آن را به عنوان اتفاق افتاده است: ویکتوریا سوابق بزرگترین واحد-روز افزایش COVID-19 در دو هفته; ژاپن گسترش وضعیت اضطراری

با تشکر بسیار برای زیر همراه امروز آن را به یک لذت برای ادامه آوردن تمام این داستان های مختلف و تحولات به شما از طریق وبلاگ.

قبل از رفتن من امشب در اینجا نگاهی به برخی از مهم داستان از امروز:

Tehan خارج حمله ویکتوریا برتر بیش از موضع مدرسه

حذف COVID-19 ممکن است در ویکتوریا اگر مستند ماندگار

شش بیشتر موارد مربوط به کروناویروس خوشه در meatworks

ملبورن در یک پست-همه گیر جهانی: چگونه این ویروس می تواند تبدیل به شهرستان

هشدار در قمار صنعت ‘self-serving” فشار به بلند مستند

مسابقه روسای آماده برای برخورد با AFL grand final

“این می تواند ساخت آمریکا: رزمندگان در نهایت زمین در استرالیا

آن شده است یک روز شلوغ و ما باید یکی دیگر از وبلاگ و اوایل فردا صبح به عنوان ما همچنان به پوشش تمام اتفاقات در این داستان.

من برای شما آرزوی یک شب دوست داشتنی و با تشکر دوباره برای حمایت خود را.

شب خوب!

آلبانی گرجستان: Elaine ویلیامز نبود بیش از حد نگران در اولین زمانی که پسر او شروع به احساس بیمار در اواخر ماه مارس است. کنیا به نظر می رسید بی حال و اشتها خود را از دست داده بود اما او تنها 38 و آن را به نظر نمی رسد بیش از حد جدی است.

به زودی او تلاش برای نفس کشیدن بود و شروع به سرفه کردن خون است.

ایلین سوار پسر او را به بیمارستان محلی, اما وجود دارد هیچ تخت در دسترس است. بنابراین کنیا به حال گرفته شود به یکی دیگر از مرکز پزشکی دو ساعت رانندگی از خانه خود در آلبانی در گرجستان است. این COVID-19 آزمون برگشتم مثبت به طوری ایلین شد مجاز به بازدید.

A shuttered cinema in Albany, Georgia, offers a little message of hope in bleak times.

یک توقیف سینما در آلبانی گرجستان ارائه می دهد یک پیام کمی از امید در تلخ بار.اعتبار:Todd سنگ

و همچنین به عنوان سندرم داون, کنیا ویلیامز تا به حال به فشار خون بالا و اضافه وزن – نوع شرایط اساسی کارشناسان بهداشت می گویند مردم را به ویژه آسیب پذیر اگر آنها قرارداد ویروس. پس از بستری در بیمارستان وضعیت او رو به وخامت گذاشته.

منتقل شد به بخش مراقبت ويژه پس از آن قرار داده شده بر روی دستگاه تنفس مصنوعی. در آوریل 3, او درگذشت. ایلین مجبور به خداحافظی با او تماس تصویری از یک اتاق اجاره کرده بود در نزدیکی هتل است.

“سخت ترین قسمت بود که نه قادر به نزدیکی او,” او می گوید. “من شده بود همدم او در طول زندگی اش. من می خواستم به آنجا در کنار او”.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

NRL بازیکنان را نمی توان مجبور به دانلود دولت فدرال COVIDSafe نرم افزار و یا دریافت واکسن آنفولانزا به بازی اگر چه از گروه دوم خواسته خواهد شد که به امضای چشم پوشی فرم.

یک گروه کوچک از “وجدان معترضان” را baulked در NRL امنیت زیستی دستورالعمل نیاز به تمام بازیکنان و کادر برای دریافت واکسیناسیون فرزندتان است که یکی از نکات اصلی صحبت کردن در لیگ راگبی بازیکنان ارتباط تلفن قلاب یو پی اس.

NZ Warriors captain Roger Tuivasa-Sheck walks across the tarmac in Tamworth on Sunday night.

