ورزشگاه, سالن مو, خال کوبی سرو و برخی دیگر از کسب و کار پاک شد برای باز کردن درهای خود را با گرجستان فرماندار برایان کمپ, که نادیده گرفته از هشدارهای مقامات بهداشت عمومی است که محدودیت های آرامش بخش می تواند منجر به عفونت و مرگ و میر.

جنوب ایالت آمریکا تبدیل شده flashpoint در بحث بر سر چگونه به سرعت این کشور باید به بازگشت به کار. در حالی که COVID-19 بیماری که در کشتار هزاران نفر از آمریکایی ها روزانه stay-در-خانه سیاست را ساخته اند و میلیون ها نفر بیکار.

با وجود این درآمد از دست رفته نه همه واجد شرایط کسب و کار در گرجستان شروع به پریدن کرد در این فرصت به بازگشایی شده است. Shay توپ, مالک, آزادی, تا تو, در آتلانتا گفت که بازگشایی در ماه مه تنها با وقت قبلی و پیش بینی نیست بازگشت به حالت عادی تا ماه ژوئن یا بعد از آن.

“ما فقط تماشای اعداد و انجام آنچه درست به نظر می رسد ما” توپ و گفتگو کرد.

ما COVID-19 تلفات بالاترین در جهان در صدر 50,000 روز جمعه با داشتن دو برابر در 10 روز با توجه به رویترز شمارش و تعداد آمریکایی شناخته شده آلوده پیشی گرفته 875,000.

یاس Maskell صاحب بی انتها, تا تو, در آتلانتا گفت که او نمی شد باز در روز جمعه را به آرامی رزومه, کسب و کار بیش از چند هفته آینده تحت سخت احتیاطی.

فروشگاه خواهد عمل به عنوان اگر هر کس آلوده است Maskell گفت. “ما فقط تحت عمل که مفهوم و سپس ما می توانیم نگه داشتن همه امن در اینجا.”

اوکلاهما شد باز برخی از کسب و کار خرده فروشی در روز جمعه فلوریدا شروع به اجازه دادن به مردم در برخی از سواحل آن جمعه گذشته کارولینای جنوبی شروع به کاهش محدودیت در دوشنبه و کشورهای دیگر خواهد استراحت دستورالعمل هفته آینده.

یک جمهوری خواه نسبت ناروا داده و سیگنال های مختلط در مورد زمان و چگونگی این کشور باید شروع به بازگشت به کار پس از هفته ها در مستند. در این ماه به نام او به صورت دموکراتیک فرمانداران به “آزاد” خود را متحده اما در برگشت این هفته او در یک کنفرانس خبری گفت او مخالف گرجستان حرکت به بازگشایی شده است.

اواخر روز پنج شنبه تهمت برانگیخته تازه سردرگمی بیش از چشم انداز برای درمان COVID-19 نشان می دهد که دانشمندان باید بررسی اینکه آیا بیماران ممکن است درمان با خوردن مواد ضد عفونی کننده.

نظرات درخواست پزشکان و کارشناسان بهداشتی هشدار می دهند به نوشیدن یا تزریق مواد ضد عفونی کننده. Lysol و Dettol ساز Reckitt Benckiser با صدور بیانیه ای از خود را دارد.

“تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر)” شرکت گفت.

گیج کننده برای مشتریان

ما نماینده داگ کالینز از گرجستان یک جمهوری خواه مانند دولت فرماندار کمپ گفت: بازگشایی در روز جمعه بود و گیج کننده برای مشتریان.

“هر کس قرار است به ماندن در خانه اما در عین حال ما در حال باز کردن این کسب و کار” کالینز گفت: فاکس نیوز. وی به دستورالعمل های فدرال خواستار متحده به تجربه دو هفته کاهش در موارد اول و گفت: بخش هایی از گرجستان شد و هنوز در تلاش برای درمان بیماران است.

Demonstrators leave fake body bags outside the Trump International Hotel during a protest critical of the Trump administration's handling of the coronavirus outbreak in Washington, US, April 23, 2020. Reuters

تظاهرکنندگان ترک جعلی کیسه های بدن در خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی در طول یک اعتراض و انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و از شیوع کروناویروس در, Washington, US, مارس 23 سال 2020 است. ایسنا

فرماندار نیویورک اندرو کومو که دولت بوده است و بدترین برخورد با کروناویروس گفت: بازگشایی اقتصاد خیلی زود در هر ایالت آمریکا بود و خطری برای دیگران.

“فرض ویروس در هواپیما که شب و پرواز به نیویورک و یا پرواز به فرودگاه نیوآرک. که به عامل ذهنیت” او گفت: “ما جلسه.

آتلانتا شهردار Keisha لنس پایین گفت: ABC News “Good Morning America” برنامه ای است که گرجستان را ندارد این بیمارستان ظرفیت برای رسیدگی به شیوع و هشدار داد موج دوم از موارد.

با توجه به یک مدل که توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن که از سوی کاخ سفید hospitalisations در گرجستان را به اوج هفته آینده.

اوکلاهما با مراتب کمتر از موارد و مرگ و میر ناشی از گرجستان شروع به باز کردن مو و ناخن سالن باربر مغازه ها و دیگر مراقبت های شخصی کسب و کار در روز جمعه. این IHME مدل پیش بینی کرد که اوکلاهما در حال حاضر آمار آن hospitalisations قله در روز سه شنبه و می تواند شل محدودیت در ژوئن 17.

تنسی بازگشایی بسیاری از آن 56 پارک دولت در روز جمعه پیش از بخشی از بازگشایی از رستوران ها و رسانه های خرده فروشی در هفته آینده.

تگزاس روز جمعه آغاز شد و آن را “خرده فروشی-to-go” فاز از بازگشایی اجازه می دهد مغازه های خرده فروشی به ارائه و یا محصولات خود را به خانه و یا اجازه دادن به مشتریان منتظر در اتومبیل در پارکینگ و موارد دست توسط فروشگاه کارگران است.

در عمل بسیاری از تگزاس کسب و کار انجام شده است این هفته یا باز ماند آشکار به عنوان فرماندار گرگ ابوت طبقه بندی ضروری کسب و کار شامل تمام فروشگاههای جعبه بزرگ دوچرخه, مغازه, کسی, فروش, ماهیگیری و کمپینگ لوازم خشک پاک کننده ها و بازارهای کشاورزان در میان دیگران.

فرماندار میشیگان گرچن Whitmer روز جمعه تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق مارس 15 به عنوان میانه دولت اما او اعمال محدودیت بر برخی از کسب و کار و مجاز به شرکت در فعالیت های در فضای باز مانند گلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de