به عنوان روز گشوده: COVIDSafe برنامه زنده رود به عنوان جهانی COVID-19 موارد نزدیک به 3 میلیون دلار استرالیا مرگ و میر می ایستد در 83

با تشکر برای پیوستن به ما. در اینجا چیزی است که شما ممکن است از دست رفته از امروز.

ما خواهد شد در ادامه ما coronavirus پوشش با یک وبلاگ جدید در چند ساعت.

سارا Keoghan امضای کردن.

مسکو – در مجموع 874 پرسنل در ارتش روسیه در حال آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید از ماه مارس روسیه وزارت دفاع روز یکشنبه گفت.

تقریبا نیمی از آنها – 379 نفر – جدا شده در صفحه اصلی; دیگران در حال درمان های مختلف تجهیزات پزشکی.

چهار نفر هستند در معرض بیماری از جمله یک در یک.

روسیه تا کنون گزارش 80,949 تایید موارد ویروس ها و 747 مرگ و میر.

اکثریت قریب به اتفاق مناطق این کشور شده اند در مستند از اواخر ماه مارس با تنها ضروری کسب و کار – مغازه ها ، داروخانه ها ، بانک های عامل و به مردم دستور داد تا در خانه بماند.

Russian President Vladimir Putin wearing a protective suit enters a hall during his visit to the hospital for coronavirus patients outside Moscow, Russia.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه با پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ وارد یک سالن در طول سفر خود به بیمارستان برای coronavirus بیماران در خارج از مسکو, روسیه.اعتبار:AP

در اوایل این ماه رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین به طور نامحدود به تعویق افتاد سنتی مارس 9 رژه نظامی به مناسبت سال 1945 شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم به دلیل رشد شیوع.

واحدهای نظامی در حال حاضر تمرین رژه – فیلم هایی از این تمرینات نشان داد صدها نفر از خدمتگزاران حفاری در خارج از مسکو بدون رعایت اجتماعی فاصله.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت که ارتش خود را به حال انزوا و دورى از پروتکل های اجازه داده است که آنها آزادی بیشتر.

AP

در جنوب شرق آسیا و اندونزی در حال حاضر گزارش 9096 موارد عفونت کرونا ويروسی از 8882 روز قبل – افزایش 214 موارد است.

مرگ و میر افزایش یافته است از 743 نفر روز یکشنبه به 765; بالاترین مرگ و میر در آسیا پس از چین است.

این کشور در حال حاضر انجام شده بیش از 75 ، 000 PCR آزمایش و تست نرخ ها کاهش, بهبود – اما از بسیار پایین پایه در مقایسه با کشورهای همسایه.

تایلند گزارش داد که کمترین تعداد موارد جدید ابتلا به کروناویروس در بیش از شش هفته با تنها نه جدید تایید موارد گزارش شده در روز دوشنبه.

این است که کوچکترین واحد-روز افزایش از 14 مارس و طول می کشد این کشور شمارش 2,931 موارد از جمله 52 مرگ و میر.

اقدامات سختگیرانه از جمله 10pm-4am مقررات منع رفت و آمد بسته شدن مراکز و محدودیت ها و رستوران ها برای تحویل خانه و دور می تواند کاهش در یک ماه.

سنگاپور که در ابتدا اعدام متن کتاب پاسخ به محدود کردن گسترش coronavirus است که در حال حاضر در چنگال بسیار گسترده تر شیوع.

جزیره شهر استان گزارش شده 799 موارد جدید در روز دوشنبه در نظر گرفتن این ملی شمارش به 14,423.

اکثریت قریب به اتفاق کشور را از موارد جدید در خوابگاه که خانه اغلب ضعیف پرداخت شده کارگران خارجی.

شیوع این ویروس در این خوابگاه تا حد زیادی رانده بزرگ سنبله در عفونت.

کره جنوبی صادر کرده و در آن قوی ترین پاسخ به ادعای رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در حالت رویشی و گفت: وجود دارد هیچ پایه و اساس حدس و گمان به عنوان پیشنهادات رشد او صرفا در حال جدا شده از coronavirus.

در غیر معمول توضیح آن هوش نفوذ در مخفی دیکتاتوری کمونیستی کره جنوبی بالا کره شمالی مشاور گفت: سئول اعتماد آن منابع و باور نداشت 36 ساله شد “به شدت بیمار”.

Missing: North Korean leader Kim Jong-un.

