به عنوان نیمه شب آخرین مهلت منقضی Tyendinaga Mohawks نمی تکان دادن از محاصره

تورنتو — حامیان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد باقی مانده در یک راه آهن محاصره در Tyendinaga, Ont., خارج Belleville به عنوان نیمه شب مهلت برای ترک راه آهن و جلوگیری از هزینه های احتمالی تمام شده است.

در استان انتاریو پلیس گفت: Mohawk اول سازمان ملل نشان دادن در راه آهن است که آنها می تواند چهره تحقیقات پلیس و اتهامات پس از مهلت.

در یک ویدیو ارسال شده به املاک مردم رسانه ها در روز یکشنبه یک OPP افسر می گوید Mohawk تظاهرکنندگان که “CN ساخته شده است ما آگاه است که به عنوان شاکی آنها مایل به ندارد OPP بررسی اتهامات جنایی زمانی که همه چیز را از این سایت پاک تا پایان امروز است.”

Mohawks از Tyendinaga شده اند نشان از Feb 6. در حمایت از مرطوب’suwet’en ارثی ستاد برای جلوگیری از ساخت و ساز ساحلی GasLink خط لوله در B. C. تظاهرات آغاز شد و در سراسر کانادا در پی B. C. RCMP اجرای یک دستور در unceded مرطوب’suwet’en خاک به کارکنان اجازه می دهد تا شروع به ساخت و ساز روی گاز خط لوله است.

ارثی ستاد می گویند که نه راضی به این پروژه است.

اردوگاه های راه اندازی شده اند در Tyendinaga نزدیکی Belleville, Ont., که مسدود شده اند CN راه آهن مسافری و حمل و نقل قطار.

در این ویدئو به OPP افسر روشن است که “همه چیز” شامل “ساختار وسایل نقلیه و تجهیزات و آیتم های مردم” و که آنها نیاز به “پاک از سایت 11:59.”

Tyendinaga Mohawk Kanenhariyo که نام انگلیسی این است که شیث LeFort گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که آنها نمی خواهد اجازه عبور قطار از طریق قلمرو خود را تا زمانی که مرطوب’suwet’en ارثی ستاد تایید کرده اند که B. C. RCMP را ترک کرده اند زمین های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im