در وا از آن است که انتظار می رود این قوانین باقی خواهد ماند و حداقل به مدت شش ماه.

اندی Freeman, مدیر ورزشی و شرکت در پشت پرت سالن از جمله Hadiqua لاک بر پادشاه کارخانه آرد و زندگی دزدان دریایی گفت: “از امروز آن را Defcon 1 و ما می دانیم آنچه که ما باید انجام دهیم.”

“حداقل دولت با قرار دادن یک خط در شن و ماسه. من دوست دارم قوانین و پارامترهای آن چیزی است که ما می توانیم با” او گفت:.

آقای فریمن گفت: طی 10 روز برنامه های ساخته شده در حال حاضر تا به حال به تغییر بعد از ظهر.

مراسم عروسی و توابع بوده است لغو رزرو کاهش یافته و آنها متوقف شده بود سفارش لوازم بنابراین به عنوان نه به مخاطره طلبکاران.

“ما 100 کارکنان که 100 خانواده تحت تاثیر قرار اما هدف این است که همیشه برای صرفه جویی در کسب و کار و همه را به زودی به عنوان ما می تواند به نوبه خود در پشت چراغ,” او گفت:.

او در جلسه ستاد روز دوشنبه بعد از ظهر.

“اگر من می تواند به من را پرداخت آنها را, اما ما نمی توانیم” او گفت:.

“از آن زمان به دولت به مرحله و مطمئن شوید که اجاره خود را پرداخت می شود و شکم خود را کامل هستند و من باید مطمئن شوید که آنها را با ما به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

آقای فریمن گفت: سالن بودند را به فروش مواد غذایی غذای آماده و مرکزی پرت فاقد تراکم مسکونی برای حمایت از چنین سرمایه گذاری.

او در تماس روزانه با دوستان و همکاران از جمله جورج Kailis و صاحبان خیابان مریم نانوایی و استاندارد – و آنها اغلب فکر می کردم همین.

“شاید پل [آرن] ممکن است قادر به پاره پشت خیابان مریم به عنوان افراد ممکن است پاپ قهوه و برخی از نان; اما برای بقیه از ما آن را بیش از حد گران است و خطر شکست بیش از حد بالا است,” او گفت:.

“این فقط در مورد تبدیل هر یخچال به دلیل تمام این لوایح در حال رفتن به نگه داشتن در آینده بدون درآمد و پس از آن مدیریت مالی خرید اینترنتی اعمال نفوذ کردن بانک های ما و صاحبخانه همکاران برای دریافت پشتیبانی به همان اندازه که ما می توانیم.

“من فقط نمی توانید صبر کنید برای یک تابستان زیبا; هر کس می تواند مقدار زیادی تشنه تابستان و ما وجود خواهد داشت.”

آقای فریمن فکر حومه کافه ها و رستوران ها را انجام دهد بهتر است با یک غذای آماده ،

در ضمن مدارس باز باقی می ماند برای بقیه مدت (WA دوره اول به پایان می رسد مارس 9) اما پدر و مادر حق دارند برای حفظ کودکان خود را در خانه.

فضاهای محصور برای مجالس ترحیم مشاهده باید یک نفر در هر 4-مربع-متر حکومت.

“من عمیقا پشیمان است که آن دسته از کارگران و کسانی که صاحبان کسب و کار خواهد شد که نهفته … رنج می برند از مشکلات اقتصادی آنها را بدون شک باید به صورت” نخست وزیر موریسون گفته است.

“این باید برجسته برای همه استرالیایی ها چقدر جدی این است و چقدر ما باید با هم کار کنند.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

در حال بارگذاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im