از دست رفته: رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد. اعتبار:AP

“وزارت اتحاد باعث می شود قضاوت بر اساس حقایق” کره جنوبی وحدت وزیر Kim Yeon-chul گفت: در روز دوشنبه منتشر شد. “دولت اطلاعات کافی ظرفیت برای گفتن اطمینان وجود دارد که هیچ غیر معمول روند پس از ارزیابی فرآیندهای پیچیده از جمله فن آوری اطلاعات است.”

Yeon-chul گفت: کیم ناشناس فعالیت بودند نه استثنایی. او گفت: در این سال به تنهایی او شده بود قبلا “از دست رفته” برای 21 روز و 19 روز.

که ارزیابی حمایت شد تا کره جنوبی مشاور امنیت ملی مون چانگ-که در روز دوشنبه سی ان ان گفت: “کیم جونگ سازمان ملل متحد است که زنده و سالم است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

قیمت خانه می تواند جست و خیز کردن توسط یک تجمعی 30 درصد بیش از سال جاری و سال آینده تحت سناریوی بدبینانه ترین پرده برداری توسط بانک ملی استرالیا به عنوان آن پرانتز بالاتر از پیش فرض های ناشی از کوروناویروس بحران است.

در این بانک در نیم سال نتایج در دوشنبه دهنده منتشر حالات تنظیم پتانسیل اقتصادی تاثیر یک “V شکل” بازیابی و بیشتر غم انگیز و طولانی مدت “U شکل” بازگشت به رشد است.

NAB's results included scenario modelling on the potential economic hit from COVID-19.

NAB نتایج شامل سناریو سازی بر پتانسیل اقتصادی ضربه از COVID-19.

بانک “مورد پایه” یا V شکل سناریو فرض بر قیمت مسکن خواهد سقوط 10 درصد در این سال همراه با افزایش بیکاری قبل از قیمت ملک بهبود کمی با 2.6 درصد افزایش در سال 2021.

تحت یک “رکود شدید” سناریو بانک فرض قیمت خانه خواهد غوطه 20.9 درصد در این سال و بیشتر از 11.8 درصد در سال 2021 قبل 2.5 درصد افزایش در سال 2022.

ناب رئیس خطر افسر Shaun Dooley گفت: یک تفاوت کلیدی بین این دو سناریو برای اقتصاد و قیمت خانه بود میزان آمار coronavirus تحمیل رشد جهانی.

اینجا بیشتر بخوانید.

اصول نگران هستند آنها غرق خواهد شد و با دانش آموزان این هفته اگر نا امید پدر و مادر چشم پوشی از درخواست دولت برای نگه داشتن بچه ها در خانه برای درس.

NSW دولت اصرار مدارس امن هستند اما می خواهد خانواده ها برای ادامه آموزش از راه دور تا زمانی که ممکن است 11 هنگامی که دانش آموزان را به کلاس به صورت یک روز در هر هفته. مدارس باز باقی می ماند برای کسانی که با هیچ گزینه ای دیگر و هیچ دانشجویی خواهد شد دور.

اما عمومی مدیران مدارس نگران هستند که مخلوط پیام از دولت فدرال و دولت های ایالتی والدین نا امیدی با مدرسه در منزل و شماره در حال سقوط از coronavirus موارد را دچار وسوسه کردن خانواده ها برای فرستادن فرزندان به هنگام دوره دوم روز چهارشنبه آغاز می شود.

مدارس خصوصی که مجموعه قوانین خود را به عنوان نشانه ای از والدین اعتماد به نفس; در سانتا سابینا کالج در Strathfield حدود 10 با حضور دانش آموزان مدرسه راهنمایی در پایان آخرین ترم. روز دوشنبه هنگامی که ترم دو شروع شد 40.

ثانویه مديران رئیس شورای کریگ پترسن گفت: اصول بودند “واقعا نگران است.”

“من می دانم که از خانواده من صحبت کرده اند به آنها بسیار اشتباه است. این واقعا مهم است که مردم چوب با آنچه که نخست وزیر گفت که دانش آموزان شروع به بازگشت به مدرسه از مارس 11,” او گفت:.

اینجا بیشتر بخوانید.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی معتقد است که کشور نیاز به گسترش آزمایش به طور قابل توجهی قبل از کاهش محدودیت.

ظاهر می شود در ABC 7.30 استاد مورفی گفت که در حالی که تعدادی از محبوبیت دولت COVID-19 برنامه تشویق شد, گسترش, تست نیاز به یک اولویت است.

“ما نیاز به تست خیلی بیشتر مردم او گفت:” شنبه شب ، “مرتب کردن بر اساس شماره های ما در حال حاضر زیر 20 خیلی خوب است.