NZ رزمندگان کاپیتان راجر Tuivasa-Sheck پیاده روی در سراسر آسفالته در تمورته یکشنبه شب. اعتبار:گتی

ALRC رئیس پیتر V’landys اصرار دارد که او اعتماد NRL بازیکنان به رقابت تلاش می کند به مجلس در میان COVID-19.

اما با وجود همه بازیکنان مشمول بودن سخت پروتکل های امنیت زیستی که توضیح داده خواهد شد در طول یک روز آموزش و پرورش در تمام 16 باشگاه در دوشنبه ضد vaxxers نیست به احتمال زیاد ممنوع از آموزش و بازی اگر آنها رضایت به واکسن.

به جای آنها خواسته خواهد شد که برای تکمیل اسناد رسمی قبل از پیوستن به هم تیمی برای رقابت سرگیری on May 28.

این واکسن آنفولانزا را در مجموعه ای به نورد در باشگاه در طول هفته اما بسیاری از آنها در حال حاضر انجام می شود آن را شخصا در هفته گذشته. این RLPA است به شدت توصیه می شود اعضای آن به پایبندی به NRL واکسن آنفولانزا فرمان اما نمی خواهد نیروی هر کسی به رعایت آن است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گسترش یک دولت ملی اضطراری بیش از شیوع کروناویروس تا مارس 31 محلی پخش NHK گزارش شده است.

آبه در روز پنج شنبه حاکی از آن دشوار خواهد بود برای بلند کردن اضطراری در مارس 6 به عنوان اصل برنامه ریزی شده با استناد به شرایط شدید در سیستم مراقبت های بهداشتی.

Japanese Prime Minister Shinzo Abe.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد.اعتبار:AP

پسوند به معنی منطقه ای فرمانداران که تا حد زیادی به نفع نگه داشتن اقدامات ادامه خواهد داد تا قدرت را به طور مستقیم به کسب و کار و به اصرار خصوصی شهروندان را به ماندن در خانه های خود.

تعداد تایید coronavirus موارد در جهان سوم بزرگترین اقتصاد است که در یک روند رو به پایین, بالا بردن امیدوار است که دولت اقدامات برخی از اثر داشته اند. کارشناسان هشدار داده اند تا از خطرات ناشی از اجازه دادن به گارد پایین بیش از حد به زودی در حالی که محدود تست باعث می شود آن را سخت به ارزیابی مقیاس واقعی از عفونت.

ژاپن تا به حال حدود 14 ، 800 زمین COVID-19 موارد, یکشنبه, کمترین رسمی شمارش در میان گروه هفت پیشرو دموکراسی.

توکیو کشور بدترین ضربه منطقه اعلام کرد 46 موارد جدید 30 آوریل در مقایسه با اوج 201 دو هفته قبل.

بیش از 4000 نفر آلوده در پایتخت.

“این امر می تواند دشوار برای بازگشت به ما زندگی قبلی در 7 مه” آبه پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

“ما نیاز به آماده شدن برای چیزی است که از یک نبرد طولانی.”

او گفت که مشورت با کارشناسان در مورد طول گسترش و اعلام آن را جلوتر از زمان به زمان اجازه می دهد برای آماده سازی.

بلومبرگ

پاتریک Dangerfield هشدار داده است که AFL برنامه های بریده بریده فوتبال هزینه ها و کاهش لیست اندازه می تواند آسیب های بازی و منجر به پایین تر از عینک برای طرفداران.

این AFLPA رئیس جمهور معتقد است کیفیت لیگ هرگز قوی تر شده است و می گوید تغییر عمده ای می تواند خطر انداختن استاندارد محصول.

Be careful what you wish for: Patrick Dangerfield has warned against taking football department cuts too far.

مراقب باشید آنچه شما می خواهید برای: پاتریک Dangerfield هشدار داده است در برابر گرفتن فوتبال بخش کاهش بیش از حد.اعتبار:تصویر دیجیتال

لیگ مدیران در حال کار با شور و نشاط پشت صحنه, نظر جمعی تغییر برای بازی, لیست حقوق و دستمزد کلاه و باشگاه فوتبال بخش به عنوان AFL می آید به گرفتن با تاثیر مخرب COVID-19.

