و در حال حاضر با کروناویروس مرگ قریب به اتفاق این شهر سردخانه ظرفیت آن مورد نیاز است دوباره.

سخنگوی شهردار, بیل د Blasio گفت: این احتمال وجود دارد برخی از coronavirus قربانیان می توان به هارت جزیره که در آن برای 150 سال در شهر نیویورک به خاک سپرده شد آن بلامعارض مرده و کسانی که خانواده ها بیش از حد ضعیف به استطاعت خصوصی تدفین.

این شهر در حال حاضر آغاز شده به شدت افزایش interments در این جزیره به حدود 24 یک روز به عنوان بسیاری از آن را دفن وجود دارد در یک هفته قبل از همه گیر آمار با توجه به این شهرستان در بخش اصلاح اجرا می شود که دفن عملیات در این جزیره است.

معلوم نیست اگر کسانی که به تازگی افزایش یافته و تدفین شامل کسانی که فوت کرده اند از coronavirus و یا اگر آنها افرادی هستند که گذشت قبل از همه گیر شد و در حال نقل مکان از morgues به ایجاد فضا برای تازه مرده.

اما مدیران مراسم تشییع جنازه گفت: آنها گفته شده بود که هر coronavirus قربانیان ادعا نیست در عرض دو هفته به خاک سپرده خواهد شد در جزیره هارت حداقل به طور موقت.

به تازگی هواپیماهای بدون سرنشین, فیلم و تصاویر منتشر شده از دفن خدمه در تازه حفر گل آلود ترانشه دفن بدن پس از بدن لخت جعبه های چوبی. آنها تبدیل شده اند سوزاننده تصاویر از این بیماری همه گیر را رنگ پریده تلفات انسانی همراه با کسانی که از بیمارستان صحرایی چادر در پارک مرکزی نیروی دریایی بیمارستان کشتی منهتن و در یخچال تریلر پارک شده در خارج از بیمارستان ها برای رسیدگی به سرریز از بدن.

در زمان عادی به طور متوسط 150 نفر در هر روز در شهر نیویورک است. این ویروس به طور موثر دو برابر شده است که قریب به اتفاق خانه تشییع جنازه crematories, گورستان و شهر morgues. نزدیک به 120 سردخانه کارگران با کمک بیش از 100 سرباز از ارتش و گارد ملی و گارد ملی هوایی در حال کار در شیفت حدود ساعت, رانندگی, اجاره ون در سراسر شهرستان به انتخاب کنید تا بدن.

این احتمالی دفن طرح مربوط به هارت جزیره بخشی از یک پاندمی آنفلوانزا افزایش طرح ایجاد شده از یک دهه پیش توسط مقامات این شهر از معاینه های پزشکی در گفت, عضو شورای Mark Levine که صندلی شورای شهر کمیته بهداشت.

برنامه حساس یکی به دلیل تدفین در این جزیره است که محدودیت های عمومی را به عهده ننگ. اجساد دفن در جزیره قابل بازیابی می باشد برای بعد reburial اما از آن است که برخی برای بالا بردن وحشت اگر بستگان COVID-19 قربانیان پیدا کردن که خود را در یک دوست قرار داده شده است در یک جعبه چوبی و انباشت اشیاء بدست آمده در یک سنگر در یک جزیره ممنوع نظارت این شهرستان در زندان به سیستم.

“این سخت است برای نیویورکی به فکر می کنم در مورد هر کسی که به خاک سپرده شد در هارت جزیره” لوین گفت: “اما از آن خواهد شد انجام می شود با وقار و منظم شیوه ای حرفه ای.”

هارت طرح جزیره ایجاد خواهد شد یک لایه از مشکل به ضعف مدیران مراسم تشییع جنازه. آنها در حال اجرا از فضا برای ذخیره بدن با توجه به موج مرگ و میر و به تعویق افتادن بسیاری از مجالس ترحیم به دلیل اجتماعی-دورى قوانین. در حال حاضر آنها از ترس نیاز به استراحت بیشتر خبر بد به وضعیتی وخیم خانواده.

“خانواده هایی که در حال حاضر در شوک باید به شنیدن این که دوست خود را در یک کاج جعبه رفتن به یک جزیره که در آن شهر دفن بی خانمان ها گفت:” پاتریک Marmo که صاحب شش خانه های مراسم تشییع جنازه در شهر نیویورک است.

A temporary morgue set up outside the office of the chief medical examiner in New York on Apr 4, 2020. The New York Times

یک سردخانه موقت راه اندازی در خارج از رئیس دفتر معاینات پزشکی در نیویورک در آوریل 4, 2020. نیویورک تایمز

بیش از 1 میلیون نیویورک به خاک سپرده شد در هارت جزیره است. این شهر هنوز دفن 1,000 بدن وجود دارد از جمله بلامعارض خانمان مرده نوزادان و فقیر نیویورکی که خانواده پول را ندارد به دفن آنها.

بدن وارد شده توسط فری در سر تابوت چوبی و چیده سه بالا در ردیف شش در ترانشه به عنوان طولانی به عنوان یک زمین فوتبال است. بینام و نشان گورهای دسته جمعی در حال حفر شده توسط زندانیان bused و تقبل قایق از آب عبور بیش از Rikers Island زندان است.

“این یک عملیات دفن در حال حاضر پس از آن خواهد شد یک انتقال نرم و صاف” از دیگر مکان های Levine گفت.

در زمان عادی مسئولان شهرستان اغلب به نگه داشتن بدن در یک سردخانه تا چند ماه قبل از ارسال آن به هارت جزیره خود را به زمان برای پیدا کردن بستگان.

معلوم بود اگر موج اخیر در تدفین شد بدن ذخیره شده در morgues قبل از همه گیر ضربه یا کسانی قطع توسط ویروس. این شهر در بخش اصلاح نمی کند دریافت اطلاعات در مورد علت مرگ اخیر تدفین گفت: سخنگوی, Jason Kersten. او با اشاره سوالات به شهرستان دفتر معاینات پزشکی که بازگشت نیست درخواست برای نظر.

تصحیح مقامات را تغییر دیرینه دفن فرایند به منظور رسیدگی بیشتر بدن. یک بولدوزر در حال حاضر بارهای تابوت از کامیون به سنگر که برای چندین دهه انجام شد به صورت دستی توسط کارگران زندانی.

جدید ترانشه حفر می شود به عنوان مورد نیاز توسط تجهیزات سنگین در یک ماده از ساعت Kersten گفت.

در دیگر قابل تغییر و اصلاحات مقامات این هفته اعلام کرد که پس از چند دهه استفاده از زندانیان برای دفن مردگان آنها را آغاز کرده اند که با استفاده از یک تیم از ده بخش خصوصی قرارداد کارگران برای این کار است. آنها با اشاره به خطر سلامت حمل و نقل زندانیان و از این جزیره در محله های نزدیک. بیش از 275 زندانیان در Rikers Island باید آزمایش مثبت برای ویروس.

قبل از تغییر و اصلاحات مقامات تا به حال شده است در تلاش برای جذب زندانیان برای این کار از آنجا که صدها نفر تا به حال منتشر شده است در تلاش برای کاهش خطر سرایت در Rikers Island. مقامات در حال حاضر افزایش دستمزد برای دفن جزئیات به 6 دلار یک ساعت از $1.50. (زندانیان تحت پوشش حداقل-دستمزد -.)

از لحاظ تاریخی شهرستان مقامات بلند شده اند و تمایلی به ارائه دسترسی عمومی به هارت جزیره است که گفته می شود بزرگترین گورستان عمومی در کشور است.

A body that had been stored in a refrigerated trailer is transferred to a hearse outside Brooklyn Hospital, in New York, March 31, 2020. Some overwhelmed funeral homes are slow to collect bodies, forcing hospitals like Brooklyn Hospital to store them in refrigerated trailers. (Dave Sanders/The New York Times)

یک بدن است که ذخیره شده در یخچال تریلر منتقل شده است به یک نعش کش در خارج از بیمارستان بروکلین در نیویورک, مارس 31 سال 2020 است. برخی از ضعف خانه های مراسم تشییع جنازه می کند به جمع آوری اجساد مجبور بیمارستانها مانند بیمارستان بروکلین به ذخیره آنها را در یخچال تریلر. (دیو ساندرز/نیویورک تایمز)

این مجموعه از فرو ریختن ساختمان های باقی مانده در این جزیره اشاره به تاریخ آن که شامل نقش به عنوان یک اردوگاه زندان در طول جنگ داخلی یک بیمارستان روانی در یک سل sanitarium, یک بی خانمان در مرکز و الکل و دارو درمان مراکز.

تصحیح مقامات نقشه محل دفن بنابراین اعضای خانواده که در حال شناسایی و بعد از آن گاهی اوقات از طریق آزمایش DNA می تواند آنها را بازیابی. بخش انجام می دهد ده ها تن از disinterments هر سال است.

روز یکشنبه هارت جزیره پروژه یک گروه غیر انتفاعی است که تحت فشار قرار دادند برای بیشتر دسترسی عمومی و آگاهی در مورد این جزیره منتشر شده از یک هواپیمای بدون سرنشین تصویری گرفته شده در مارس 2 که ظاهرا زندانیان کمک به دفن تابوت در این جزیره است.

غیر انتفاعی بنیانگذار ملیندا شکار گفت: هارت جزیره می تواند به جای چندین دهه از تدفین در میزان طبیعی است. او به نام coronavirus دفن طرح امن ترین و منظم ترین روش اورژانس دفن به ویژه به دلیل توانایی اصلاح بدن به صورت خصوصی دفن یا سوزاندن مرده ها در تاریخ بعد.

“این است که سعی و آزمایش سیستم از دفن یک شهر استفاده می شود در طول سال 1918 بیماری همه گیر آنفلوآنزا,” او گفت:. “کار می کند و شما می خواهید برای رفتن با یک سیستم است که در واقع کار. این چیزی است که ما نیاز داریم.”

اما Marmo های مراسم تشییع جنازه-صاحب خانه آن را به نام “کابوس سناریو” به خصوص برای افراد کمتر از معنی است.

“این در حال رفتن به می آیند در هزینه فقیر و ناآگاه نیویورکی با هیچ اتصال و یا ظرفیت به شکل” او گفت:. “شما را به برخی از فقیر کسی است که از قرنطینه و تلاش خود را برای پیدا کردن خاله در بدن است. آنها واقعا رفتن به می دانم که آنها باید تماس معاینه پزشکی باید تمام اطلاعات مناسب و به ادعای بدن؟”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de