با هم ماموت سازه های پیشنهاد شده توسط دانشمندان را به طور کامل محصور دریای شمال و ارائه حمایت برای ده ها میلیون اروپایی در معرض خطر افزایش سطح آب دریا ناشی از تغییر آب و هوا.

دانشمندان در پشت پیشنهاد مشخص در یک مقاله منتشر شده در روز دوشنبه در مجله آمریکایی هواشناسی گفت که مقیاس پروژه — وجود دارد که تنها در گسترده ترین خطوط در این نقطه منعکس ضرورت از بحران است.

“این را به عنوان یک هشدار” گفت: یکی از نویسندگان Sjoerd Groeskamp سلطنتی هلند موسسه تحقیقات دریای. “آنچه ما گفت: در این طرح یک طرح ما نمی خواهیم. اما اگر ما به پایان رسید تا نیاز به آن را از لحاظ فنی و مالی امکان پذیر است.”

این پروژه خواهد بود یکی از بزرگترین شاهکارهای مهندسی کنون تلاش بر روی این سیاره و هزینه در هر نقطه از $250 میلیارد دلار به 550 میلیارد دلار با توجه به پیشنهاد — هزینه نویسندگان نشان می دهد می تواند تحت پوشش بیش از یک دوجین از کشورهای شمال اروپا است که می تواند محافظت می شود مانع.

برخی از کارشناسان ابراز تردید است که وجابجا دریای شمال شد بهترین راه حل برای مقابله با افزایش سطح آب دریا.

“واکنش اولیه من این است که شک و تردید گفت:” کریگ Goff است که یک سد ایمنی مهندس در بریتانیا حدود 20 سال است. “من گمان می کنم که این امر می تواند ارزان تر و سریعتر به ساخت دفاعی در امتداد خط ساحلی اروپا نسبت به ساخت سد سازه های سراسر دریای شمال.”

حتی دانشمندان در پشت این پیشنهاد اذعان کرد که اقدام به سد کل دریای شمال است نه یک راه حل ایده آل.

خیلی بهتر آنها گفت: می توان این پیشنهاد را به عنوان یک زنگ به وضوح نشان دادن نوع اقدام شدید است که ممکن است لازم باشد اگر رهبران جهانی نمی تواند پیدا کردن یک راه برای مقابله با تغییر آب و هوا.

“ممکن است آن را غیر ممکن به واقعا درک قدر از تهدید” ناشی از افزایش سطح آب دریا دانشمندان نوشت. “با این حال مفهوم مقیاس از راه حل های مورد نیاز برای محافظت از خودمان در برابر جهانی-معنی افزایش سطح دریا ایدز در توانایی ما برای تصدیق و درک خطری که از سطح دریا افزایش شمار است.”

دیگر از نویسندگان این مقاله Joakim Kjellsson سوئدی استاد هلمهولتز مرکز تحقیقات اقیانوس در کیل آلمان گفت که هیچ پیشنهاد رسمی ساخته شده بود به سازمان ملل است که می توان محافظت می شود مانع.

“در پایان ما به تحقق بخشیدن به آن را مانند یک راه حل است که این امر می تواند بسیار بهتر و بسیار کمتر دراماتیک به کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 و جلوگیری از گرمایش زمین به طوری که ما نیازی به این چیزها,” او در مصاحبه ای گفت:.

اگر آلودگی کربن همچنان به رشد افزایش سطح دریا 2100 می تواند بیش از 40 اینچ (1 متر) Groeskamp گفت.

اگر هیچ چیز تغییر Kjellsson گفت: میلیون ها نفر از مردم مجبور خواهد شد از خانه های خود به طور موثر تبدیل شدن آب و هوا پناهندگان. حتی امروز شهرهای ساحلی مانند سان فرانسیسکو و مانیل در حال مواجه با عواقب ناشی از افزایش سطح دریا.

FILE -- The OceanAire apartment complex in Pacifica, Calif, on Dec 3, 2019. A proposal to build two huge barriers, one that would connect Norway to Scotland, the other France to England, was described as a warning about the urgency of the climate crisis and together, the mammoth structures proposed by scientists would completely enclose the North Sea and offer protection for tens of millions of Europeans threatened by rising sea levels. (Chang W. Lee/The New York Times)

FILE Name OceanAire مجتمع آپارتمانی در Pacifica, کالیفرنیا, در دسامبر 3, 2019. یک پیشنهاد برای ساخت دو موانع بزرگ که اتصال نروژ به اسکاتلند دیگر فرانسه به انگلستان بود و به عنوان یک هشدار در مورد ضرورت بحران آب و هوا و هم ماموت سازه های پیشنهاد شده توسط دانشمندان را به طور کامل محصور دریای شمال و ارائه حمایت برای ده ها میلیون اروپایی در معرض خطر افزایش سطح آب دریا. (چانگ W. Lee/نیویورک تایمز)

تا سال 2050 برخی از 150 میلیون نفر در کم ارتفاع شهرهای ساحلی می تواند خود را در زیر بالا جزر و مد خط تهدید به غرق تمام شهرستانها با توجه به گزارش های آب و هوا مرکزی علوم, سازمان مستقر در نیوجرسی.

پیشنهاد سدها خواهد کوتوله بزرگترین موانع از جمله ساخته شده تا کنون — این Afsluitdijk در هلند و Saemangeum دیوار یا سد دریایی در کره جنوبی که در 21 مایل در درجه جهان طولانی ترین دیوار دریا.

برای مقیاس دریای شمال سدها نیاز به حداقل 51 میلیارد تن شن و ماسه — تقریبا برابر با مجموع سالانه استفاده از این کالا در پروژه های ساخت و ساز در سراسر جهان است.

در حالی که در اعماق آب کنترل در حد پیشنهاد منطقه تحت پوشش مهندسین نیز باید به رقابت با نروژی سنگر که فرو به عمق نزدیک به 1000 پا.

نویسندگان می گویند که فن آوری مورد استفاده توسط ثابت سکوهای نفتی می تواند اقتباس شده برای سد.

ساخت چنین سازه های سراسر دریای شمال خواهد برای همیشه لطفا برای تغییر زیست محیطی آرایش از این منطقه است. جداسازی دریا را متوقف جریان جزر و مدی در نهایت تبدیل آن به یک دریاچه آب شیرین از انواع است که آن را به unlivable برای گونه است که بستگی به آب نمک.

که به نوبه خود می توانست عواقب اقتصادی از جمله درآمد از شمال ماهیگیری در دریا.

اما به عنوان نویسندگان این پیشنهاد توجه داشته باشید انتخاب خوب تبدیل شده و کمتر به عنوان خطر بالا آمدن سطح دریا را افزایش می دهد.

اگر یک ملت است که آشنایی با خطرات و چالش های برخورد با آن است هلند که در آن بسیاری از کشور وجود دارد بر روی زمین زیر سطح دریا است.

“آن را نسبتا شدید برنامه ریزی برای آینده دور” گفت: فردیناند Diermanse یک کارشناس در خطر سیل در Deltares هلندی موسسه تحقیقات آب. اما هنگامی که صحبت کردن در مورد امکان افزایش سطح دریا چند متر او اشاره کرد: “هیچ راه حل ساده.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو