به عنوان روز گشوده: اسکات موریسون می گوید اجتماعی فاصله نمی شود به مدارس جهانی COVID-19 موارد پیش افتادن از 2.7 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 81

با تشکر برای زیر همراه امروز است. در اینجا به برخی از این بعد اصلی تحولات:

ادامه خواهیم داد ما پوشش زنده یک شبه و به یکشنبه. با تشکر برای پیوستن به ما.

نزدیک به 150 نفر از coronavirus عفونت تایید شده اند در میان خدمه یک کشتی لنگر انداخت در ژاپن پس از مقامات بهداشت به پایان رسید و تست هر کس در هیئت مدیره یک مقام رسمی گفت: در روز شنبه.

این استان ناگاساکی رسمی گفت: 57 بیشتر خدمه حال آزمایش مثبت آوردن مجموع عفونت در هیئت مدیره کاستاریکا Atlantica به 148 تقریبا یک چهارم از رگ 623 خدمه.

مقامات شروع به تست بعد از یک عضو خدمه آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل این هفته. هیچ مسافر در هیئت مدیره کشتی است که لنگر انداخت در ناگازاکی در جنوب غربی ژاپن از ماه فوریه برای تعمیرات و نگهداری پس از همه گیر مانع تعمیرات برنامه ریزی شده در چین.

رسمی در یک کنفرانس خبری گفت که ریاست بحث بود با دولت ملی چگونه که مسئولیت رسیدگی به تعداد زیادی از مثبت عفونت در کشتی.

او اضافه کرد که هیچ تغییر در برنامه برای ارسال این تست منفی به خود را در خانه ملت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

عفونت های خوشه ای در هیئت مدیره کشتی می آید به عنوان بیمارستان ها در حال اجرا هستند از تخت در برخی از قطعات از ژاپن که در آن ملی شمارش ویروس موارد بالا افزایش یافته است 13,000. برخی از 350 نفر کشته شده اند. ناگازاکی به استثنای کشتی ارقام دیده است نسبتا کم تعداد 17 عفونت و مرگ است.

از کسانی که آلوده در هیئت مدیره کاستاریکا Atlantica تنها یک عضو خدمه بوده و بستری در بیمارستان در حالی که دیگران باقی می ماند در هیئت مدیره با داشتن نشان داده شده است خفیف یا بدون علائم است.

ناگازاکی مقامات قرنطینه کشتی در ورود و دستور داد آن خدمه به سرمایه گذاری فراتر از اسکله به جز بیمارستان بازدیدکننده داشته است.

اما ریاست مقامات گفت: در اوایل این هفته که برخی از خدمه ترک کرده بود بدون دانش خود را و به دنبال اطلاعات دقیق در مورد جنبش های خود را.

ایسنا

شما وحشت خرید جوجه برای خاموش کردن! تبریک و خوش آمدید به chook جامعه محبت.

مرغ به عنوان شما پیدا کردن در حال بسته کامل تهیه تخم مرغ و “طلای سیاه” (خود را غنی از نیتروژن و compostable مدفوع) بلکه همراهی سلامت روان, مزایای, سرگرمی, حواس پرتی برای کودکان و بزرگسالان به طور یکسان و یک ظرفیت برای از بین بردن باغ که نفس خود را دور.

آنها همچنین اعتیاد آور محبت و باعث خواهد شد که رسانه های اجتماعی خود را به نور تا آسمان مانند یک شعله. کامل خود را برای منزوی.

اما جوجه های پیچیده هستند. آنها تخم مرغ و ماشین آلات. آنها نیاز است. در اینجا برخی از راهنمایی های عملی برای پیگیری سریع سفر خود را. به یاد داشته باشید: یک رضایت chook یک مولد chook.

اینجا بیشتر بخوانید.

حرکت تمام عمر خود را به کره جنوبی, در میان همه گیر جهانی به اندازه کافی دشوار بود. سپس Socceroos هافبک براندون اونیل پیدا کردن پدرش به سرطان ریه بود و ترمینال.

سابق سیدنی FC مورد علاقه تشبیه این خبر به “گردباد” است که او را پاره پاره از هم جدا اندام با اندام.

چند ماه گذشته شده اند تا کنون سخت ترین و تست دوره 26 ساله حرفه ای, اگر نه تمام زندگی خود را. اما با K-League در حال حاضر مجموعه ای برای بازگشت در دو هفته زمان وجود دارد یک سوسو زدن نور در انتهای تونل برای خود و خانواده خود را.

اونیل در سمت چپ آسمان بلوز, در اواسط ماه ژانویه را به یک معامله با پوهانگ استیلرز. او هنوز رتبهدهی نشده است به بازی یک بازی رسمی – فصل بود که با توجه به شروع در فوریه 29, اما بارها به تعویق افتاد, با کره جنوبی در میان کشورهای سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

تعداد coronavirus موارد در روسیه افزایش یافته است 5,966 بیش از 24 ساعت گذشته آوردن آن در سراسر کشور شمارش به 74,588 کشور coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت: در روز شنبه.