اما Dangerfield – این Brownlow مدال است که تبدیل به صدای بازیکنان را در طول یک زمان بحرانی – معتقد است کیفیت بازی و عمق بازیکن استعداد استخر می تواند نهفته باشد اگر تغییرات بیش از حد شدید است.

“شما شنیدن شایعات و … آنها نه فقط شایعات AFL را به وضوح می خواهید برای کاهش پایی بخش صرف” Dangerfield گفت: سن.

“این واضح است که رفتن به تغییر چهره پایی. این است که چیز خوبی ؟ من مطمئن هستم.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

کانال نه روزنامه نگار مکنزی Colahan توییتی این تصویری از Burleigh Heads در کوئینزلند در اوایل امشب.

این دیگر مربوط به نشانه آن است که برخی از مردم در حال ساخت برخی از بی پروا تصمیم گیری هنگامی که با توجه به کمی آزادی بیشتر ،

کانال Nine News در کوئینزلند را پوشش.

حداقل 29 Rohingya پناهندگان از یک قایق ماهیگیری شناور در خلیج بنگال برای هفته باید به جزیره ای در جنوب بنگلادش, مقامات گفت.

پناهندگان از جمله 15 نفر زن و شش فرزند فرود در Bhasan کاراکتر جزیره در روز شنبه و اعتقاد بر این بود از یکی از چندین قایق گیر کرده در دریا گفت: Tonmoy دس محلی رئیس دولت رسمی در Noakhali منطقه.

At least two dozen Rohingyan migrants died on the boat and many more boats are believed to remain adrift.

حداقل دو ده Rohingyan مهاجران درگذشت قایق و بسیاری از قایق اعتقاد به شناور باقی می ماند. اعتبار:AP

Das غذایی گفت: پزشکان و تیم 10 پلیس فرستاده شد به این جزیره به مراقبت از پناهندگان است.

یک مقام رسمی از بنگلادش پناهندگان کمیساریای در کخس بازار منطقه گفت: اين مقام آگاه از توسعه است. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها.

گروه های حقوق بشر می گویند صدها نفر از Rohingya رشته هستند حداقل دو ماهیگیری trawlers بین بنگلادش و مالزی است. پناهندگان بنا به گزارش ها به طور غیر قانونی اقدام به رسیدن به مالزی اما شکست خورده به دلیل سخت گشت به حفظ کردن coronavirus.

بیش از 700 ، 000 Rohingya مسلمانان آمد به بنگلادش با شروع در ماه اوت سال 2017, زمانی که نظامی در بودایی-اکثریت میانمار آغاز خشن و سرکوب آنها را در پاسخ به یک حمله توسط شورشیان.

جهانی گروه های حقوق بشر و سازمان ملل را به نام کمپین پاکسازی قومی مربوط به تجاوز قتل و آتش زدن هزاران نفر از خانه. در حال حاضر بیش از 1 میلیون Rohingya زندگی در بنگلادش است.

AP

یک باشگاه لیگ صاحبان امیدوار, رقابت, روابط بلند مدت با Fox Sports می تواند سالم با ترتیبات برای از سرگیری فصل تنظیم شده به پیشرفت در این هفته است.

به عنوان نشان داد در این سن و هرالدفوتبال, فدراسیون استرالیا دیر دریافت نزدیک به 12 میلیون دلار پرداخت سه ماهه از فاکس بود که به علت ماه گذشته پس از زمان بحث به رهبری رئیس اجرایی جیمز جانسون.

Perth Glory's Bruno Fornaroli stands over Sydney FC's Kosta Barbarouses in their clash at Netstrata Jubilee Stadium on March 14 - one of the final matches of the A-League before COVID-19 forced it into recess.

