به عنوان روز گشوده: استرالیا دانلود COVIDSafe برنامه بیش از 2 میلیون بار اجتماعی فاصله در NSW تا حدی آرام کشور مرگ و میر می ایستد در 88

با تشکر برای پیوستن به امروز با ما. در اینجا چیزی است که شما ممکن است از دست رفته:

ما ادامه خواهد داد پوشش از بحران بهداشت و درمان با یک وبلاگ جدید در چند ساعت.

سارا Keoghan امضای کردن.

موقت NRL اجرایی اندرو Abdo دفاع می کرد که تفاوت معنی داری در مجازات های بین Latrell میچل و جاش Addo-کار و ناتان کلاری گفت: آن را به حال چیزی برای انجام با فرهنگ یا نژاد.

میچل و Addo-Carr به صرف تعطیلات آخر هفته با 10 مرد دیگر شکار و کمپینگ در Souths ستاره ملک نزدیک تری در آخر هفته و پس از آن جریمه $50,000 – که 60 درصد معلق است – توسط NRL.

Josh Addo-Carr and Latrell Mitchell posted apologies on Instagram, hours after the NRL lashed their decision to go on a camping trip with a group of men as "unacceptable".

جاش Addo-کار و Latrell Mitchell ارسال شده عذر خواهی در Instagram, ساعت پس از NRL شدت انتقاد کرد تصمیم خود را برای رفتن به یک سفر کمپینگ با یک گروه از مردان به عنوان “غیر قابل قبول”.اعتبار:Instagram

کلاری و Tyronne رابرتز-Davis – که با میچل و Addo-Carr – دست شده اند تا حدی به حالت تعلیق جریمه از $10,000.

تمام چهار بازیکن خواهد بود به حالت تعلیق برای یک بازی اگر آنها یافت به نقض اجتماعی فاصله پروتکل دوباره در این فصل است.

اینجا بیشتر بخوانید.

AFL رئیس Gillon McLachlan است پرچم این احتمال که AFL پایان فصل می تواند با تیم قادر به سفر بدون نیاز به قرنطینه اقدامات است.

McLachlan است گفت: 18 باشگاه است که در حالی که “hub مدل” به AFL رقابت بهترین شانس در ادامه فصل لیگ برتر امیدوار است که آن را می تواند در پایان فصل “بدون نیاز به یک دوره قرنطینه” برای تیم پرواز بین ایالتی موضوع به استرالیا “مسطح منحنی” از coronavirus را عفونت رای دادن.

AFL CEO Gillon McLachlan.

AFL مدیر عامل Gillon McLachlan.اعتبار:گتی ایماژ

“این مهم است که همه ما نقش خود را در استرالیا مسطح منحنی و اگر ما می تواند همچنان به رسیدن به آن و سپس امیدوارم ما ممکن است در نهایت شروع با یک هاب مدل و در پایان با تیم قادر به پرواز ایالتی بدون نیاز به قرنطینه دوره” McLachlan گفت: باشگاه در یک یادداشت صادر شده در روز دوشنبه پس از یک قلاب از باشگاه رئیس جمهور و مدیران ارشد.

“در حال حاضر کار ما این است که برای مقابله با محدودیت های فعلی در محل.”

McLachlan شده است که به طور منظم در تماس با دولت های ارشد پزشکی افسران گفت: توپی مدل بهترین فرصت برای AFL را به ادامه فصل پس از آن از سر گرفته برای دور دو.

اینجا بیشتر بخوانید.

این بیماری همه گیر کوروناویروس را مجبور به لغو 2020 Logie جوایز.

بائر رسانه ها (که منتشر Logie اصلی حامی تلویزیون در هفته) اعلام کرد که این حرکت در سه شنبه شب. تصمیم گرفته شد برای لغو و به جای برگزاری جوایز آنلاین.

در این مراسم قبلا لغو شده و با برنامه ریزی برای برخی از مرتب کردن بر اساس از تعویض پخش که پایبند به کروناویروس محدودیت.

“ما صرف چند هفته گذشته بحث با ما همکاران رویداد چه تلویزیون هفته Logie جوایز می تواند مانند نگاه در سال 2020 در حالی که پیوستن به دولت محدودیت و کار در سراسر چالش های COVID-19” گفت: فیونا Connolly, ناشر در Bauer رسانه ها.

این Logies شد, برگزار می شود, در ساحل طلا در ستاره در ژوئن 28. آنها خواهد شد و در ساحل طلا در سال 2021 خواهد شد و همچنین شامل جوایز که واجد شرایط برای سال 2020 است.

آموزش کارشناسان می گویند مدارس دانش آموزان می تواند به توقف در حال سقوط و با توجه به COVID-19 بحران اگر آنها سرعت عمل به کار کردن جایی که آنها در حال مبارزه در موضوعات مهم و مطمئن شوید که آنها گرفتن.

