به عنوان ضرر و زیان کار تشدید می شود نزدیک به نیمی از نیروی کار جهانی در خطر از دست دادن معیشت می گوید ILO

با توجه به “سازمان نظارت بر نسخه سوم: COVID-19 و جهان کار” کاهش ساعات کار در سه ماهه جاری 2020 است انتظار می رود به طور قابل توجهی بدتر از آنچه قبلا برآورد ILO در بیانیه ای گفت در May 29.

نسبت به سطح قبل از بحران در Q4 سال 2019 یک 10.5 درصد وخامت حال حاضر انتظار می رود معادل 305 میلیون شغل تمام وقت فرض کنید یک 48 ساعت کار در هفته است. برآورد قبلی بود برای یک 6.7 درصد کاهش معادل 195 میلیون نفر از کارگران. این است که با توجه به طولانی شدن و گسترش مستند اقدامات است.

اولین ماه از بحران برآورد شده است که منجر به کاهش 60 درصدی درآمد غیر رسمی کارگران در سطح جهان است. این ترجمه را به یک قطره از 81 درصد در آفریقا و آمریکا 21.6 درصد در آسیا و اقیانوس آرام و 70 درصد در اروپا و آسیای مرکزی است.

“برخی از بخش های جامعه مانند زنان, جوانان, کارگران مسن تر مهاجران و selfemployed افراد به طور نامتناسبی تحت تاثیر Covid-19 pandemic گفت:” Tuomo Poutiainen, ILO کشور مدیر در بنگلادش.

“افراد جوان در حال حاضر رو به نرخ بالاتر از بیکاری و بیکاری هستند, بیشتر در معرض ریزش نیروی کار و تقاضا و از دست دادن معیشت خود را.

“کارگران مسن تر نیز در معرض خطر از بیکاری, بیکاری و کاهش ساعت کار می کند. زنان بیشتر احتمال دارد به عدم حمایت اجتماعی و مسئولیت مراقبت از.

“خود اشتغالی گاه به گاه و فرفره کارگران نیز آسیب پذیر به آنها دسترسی ندارند به پرداخت و یا مرخصی استعلاجی مکانیسم و کمتر و یا محافظت شده توسط متعارف حمایت اجتماعی, مکانیزم,” او اضافه شده است.

بسیاری از کارگران در کشورهای زیر توصیه می شود و یا مورد نیاز محل کار تعطیلی از کاهش 81 به 68 درصد بیش از دو هفته گذشته این سازمان در بیانیه ای گفت:.

در سراسر جهان بیش از 436 میلیون شرکت های عامل در سخت ترین ضربه بخش های اقتصادی در صورت بالا خطرات ناشی از اختلال جدی آن را گفت. این شامل برخی از 232 میلیون نفر در عمده فروشی و خرده فروشی 111 میلیون در تولید 51 میلیون دلار محل اقامت و غذا و خدمات و 42 میلیون دلار در املاک و مستغلات و سایر فعالیت های کسب و کار.

سازمان بین المللی کار خواستار فوری و هدفمند و انعطاف پذیر اقدامات برای حمایت از کارگران و کسب و کار به خصوص شرکت های کوچکتر کسانی که در اقتصاد غیررسمی و دیگران که آسیب پذیر هستند. بین المللی کار استاندارد است که در حال حاضر لذت بردن از توافق سه جانبه می تواند به ارائه یک چارچوب آن ،

“با اقدامات صحیح در محل برای محافظت از کارگران شرکت ها و, استخدام, اقتصاد ما و جوامع را بهبود می یابند بهتر است” گفت: Poutiainen.

“به عنوان همه گیر و شغل بحران تکامل نیاز به حفاظت از آسیب پذیرترین می شود حتی بیشتر فوری گفت:” ILO-مدیر کل گای رایدر.

“برای میلیون ها نفر از کارگران بدون درآمد به معنی هیچ غذایی و هیچ امنیت و بدون آینده. میلیون ها نفر از کسب و کار در سراسر جهان هستند و به سختی تنفس. آنها هیچ پس انداز و یا دسترسی به اعتبار. این چهره واقعی جهان کار می کنند. اگر ما به آنها کمک کند در حال حاضر آنها را به سادگی نابود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net