پرت شکوه را Bruno Fornaroli می ایستد بیش از سیدنی FC را Kosta Barbarouses در برخورد خود در Netstrata جشن ورزشگاه در مارس 14 – یکی از مسابقات نهایی یک لیگ قبل از COVID-19 مجبور به زنگ تفریح.اعتبار:گتی ایماژ

پول را قادر می سازد برنامه ریزی برای نهایی دور از A-لیگ فصل به حرکت به جلو با FFA و باشگاه ها انتظار روز جمعه ملی در جلسه هیئت دولت قبل از نهایی جزئیات که از کجا و چگونه برگزار خواهد شد.

پرت جلال رئیس تونی حکیم گفت: همکار خود را به باشگاه صاحبان “بسیار خوشحال” است که فاکس پرداخت کرده FFA و خوش بینانه است که سه فصل در سمت چپ یک-لیگ پخش معامله خواهد بود افتخار.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

کریکت استرالیا مقامات گفته اند سهامداران $50 میلیون وام با بانک مشترک المنافع است “انجام معامله” توسعه است که باعث تازه و سوالات در مورد بدن حاکم تصمیم به ایستادگی کردن بسیاری از کارکنان خود را برای صرفه جویی در $3m.

استرالیا به عنوان مربی جاستین لانگر خود را به کاهش بخشی-زمان دستمزد گفت: تجدید تاکید بر باشگاه و دولت کریکت بیرون آمدن از coronavirus بود “یک فرصت شگفت انگیز” به خرید اینترنتی از CA دردناک هزینه برش در ماه گذشته همچنان ادامه دارد.

هیئت استرالیایی کریکت’ Association که رئیس جمهور سابق تست همه طفیلی شین واتسون تشکیل خواهد شد در اوایل این هفته به formalise یک موقعیت در وزارت امور خارجه از بازی ایران متهم شده اند که در رنگ تلخ شیوه توسط CA اجرایی کوین رابرتس.

وجود خواهد داشت یکی دیگر از جلسه, در ضمن بین کالیفرنیا و انجمن های ایالتی روز سه شنبه در اطراف این پیشنهاد را به 25 درصد کاهش در کمک های مالی از دفتر مرکزی.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

پکن: از ایالات متحده به اروپا و آسیا و مردم در بسیاری از نقاط جهان در حال ظهور از خانه های خود به عنوان ویروس مربوط به محدودیت شروع به سهولت و بهار درجه حرارت صعود.

اما جهانی همه گیر در زمان به نوبه خود برای بدتر از جاهای دیگر است. هند روز یکشنبه گزارش داد بیش از 2600 موارد جدید آن بزرگترین واحد-روز پرش. که به دنبال رکورد افزایش در کشور همسایه پاکستان و روسیه در روز قبل.

People filling the street in Barcelona on Saturday, able to exercise for the first time in months.

مردم پر خیابانی در بارسلونا در روز شنبه قادر به ورزش برای اولین بار در ماه.اعتبار:گتی

چین که گزارش دو مورد جدید شاهد افزایش بازدید کنندگان به نقاط توریستی بسیاری به تازگی بازگشایی شد و پس از یک آرامش داخلی محدودیت های مسافرتی جلوتر از پنج روز تعطیلی اجرا می شود که از طریق پنج شنبه.

حدود 1.7 میلیون نفر بازدید پکن پارک در دو روز اول تعطیلات و شانگهای اصلی, نقاط توریستی استقبال بیش از یک میلیون بازدید کنندگان با توجه به گزارش های رسانه ها. بسیاری از نقاط محدود تعداد بازدید کنندگان روزانه به 30 درصد از ظرفیت یا کمتر نگه داشتن جمعیت کمتر از متوسط.

ماسک پوشیده بودند به طور گسترده ای از دوندگان در اسپانیا به ساحل را برانگیخت در جنوب ایالات متحده است. در شهر نیویورک, پارک مرکزی جاگر نقل مکان کرد در گذشته هر یک از دیگر بدون یک نگاه در روز شنبه و یک جریان ثابت از مردمی چپ نکاتی برای سه نفر کار راه خود را از طریق مجموعه ای از استانداردهای جاز خارج از منزل.

AP

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de