آنها هشدار می دهند دانش آموزان محروم خواهد بود نه تنها آنهایی که درد و رنج اختلال و می گویند آن نیز اثر مردد آموزان کسانی که در حال حاضر با تلاش و بچه ها که پدر و مادر شد “آموزش پلیس” در طول هفته خود را از صفحه اصلی یادگیری است.

Most NSW public school students will begin returning to school on May 11

اکثر NSW دانش آموزان مدرسه آغاز خواهد شد بازگشت به مدرسه در مارس 11اعتبار:میشل Mossop

تاثیر گذار آموزش و پرورش محقق جان Hattie مطالعه تاثیر از دست یادگیری پس از Christchurch, زلزله و گفت: برخی از دانش آموزان بهبود یافته پس از آن به دلیل معلمان عمل به سرعت به تشخیص شکاف های یادگیری و غلبه بر آنها.

“آینده را در حال رفتن به سخت ترین چیز,” او گفت:. “نگرانی من این است که مدارس را صبر کنید تا [دانش آموزان] همه می آیند [به تشخیص شکاف] و ما نمی توانیم صبر کنید. ما باید هوشمند در مورد انجام تشخیص در مورد کسی که در حال پیشرفت است و چه کسی نیست.

اینجا بیشتر بخوانید.

جدید مدل سازی توسعه یافته توسط دانشمندان استرالیایی نشان داده است میزان مرگ ناشی از کروناویروس در حال حاضر به احتمال زیاد به اوج خود رسید و نه رسیدن به بیش از چند صد در اکثر.

این تیم از QUT توسعه یک مدل با استفاده از داده جهانی در coronavirus برای پیگیری نرخ مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

The QUT researchers found the death rate, shown in red, remains surprisingly similar across countries.

این QUT محققان دریافتند میزان مرگ و میر نشان داده شده با رنگ قرمز باقی می ماند شگفت انگیزی مشابه در سراسر کشور.اعتبار:QUT

پروژه منجر پروفسور دن Nicolau گفت: مرگ و میر این بیماری در واقع به دنبال یک الگوی قابل پیش بینی خود را مدل سازی قابل اعتماد تر از مدل های که با عجله تهیه شده به عنوان همه گیر انفجار بود.

“اگر نسبت به افرادی که بیمار هستند در مقابل تعداد افرادی که بهبود از این بیماری در جریان است تا به این معنی بیشتر مردم در حال گرفتن بیمار نسبت به دوره نقاهت بعد از بیماری و اگر آن را به پایین رفتن آن را در مقابل” او گفت:.

“هنگامی که ما رسم است که برای کشورهای مختلف آنچه که ما را شوکه بود که [منحنی مرگ و میر] در واقع همان در همه جا – از آن بالا می رود و برای چند هفته قله و سپس پایین می رود.”

اینجا بیشتر بخوانید.

کوئینزلند سایه پلیس وزیر ترور وات استعفا داد از نقش خود پس از جریمه برای نقض coronavirus محدودیت در آخر هفته.

نماینده می گوید او پذیرش “مسئولیت کامل” خود را از دست دادند که او را دیدم “نواز با همسایگان” در مربوطه وآمد در بعد از ظهر یکشنبه.

Trevor Watts, pictured in 2017, has been fined for breaching COVID-19 restrictions at a weekend gathering.

ترور وات تصویر در سال 2017 شده است جریمه برای نقض COVID-19 محدودیت در آخر هفته جمع آوری است.اعتبار:AAP

دو وظیفه افسران پلیس نیز جریمه در ارتباط با خیابان جمع آوری در شرق Toowoomba, بریزبن تایمز می داند.

“در آن زمان من در نظر نمی اقدامات در نقض قوانین” آقای وات در بیانیه ای گفت. “اعمال من نشان داد یک لحظه عدم قضاوت و من حسرت آنها را عمیقا.”

در یک بیانیه خود را صادر اواخر روز سه شنبه رهبر مخالفان Deb Frecklington گفت که او انتظار “بالاترین استانداردهای” از تیم خود را.

“من می خواهم برای تشکر از ترور برای سایه اش وزرا خدمات و صداقت خود را در ارائه مشاوره به من از این موضوع,” او گفت:.

دو خارج از وظیفه افسران نیز جریمه برای نقض محدودیت در یک “فضای باز جمع آوری در شرق تووومبا خیابان” روز یکشنبه پلیس در بیانیه ای گفت.

یک “شخص سوم” نیز دست یک اخطار تخلف با پلیس تلاش مداوم برای شناسایی دیگر 12 نفر معتقد بودند که حضور داشتند.

Mr وات پلیس و مبارزه با تروریسم, نمونه کارها همراه با خود اصلاحی خدمات سایه وزارت در حال حاضر خواهد شد به دست افسر سابق پلیس و Ninderry MP دن Purdie.