همچنین گزارش شده 66 جدید و میر ناشی از COVID-19 آوردن مجموع مرگ و میر در روسیه به 681.

تعداد coronavirus موارد در روسیه شروع به افزایش شدت این ماه اگر چه آن را به حال گزارش شده به مراتب کمتر عفونت نسبت به بسیاری از کشورهای اروپای غربی در مراحل اولیه وقوع.

ایسنا

اگر شما شده است با توجه به نشان می دهد وله, شما می دانید که نمی توان آن را کسب و کار به طور معمول زمانی که ده اخبار مسابقه, نشان می دهد, آیا شما شده است با توجه?, بازده on May 4.

“ما متوجه حدود یک ماه پیش ما نمی خواهید به قادر به گرفتن یک مخاطب و یا حتی پنج شرکت کنندگان به یک استودیو بدون شکستن برخی از مرتب کردن بر اساس مقررات دولت می گوید:” تام Gleisner میزبان نشان می دهد و با همکاران خود در سگ کار یکی از تولید کننده آن است.

“ما با شمردن مفهوم از پنج شرکت کنندگان که از هم جدا شده توسط perspex صفحه نمایش اما آنها را نگاه مانند سیدنی رانندگان تاکسی بنابراین ما به سرعت نقل مکان کرد از آن است.”

به جای حل و فصل آنها در یک فرمت است که حفظ به عنوان بسیاری از طعم نشان می دهد که ممکن است در حالی که همچنین تصدیق کرد که تولید تلویزیون در سن COVID-19 اساسا متفاوت است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

Mal Meninga شناور است که امکان رقابت امتیاز بودن اوراق برای تمامیت 2020 فصل به عنوان بخشی از یک مجموعه از راه حل ها با هدف حصول اطمینان بیشتر “aspirational” مدل برای تعیین نهایی نقاط.

این NRL هدف خود را از سر رقابت در مارس 28, اگر چه مشخص نیست که چگونه بسیاری از از 25 دور در ابتدا برنامه ریزی شده قطع خواهد شد.

کوتاه تر رقابت سخت تر از بازی کردن اسکله خواهد بود برای شش winless تیم که می تواند به طور موثر از مشاجره باید ثبت نام آنها را یکی دیگر از دست دادن و یا دو بر از سرگیری.

چندین باشگاه های ناموفق تحت فشار قرار دادند برای رقابت امتیاز به دست آورده در باز کردن دو دور به توان پاک کرد اما Meninga به اشتراک گذاشته است دو جایگزین پیشنهاد او کار کرده است در مقابله با یک قرارداد لیگ برتر است.

اینجا بیشتر بخوانید.

دولت هفتگی coronavirus کل به شدت کاهش یافته است به عنوان تعدادی از Queenslanders جریمه برای نقض بهداشت عمومی سفارشات نگه می دارد و پیوسته.

تنها 16 نفر تست مثبت برای COVID-19 در هفته به شنبه و حتی به عنوان معیارهای تست شد و گسترش یافت و در روز جمعه شامل هر کسی با علائم در هر نقطه از کشور.

که کمتر از یک سوم از coronavirus 54 موارد ثبت شده قبلی هفت روز.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

در حالی که بسیاری از انجام شغل خود را از راه دور, The Sydney Morning Herald عکاسان همچنان برای جذب سیدنی پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

Auburn Gallipoli Mosque General Manager Ergun Genel prays alone due to the coronavirus on the first day of Ramadan.

Auburn Gallipoli مسجد مدیر کل Ergun Genel دعا به تنهایی با توجه به کروناویروس در اولین روز از ماه مبارک رمضان.اعتبار:کیت Geraghty

Maroubra beach at sunrise, the day it reopened - Monday April 20,2020.

ماروبرا ساحل در طلوع آفتاب روز آن را بازگشایی شد – دوشنبه, مارس 20,2020.اعتبار:لوئیس Kennerley

دیدن گالری کامل اینجا.

83 سال که تست مثبت برای coronavirus مرده است در Newmarch خانه Anglicare مرکز مراقبت از سالمندان در سیدنی غرب است.

او ششم ساکن به مرگ پس از coronavirus آمار تسهیلات در اوایل این ماه.

بیانیه ای از Anglicare سیدنی مرد گفت: تا به حال چند مسائل مربوط به سلامت.

“با خانواده خود تماس گرفته شد که آنها قادر به بازدید و ادای احترام خود را” بیانیه گفت.

“همه مقامات مربوطه مطلع شده است. خود علت مرگ را به طور رسمی تایید کرد در طول چند روز آینده.

“ما همچنان به فکر می کنم از دعا و به یاد داشته باشید همه ما ساکنان که فوت کرده اند و برای خود و خانواده های آنها به عنوان سوگواری از دست دادن عزیزان خود.”

بیانیه ای از NSW Health اوایل امروز گفت: وجود اضافی دو ساکنان و دو نفر که آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن مجموع به 48 نفر از جمله 17 کارکنان و 31 ساکنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو