به عنوان نیمه شب آخرین مهلت منقضی Tyendinaga Mohawks نمی تکان دادن

تورنتو — حامیان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد باقی مانده در یک راه آهن محاصره در Tyendinaga, Ont., خارج Belleville به عنوان نیمه شب مهلت برای ترک راه آهن و جلوگیری از ممکن است پلیس به اتهام منقضی شده است.

بیشتر به آمده است.

این اخبار در داستان دنبال قبلی پوشش زیر

در استان انتاریو پلیس گفته اند Mohawk اول سازمان ملل نشان دادن در راه آهن در Tyendinaga, Ont. که آنها تا نیمه شب برای پاک کردن ریل و یا آنها می تواند چهره تحقیقات پلیس و اتهامات با توجه به فیلم های واقعی از مردم رسانه ها.

در یک ویدیو ارسال شده به املاک مردم رسانه ها در روز یکشنبه یک OPP افسر می گوید Mohawk تظاهرکنندگان که “CN ساخته شده است ما آگاه است که به عنوان شاکی آنها مایل به ندارد OPP بررسی اتهامات جنایی زمانی که همه چیز را از این سایت پاک تا پایان امروز است.”

Mohawks از Tyendinaga شده اند نشان از Feb 6. در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد در پی B. C. RCMP اجرای یک دستور در unceded مرطوب’suwet’en خاک به اجازه می دهد ساحلی GasLink کارگران برای شروع ساخت و ساز در یک خط لوله که ارثی ستاد می گویند که نه راضی به.

اردوگاه های راه اندازی شده اند در Tyendinaga نزدیکی Belleville, Ont., که مسدود شده اند CN راه آهن مسافری و حمل و نقل قطار.

در این ویدئو به OPP افسر روشن است که “همه چیز” شامل “ساختار وسایل نقلیه و تجهیزات و آیتم های مردم” و که آنها نیاز به “پاک از سایت 11:59.”

Tyendinaga Mohawk Kanenhariyo که نام انگلیسی این است که شیث LeFort گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که آنها نمی خواهد اجازه عبور قطار از طریق قلمرو خود را تا زمانی که مرطوب’suwet’en ارثی ستاد تایید کرده اند که B. C. RCMP را ترک کرده اند زمین های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de