به عنوان ماسک تبدیل اجباری در مونترال تنش ها در این استان تشدید

تورنتو — به عنوان مونترال می پیوندد فهرستی از شهرهای کانادا به دستور ماسک در برخی از مکان های عمومی, تنش میان کسانی که انتخاب می کنید به سرپیچی از این قوانین در حال افزایش است.

ماسک اجباری شد برای حمل و نقل عمومی در روز دوشنبه در مونترال پس از دو هفته مهلت. شهرهای دیگر مانند تورنتو و کلگری در حال حاضر شروع دستور مشابه.

“من را دیده اند مردم شکایت مردم خود را به پوشیدن ماسک انجام آنچه آنها قرار است به انجام” یک حمل و نقل مسافر در مونترال گفت: CTV News.

در حالی که بیشتر باید به دنبال قوانین جدید ضد ماسک معترضان با تجمع در شهر کبک و مونترال بیش از آخر هفته به صدای مخالفت خود را به دستور و به رخ کشیدن بهداشت عمومی دستورالعمل با آغوش, از جمله فعالیت های دیگر.

در شهر کبک تجمع دو مردان بدون ماسک در آغوش گرفت یک خبرنگار زن در برابر او خواهد شد در حالی که او در هوا باعث گسترده شوک و انتقاد.

“ناخواسته ‘آغوش’ است که کمتر بدتر از توهین و یا تهدید” Kariane Bourassa این TVA خبرنگار بود که در آغوش کشید توییتی در فرانسه. “زنان روزنامه نگار نباید مجبور به انجام شغل خود را به طور مداوم به دنبال بیش از شانه خود را به دیدن اگر کسی در حال رفتن به تناسب ‘حباب خود را.'”

کبک معاون نخست وزیر Genevieve Guilbault را شدیدا محکوم کردند.

“شما حق صحبت کردن, اما شما قطعا نمی باید این حق به خطر افتادن سلامت دیگران” او گفت:. “ما دیگر تحمل موقعیت های شبیه به این.”

Guilbault اضافه شده که ضد ماسک معترضان در حال گسترش اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر و بیشتر می تواند گسترش ویروس.

تنش ها را نیز تشدید در میان کسانی که انتخاب می کنید به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, با وجود این دستورالعمل.

هفته گذشته ویدئویی از مونترال رفت و ویروسی هنگامی که یک مرد با ماسک خود را در جیب عقب خود را در تمسخر یک راننده اتوبوس که به او گفتم برای قرار دادن آن در بعد باعث یک درگیری بین مرد و یکی دیگر از مسافر.

هنوز Guilbault گفت: این مهم به اشاره است که اکثر مردم در زیر قوانین و انجام بهترین خود را برای جلوگیری از ویروس.

“ما نمی توانیم اجازه این اقلیت تقسیم ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de