به عنوان استان به تدریج بازگشایی PM می گوید نمی شد مگر اینکه کاملا به’

OTTAWA — با فاز اولیه بازگشایی در برخی استانها در جریان است, نخست وزیر جاستین ترودو است اصرار کانادایی به بیرون رفتن “مگر اینکه کاملا به.” این می آید به عنوان کانادا بالا بهداشت عمومی رسمی است و تاکید کرد که حتی اگر برخی از جنبه های زندگی در حال نورد دوباره عادات و رسوم کانادایی ها اقتباس کرده اند و در طول چند ماه گذشته را نمی توان نورد.

“من می دانم که آب و هوا است بهتر است اما ما هنوز نیاز به بسیار مراقب باشید و نه فقط برای ما سالمندان, اما برای همه در اطراف ما. بنابراین نمی رویم مگر اینکه کاملا به. و اگر شما نگه داشتن دو متر از هم جدا از یکدیگر” ترودو گفت: در طول آدرس خود را به کانادایی ها در دولت فدرال آخرین COVID-19 تلاش.

نخست وزیر در ادامه به تشویق کانادایی به ماندن در خانه و انجام بخشی خود را برای محافظت از مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران خط مقدم از گسترش بیشتر در حالی که هنوز هم رسیدن و کمک به مردم آسیب پذیر در زندگی خود مانند ارائه مواد غذایی به سالمندان همسایه

“خود را با اقدامات شما در حال کمک به جامعه خود را” ترودو گفت.

“خود را با اقدامات شما در حال کمک به جامعه خود را” ترودو گفت:, و اضافه کرد که آن را “بسیار مهم” است که فاصله فیزیکی و بهداشت عمومی اقدامات مکرر مانند شستن دست نیاز به نگهداری و یا کشور می تواند به صورت یک موج دوم ویروس است که تعطیل کرده است بسیاری از به طور منظم زندگی در کانادا برای دو ماه گذشته.

نخست وزیر گفت که میلیاردها دلار در فدرال در حال حاضر کمک های صرف و اختصاص داده شده به رول در روزهای آینده برای کمک به کسب و کار و کارگران هنوز هم می تواند تمدید شود و یا تنظیم در ماه های آینده در صورت نیاز به بیشتر بخش های اقتصادی را به بالا و در حال اجرا و یا مجبور به اقامت بسته اما “ما هنوز وجود ندارد.”

“ما در یک مسیر مثبت ما نه از جنگل با این حال ما نیاز به ادامه به توجه باقی می ماند و مراقب باشند و پیروی از دستورالعمل های تعیین شده توسط ما مقامات بهداشت عمومی,” ترودو گفت.

ماندن در منزل و جداسازی لحظه به شما نشان می دهد هر COVID-19 علائم است که در میان کسانی که بهداشت عمومی دستورالعمل. رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam گفت: چنین بخشنامه شده اند جدایی ناپذیر در گسترش تحت کنترل خرید در این کشور از زمان ساخت بهداشت و درمان-مراقبت از ظرفیت.

“بدون توجه به جایی که زندگی می کنیم, زندگی با COVID-19 چیزی است که همه ما نیاز به آشتی با” تام گفت.

“و اگر چه ما را به خانه های ما بیشتر و بیشتر خواهد شد مهم و حیاتی است که در کوچکترین نشانه ای از نشانه های ما ماندن در خانه برای صرفه جویی در زندگی می کند. مشغول به کار در حالی که بیمار دیگر نمی تواند یک چیز” او گفت:.

برخی از BUSINESSESS فضاهای عمومی باز

در میان استانهای گرفتن تدریجی بازگشایی مراحل به آنچه که در نظر گرفته شده این کشور را “طبیعی” هستند انتاریو, کبک, مانیتوبا و ساسکاچوان. در تمام این استان برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی در روز شنبه هر چند آنها هنوز هم نیاز به استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و حفظ فاصله فیزیکی.

New Brunswick, Nova Scotia Prince Edward Island و آلبرتا گرفته اند گام های اولیه به سوی شل شدن بهداشت عمومی اقدامات فیزیکی مانند فاصله و اجازه دادن به برخی از عمومی و فضاهای باز برای بازگشایی شده است.

هفته گذشته ترودو و premiers “منتشر شده مجموعه ای از اصول مشترک برای راه اندازی مجدد اقتصاد کانادا” که گفت: زمان و تلاش از یک استان دیگر خواهد شد نگاه متفاوت به این دلیل که caseload متفاوت است در هر منطقه است.

در میان آنچه در تمام استان ها و مناطق توافق کرده اند که باید در محل: یک تثبیت تعداد موارد; یک سیستم بهداشت و درمان است که می تواند رسیدگی به موارد جدید و آهنگ بالقوه شیوع; کافی دنده محافظ برای کسب و کار خود را به نگه دارید کارکنان و مراجعان امن و توافق در هماهنگ سفر راهنمایی.

همانطور که از صبح روز دوشنبه وجود دارد 59,858 COVID-19 نفر در کانادا و 3,767 نفر کشته شده اند.

ملی هفته گذشته مدل سازی پیش بینی شده است که در حالی که بهداشت عمومی اقدامات موثر بوده است و منحنی مسطح است, کانادا بود در مسیر به دیدن بین 53,196 موارد و 66,835 موارد و بین 3,277 و 3,883 و مرگ و میر ممکن است 5.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de