با تشکر برای زیر همراه امروز است. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

NSW رئیس دادرس گریم Henson توصیه شده است افرادی که درگیر در دادگاه به “دور ماندن از دادگاه مجتمع”.

قاضی Henson اعلام کرد یک سری از تغییرات به NSW دادگاه محلی عملیات روز سه شنبه از جمله برخورد با بسیاری از مسائل از طریق ایمیل و نه نیاز به متهمان به صورت فیزیکی نشان می دهد.

متهمان را مجبور به حضور در دادگاه به اعدام محکوم شد “مگر ریاست قاضی در نظر جرم جدی است” که در مورد آنها اطلاع داده خواهد شد در نوشتن.

اگر کسی نشان نمی دهد تا به دادگاه می کند و برقراری ارتباط از طریق ایمیل رسیدگی خواهد شد موکول به ماه ژوئن است.دعاوی مدنی و دادگاه ادعا های کوچک خواهد بود انجام شده توسط تلفنی و در حالی که دولت قانونی خواهد شد تماس با خانواده های مورد انتظار inquests.

قضات دادگاه نیز نمی سفارشات مسئله برای افرادی که در بازداشت به لحاظ جسمی به دادگاه آورده.اکتبر سال 2020 شده است را کنار بگذارند به عقب در انتظار کارهای عقب افتاده.

قاضی Henson گفت: سلامتی و تندرستی از دادگاه کاربران یک “اولویت مهم” و مراحل را کاهش می دهد خطر قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در courthouses در سراسر کشور.

بیش از 300,000 کیفری مورد رسیدگی در دادگاه محلی در سال گذشته در سراسر 140 مکان ساخت آن را بزرگترین دادگاه صلاحیت این دادگاه ها در استرالیا.

The Seventh-day Adventist church فرقه است لغو همه خدمات کلیسا در سراسر استرالیا حداقل تا پایان ماه آوریل است.

SDA church بیش از 400 جماعت با حدود 60000 دیدار با اعضای که برای عبادت در روزهای شنبه.

Wahroonga Adventist Church, one of more than 400 congregations in Australia.

Wahroonga کلیسای منتظران ظهور, یکی از بیش از 400 جماعت در استرالیا. اعتبار:جسیکا Hromas

در بیانیه ای در روز سه شنبه شب رهبری کلیسا را تشویق اعضا برای ادامه جلسه به صورت آنلاین و یا در گروه های کوچک در خانه.

“ما به عنوان مسیحیان باید مسئولیت برای کمک به حداقل رساندن استرس بر سلامت ما سیستم و کسانی که در آن” کلیسای گفت.

“ما از شما دعوت به این بحران به عنوان یک فرصت. امروز ما درهای کلیسا اما ما از شما دعوت برای باز کردن قلب خود را.

“ما اجازه استفاده از این زمان برای اتصال در راه های خلاق با دیگران که ممکن است خود به خود و یا جدا شده است.”

هفته گذشته کلیسای مورمون اعلام کرد در سراسر جهان بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

دانشگاه سیدنی اعلام کرده است آن را به حالت تعلیق تمام چهره به چهره و آموزش از دوشنبه و حرکت می کند به طور کامل آنلاین.

کارکنان آن شده است را تشویق به کار از راه دور به سرعت گسترش coronavirus اما پردیس Wi-Fi, شبکه, کتابخانه, کامپیوتر, آزمایشگاه تحقیق و مطالعه فضاهای باز باقی خواهد ماند با افزایش تمیز کردن پروتکل و اجتماعی فاصله گرفته است.

Sydney University's vice-chancellor Dr Michael Spence.

دانشگاه سیدنی معاونت دکتر مایکل اسپنس.اعتبار:نیک Moir, مدیر

“از دوشنبه 23 مارس وجود خواهد داشت هیچ چهره به چهره آموزش در دانشگاه. همه آموزش و یادگیری را تحویل آنلاین” معاونت مایکل اسپنس نوشت: به کارکنان در روز سه شنبه بعد از ظهر.

“برای واحد مطالعه با labs, استودیو و دیگر عملی دوره اجزای صورت آنلاین و یا از راه دور ترتیبات خواهد بود در محل قرار داده خواهد شد و یا به حالت تعلیق به بعد در همان ترم و یا سال است.”

“تمام گروه های تحقیقاتی باید به آماده سازی برای چگونه تحقیقات خود را انجام خواهد شد در چارچوب محدودیت های سفت و سخت در سفر و میدانی.”

تعداد coronavirus موارد در اندونزی افزایش یافته است به 172 افزایش از 38 مورد از دوشنبه. در این مرحله مرگ و میر باقی مانده در پنج مردم و نه مردم به بهبود است.

این کشور همچنین اعلام کرد روز سه شنبه بعد از ظهر بود که تعلیق آن ویزا معافیت سیاست های کوتاه ماندن بازدیدکننده داشته است ویزا در هنگام ورود و دیپلماتیک ویزا-امکانات رایگان برای همه کشورها برای یک دوره یک ماه.

همه خارجی ها که مایل به بازدید از اندونزی باید ویزا از اندونزی ماموریت دیپلماتیک با توجه به هدف از سفر خود را. این تغییرات را ضربه زدن به کشور را در حال حاضر-تلاش صنعت گردشگری ،

متقاضیان باید با ارائه گواهی سلامت صادر شده توسط مقامات مربوطه سلامتی از کشورهای متبوع خود.

دولت نیز مشاوره همه شهروندان اندونزیایی برای محدود کردن غیر ضروری عازم ناحیه دور دست سفر و بازگشت به خانه از خارج از کشور به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

این Roald Amundsen کروز با 107 استرالیایی در هیئت مدیره زنده است-cam نشان شیلی ساحل – جایی که آن را نمی حوض به دلیل ممنوعیت کشتی.

سخنرانان در غیر متعارف کنوانسیون های پزشکی کنفرانس عبارتند از: استاد Gordian Fulde, AO, که تاسیس Australasian College of Emergency Medicine.

استاد Fulde است همچنین طولانی ترین خدمت اد مدیر در هر نقطه در استرالیا, داشتن شده است مدیر اورژانس در بیمارستان سنت وینسنت در سیدنی برای 35 سال است.

دولت استرالیا هیچ برنامه ای برای تخلیه هر استرالیایی در خارج از کشور پس از کمک به شهروندان و ساکنان در چین هوبئی استان و کسانی که در الماس شاهزاده خانم کروز در ژاپن خانه.

یک سخنگو گفت: وزارت امور خارجه و تجارت آماده ارائه کمک های کنسولی به استرالیا در Roald Amundsen.

“[DFAT] است نظارت بر تعدادی از کشتی های کروز با شهروندان استرالیا در هیئت مدیره است که تا به حال برنامه های سفر نهفته جهانی شیوع COVID-19.”

سیدنی معمولا شلوغ شبکه حمل و نقل عمومی بود که به طرز مرموزی آرام در ساعت اوج در روز سه شنبه به عنوان هزاران نفر از مردم استرالیا شروع خود منزوی در میان شیوع کروناویروس اما دولت با رد کردن خدمات در حال حاضر.

T2 Inner West trains were close to empty during the morning peak on Tuesday.

T2 غرب درونی قطار نزدیک شد به خالی در اوج صبح روز سه شنبه.

عکس و چشم انداز این شهر را به شبکه راه آهن نشان می دهد تعداد انگشت شماری از مسافران پراکنده همراه برخی از واگن است که به طور معمول خواهد بود jam-packed, در حالی که دیگران به طور کامل خالی است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

همه نشان می دهد با توجه به انجام شود در کوئینزلند هنرهای نمایشی مرکز در بریزبن در بقیه ماه های مارس و آوریل لغو شده اند, در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

QPAC اجرایی جان Kotzas تایید مرکز چهار تئاتر بسته بودند تا آوریل 30 با اجرای برنامه ها و رویدادهای لغو و مشتریان ارائه کامل بازپرداخت.

“این تصمیم به انصراف از اجرای برنامه ها و پروژه ها لازم است و ناامید کننده بود اما, سلامت و رفاه جامعه است مرکز شماره یک اولویت” آقای Kotzas گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“همه کاربران تحت تاثیر این لغو خواهد شد تماس با QPAC و ارائه خواهد شد این فرصت را به دریافت هزینه کامل.

“فراتر از این دوره QPAC است که در ادامه به بررسی مرکز برنامه در همکاری با شرکت هنرمندان و تولید کنندگان.

“ما یک صنعت فوق العاده انعطاف پذیر مردم … من بدون شک ما از این طریق با هم از طریق عزم ما برای ارائه اجرای زنده برای مخاطبان ما.”

PM و وزیر بهداشت نیست و حکومت بسته شدن مدارس برای مقابله با گسترش coronavirus اما می گویند در این مرحله می توانید آنها را باز باقی می ماند.

ایتالیایی, Cristian Fracassi شنیده در مورد کمبود شیرهای مورد استفاده در ماسک در بیمارستان محلی کلمه از دهان.

Staff of the Italian start-up Isinnova company shows valves produced with a 3D printer for hospitals near the northern Italian city of Brescia.

کارکنان از شروع تا Isinnova شرکت نشان می دهد که دریچه های تولید شده با چاپگر 3D برای بیمارستان ها در نزدیکی شمال ایتالیا در شهر برشا.اعتبار:Cristian Fracassi

بنیانگذار Isinnova راه اندازی با یک هیات از 14 نفر در ارائه خدمات شرکت برای کمک به سهولت کمبود تجهیزات است که در تقاضای زیادی از شیوع کروناویروس زده ایتالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de