در حال شروع به در نظر گرفتن چگونه به درمان بیماران شناخته شده به عنوان “مبارک hypoxics” چه کسی می تواند صحبت و خنده با هیچ نشانه ای از روان ابری حتی اگر اکسیژن خود را ممکن است به شدت پایین است.

به جای عجله برای intubate پزشکان می گویند آنها در حال حاضر به دنبال راه های دیگر برای افزایش بیماران اکسیژن است. یکی از روش های شناخته شده به عنوان “proning,” گفتن است و یا کمک به بیماران به بیش از رول و دروغ خود به جبهه گفت: Scott Weingart رئیس اورژانس مراقبت های ویژه در دانشگاه استونی بروک مرکز پزشکی لانگ آیلند.

“اگر بیماران در سمت چپ در یک موقعیت در بستر آنها تمایل به desaturate آنها از دست دادن اکسیژن در خون خود” Weingart گفت. دروغ گفتن در مقابل تغییرات هر مایع در ریه ها به جلو و frees تا از ریه ها به گسترش بهتر است. “موقعیت تغییرات باید کاملا چشمگیر اثرات بیمار اکسیژن اشباع.”

Weingart می کند توصیه گزاری تراشه ارتباطی بیمار با سطح اکسیژن اگر آنها شروع به از دست دادن وضوح ذهنی در صورتی که تجربه سايتوکين طوفان و یا اگر آنها شروع به واقعا در تلاش برای نفس کشیدن. او احساس می کند به اندازه کافی وجود دارد هواکش برای این بیماران در بیمارستان است.

اما برای خوشحال hypoxics “من هنوز هم نمی خواهید این بیماران در هواکش چون من فکر می کنم آن را به صدمه زدن به آنها نه کمک به آنها.”

کیفیت و مهارت

به عنوان دولت در ایالات متحده و جاهای دیگر در حال تقلا برای بالا بردن خروجی هواکش برخی از پزشکان نگران سریع-ماشین آلات ساخته شده ممکن است به مردن.

پزشکان در اسپانیا نوشت: به دولت های محلی خود برای شکایت که هواکش آن را خریداری کرده بود طراحی شده بودند برای استفاده در آمبولانس و نه بخش های مراقبت ويژه و برخی از آنها از کیفیت پایین. در انگلستان دولت به لغو سفارش برای هزاران واحد از یک مدل ساده به دلیل پیچیده تر از دستگاه های مورد نیاز هستند.

مهم تر, بسیاری از پزشکان می گویند که بیشتر ماشین آلات نیاز بسیار آموزش دیده و با تجربه اپراتور.

“این فقط در مورد در حال اجرا از پنکه آن را در حال اجرا خارج از تخصص و گفت:” دیوید هیل یک pulmonology و مراقبت های ویژه پزشک در Waterbury, کانکتیکات, که حضور در Waterbury بیمارستان.

در دراز مدت تهویه مدیریت پیچیده است اما هیل گفت: برخی از ما بیمارستان ها در تلاش بودند به غیر انتقادی مراقبت پزشکان تا به سرعت و با آموزشی یا حتی نکته ورق. “است که یک دستور العمل برای نتایج بد.”

“ما intensivists نمی تهویه توسط پروتکل” گفت: تپه. “ممکن است ما را انتخاب کنید تنظیمات اولیه” او گفت: “اما ما تنظیم این تنظیمات می پردازیم. آن را پیچیده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de