اینجا بیشتر بخوانید.

ده ها میلیون دلار در تسکین کمک های مالی برای دانشجویان بین المللی در سمت چپ در تنگه وخیم مالی توسط ویکتوریا coronavirus مستند اعلام خواهد شد توسط دولت در روز چهارشنبه.

دانشجویان بین المللی دیده شده است تا پوشش خود را در صدها نفر در بانک های مواد غذایی در سراسر ملبورن در این ماه پس از از دست داده و گاه به گاه کار در خرده فروشی و کسب و کار مهمان نوازی ضربه سخت مستند.

The queue for emergency food relief at a Southbank charity in Melbourne. The coronavirus outbreak has highlighted the nation's dependence on foreign students and casual workers.

صف برای مواد غذایی اضطراری امداد در سوتبنک خیریه در ملبورن. Coronavirus شیوع برجسته کشور وابستگی به دانشجویان خارجی و گاه به گاه کارگران است.اعتبار:پنی است.

دولت امداد در قالب کارجویان و JobKeeper پرداخت نکرده اند تمدید شده است برای دانشجویان بین المللی.

این اندروز دولت نمی خواهد شرکت ارائه آمار و ارقام در اندازه بسته حمایتی برای دانش آموزان, اما وزیر تجارت مارتین Pakula گفت: “دانشجویان بین المللی هستند با ارزش اعضای ویکتوریا جامعه و ما را به گفتن بیشتر در پشتیبانی اختصاص داده شده برای این بخش مهم به زودی.”

در مورد 250,000 دانشجویان بین المللی در آمد به ویکتوریا به مطالعه در سال گذشته کمک $12.6 میلیارد دلار به درآمد دولت با توجه به آمار دولت.

اینجا بیشتر بخوانید.

ویکتوریا پدر و مادر باید فرض کنیم که زمان از راه دور آموزش رژیم را در محل باقی می ماند برای بقیه مدت دو برتر Daniel Andrews گفت: او به عنوان مقاوم در برابر فشار به سر کلاس های منظم.

آقای اندروز گفت که مقامات نمی تواند “تلنگر از یک سوئیچ” برای یک شبه بازگشایی مدارس دولتی سیگنالینگ است که یک کاهش تدریجی از یاد-از-خانه رژیم نمی خواهد رخ می دهد تا زمانی که دولت رئیس بهداشت افسر برت ساتون بر این باور بود که امن است.

Premier Daniel Andrews on Tuesday morning.

برتر Daniel Andrews صبح روز سه شنبه. اعتبار:Jason جنوبی

نظرات خود را به دنبال تایید است که ویکتوریا ثبت شده فقط دو مورد جدید از coronavirus در روز سه شنبه. در مجموع 1351 coronavirus موارد ثبت شده در ویکتوریا و 1279 نفر بهبود یافته اند. وجود دارد که 23 نفر در بیمارستان با 11 تا از آنها در بخش مراقبت های ویژه. هفده نفر کشته شده اند.

دولت مخالف ادامه داد: در روز سه شنبه به استدلال می کنند برای بازگشایی کلاس های درس در حالی که یکی دیگر از ملبورن مدرسه خصوصی گفت: پدر و مادر قصد دارد برای بازگرداندن کودکان به آن پردیس اما فقط برای کلاس های است که نمی توان به تدریس در خانه.

اینجا بیشتر بخوانید.

پیشرو در سلامت کودکان کارشناسان می گویند استرالیا والدین نباید وحشت بیش از گزارش از بریتانیا از برخی از کودکان در حال توسعه شدید پاسخ های التهابی ظاهرا مربوط به COVID-19.

بریتانیا اطفال مراقبت های ویژه جامعه پزشکان خواسته می شود در این هشدار پس از یک “آشکار افزایش” تعداد کودکان مراجعهکننده به بیمارستان در یک التهابی شدید دولت با بسیاری از آنها نیز آزمایش مثبت به COVID-19.

Only 70 children have tested positive for coronavirus in NSW.

تنها 70 کودکان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در NSW.اعتبار:کیت Geraghty

کریستین Macartney یک اطفال بیماری های عفونی مشاور در بیمارستان کودکان در وست مید و استاد پزشکان اطفال در دانشگاه سیدنی گفت: این وضعیت در انگلستان متفاوت بود به استرالیا.

“ما هنوز هم تعداد بسیار کمی از موارد در کودکان و تعداد بسیار کمی بوده که بدحال,” او گفت:.

چند تن از کودکان بستری شده در بخش مراقبت در بریتانیا بود کاوازاکی بیماری نادر سندرم است که باعث علائم از جمله التهاب چشم ها و دهان طولانی مدت تب و تورم دست و پا.

اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de