به عنوان مدارس, بازگشت, آزمون باید در پیدا کردن ‘سکوت پخش’

این COVID-19 فاجعه می رود که ادعا می کنند بین 100.000 250,000 آمریکا زندگی می کند. ظرف یک ماه از مرگ و میر در هر روز است که انتظار می رود برای رسیدن به 3000. آن را جدی فکر می کردم که هیچ یک از 3000 افرادی که می میرند در یک روز و در یک ماه را هم آلوده می شوند در این لحظه. با وجود تلاش برای ایجاد اجرا اجتماعی فاصله نرخ عفونت های جدید در بسیاری از نقاط ایالات متحده باعث می شود آن را غیر ممکن است برای تماس با ردیابی و پس از آن جداسازی برای خاموش کردن آتش در یک مورد بیش از حد کمی بیش از حد دیر است.

در استرالیا ما خیلی خوش شانس است که نیمکره شمالی فاجعه هشدار داده ما را از نیاز به نزدیک کشور ما به سایر نقاط جهان و معرفی اجباری اجتماعی فاصله. ما در حال حاضر یک وضعیت مدیریت در جایی که تشخیص تماس, ردیابی و جداسازی متوقف شده قبلی نمایی افزایش عفونت. اما به عنوان ما به سهولت محدودیت با نزدیک شدن به زمستان همیشه یک عامل در گسترش عفونت های تنفسی می تواند به ما در حفظ ما در زمان کنترل این بیماری همه گیر?

At the moment, we are testing a self-selecting group.

در حال حاضر ما در حال آزمایش یک خود انتخاب گروه.اعتبار:SMH

که بستگی به شيوع COVID آلوده به استرالیا, به خصوص کسانی که آلوده و عفونی اما برگزاری نمایشگاه هیچ علائم “سکوت پخش”. ما تست رژیم باید مقیاس به ما اجازه می دهد برای تعیین سطح عفونت در جامعه ما که به نوبه خود تعیین خواهد شد تماس با ردیابی ظرفیت ما باید ارائه دهد. پایش شیوع ویروس باید برای ادامه و تا زمانی که ما یک درمان یا واکسن.

مطالعات متعدد گزارش شده است که تعداد واقعی جامعه عفونت است و 10 تا 20 برابر تعداد موارد به رسمیت شناخته شده و بین 30 تا 50 درصد از عفونت رخ می دهد پس از تماس با یک سکوت پخش. در حال حاضر با افزایش ظرفیت برای انجام تست های بیشتر ما در حال گفت روزانه برای تست اگر ما حتی جزئی ترین علائم “سرد”. برخی از 5000 تا 10000 از ما انجام می دهند که هر روز با چند تست مثبت بودن که خبر خوبی است. جمعیت در آزمایش خود انتخاب و در حالی که این تست باید ادامه آن را نمایندگی نمی کند “نگهبان” تست که در آن انتخاب شده جمعیت در جامعه ما در حال انتخاب اپیدیولوژی به آزمایش می شود برای ارائه به کل جامعه اطلاعات ما نیاز به با خیال راحت بازگشایی جامعه ما به عنوان همه ما می خواهیم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de