“اگر ما می توانید در ادامه آنها را و اگر ما گسترش آزمایش ما و ما در حال پیدا کردن هر گونه مطلب که به عنوان خوب به عنوان حذف در بسیاری از موارد به دلیل حذف فقط بدان معنی است که شما نمی تشخیص هر گونه موارد است.”

آقای مورفی گفت که استرالیا در یک موقعیت مشابه به نیوزیلند که می گویند که آنها در حال از بین بردن ویروس.

“وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین تهاجمی سرکوب ما به دنبال حذف,” او گفت:. “ما در یک مکان مشابه است.”

نخست وزیر اسکات موریسون تبریک استرالیایی پس از تعدادی از محبوبیت دولت COVIDSafe برنامه رسیده دو میلیون نفر است.

آقای موریسون گفت که در حالی که این کشور تا به حال بیشتر برای جلوگیری از گسترش ویروس تعدادی از افراد, دانلود برنامه شد و یک گام در مسیر درست است.

“به ما بپیوندید در توقف گسترش آن را دانلود کنید در حال حاضر” او در توییتر نوشت.

اوایل امروز وزیر بهداشت گرگ شکار نشان داد که برنامه دانلود شده بود بیش از یک میلیون بار در 12 ساعت پس از آن منتشر شد یکشنبه شب.

دو میلیون استرالیایی را coronavirus ردیابی برنامه در تلفن های خود را امشب اما بالا سابق آژانس دیجیتال بنده نمی خواهد آن را دانلود کنید چرا که از این دولت سابقه با مردم را داده است.

پروفسور لسلی Seebeck سابق انتقال دیجیتال رئیس سازمان سرمایه گذاری و مشاوره افسر که در حال حاضر رئیس دانشگاه ملی استرالیا سایبر موسسه گفت: دولت تا به حال سابقه گرفتن داده ها به همان اندازه به عنوان آن می تواند تحت تکنولوژی و امنیت و قوانین.

Chief Medical Officer Professor Brendan Murphy says the take up of the coronavirus tracing app has been strong.

افسر ارشد پزشکی استاد برندان مورفی می گوید: این را از coronavirus ردیابی برنامه قوی بوده است.اعتبار:Alex Ellinghausen

“من نگران هستم چرا که با این چیزها گرفته شده شما نمی توانید آنها را به عقب” استاد Seebeck گفت. “دولت نمی باید یک رکورد از نورد هر یک از این چیزها است.”

“ما فقط می خواهیم یک برنامه چرا که ما فکر می کنم آن را یک ایده خوب,” او اضافه شده است. “من احتمالا نمی خواهد دانلود آن.”

اینجا بیشتر بخوانید.

کسب و کار داده شده است زمان بیشتری برای پرداخت کارکنان 1500 دلار در دو هفته JobKeeper پرداخت برای کمک به کسانی که در حال مبارزه با جریان نقدی مسائل در طول ماه اول.

اداره مالیات استرالیا داده است کسب و کار واجد شرایط تا 8 مارس به پرداخت کارکنان دو تراشه ها جای دادند از پرداخت ارزش $3000 برای اولین بار چهار هفته از JobKeeper طرح.

این حرکت که با هدف کمک به کسب و کار استفاده از این طرح زمانی که آنها در حال مبارزه برای ایجاد پرداخت و در دیدار با دیگر تعهدات مالی قبل از ATO می توانید بازپرداخت آنها است.

این طرح معرفی شد برای کمک به شرکت ها برای حفظ کارکنان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بسته فراز با 900,000 کارفرمایان ابراز علاقه قبل از ثبت نام. تا کنون حدود 500.000 کسب و کار را ثبت نام کرده است که نشان دهنده بیش از 3 میلیون کارمند دارد.

دستیار خزانه دار مایکل Sukkar گفت گسترش می دهد کسب و کار به زمان بیشتری برای در نظر گرفتن شرایط مالی و کاهش جریان نقدی فشارهای قبل از ثبت نام به برنامه است.

“این به این معنی بیشتر کسب و کار قادر خواهد بود به پرداخت کارکنان و هنوز هم واجد شرایط برای JobKeeper پرداخت نگه داشتن استرالیا بیشتر متصل به محل کار خود را” آقای Sukkar گفت.

“همه مهمتر این فرمت را نفی نمی کند تعهد در کسب و کار برای اطمینان حاصل شود آنها در ادامه به پرداخت کارکنان واجد شرایط 1500 دلار در هر JobKeeper دو هفته.”

شرکت های درد و رنج شدید رکود مالی با توجه به همه گیر و مراحل را به سرعت گسترش یافته اند تا 31 مارس به ادعای پرداخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im