آن را به عنوان اتفاق افتاده است: ویکتوریا سوابق 627 جدید COVID-19 نفر از هشت مرگ و میر به عنوان سالخورده مراقبت از بحران همچنان ادامه دارد; QLD, مرز, نزدیک به بیشتر سیدنی استرالیا به عنوان تلفات جهش به 196

در اینجا که در آن ما را ترک همه چیز امشب. آن شده است یک روز کامل اخبار – از این رو دلیل ما برای اجرای این وبلاگ کمی بعد امشب.

The last of the residents from St Basil's Home for the Aged in Melbourne's north are evacuated to hospitals on Friday.

آخرین ساکنان از سنت بازیل خانه برای سالمندان در ملبورن شمالی در حال تخلیه به بیمارستان در روز جمعه.اعتبار:جاستین McManus

آنچه اتفاق افتاده در سراسر کشور امروز:


این است Rachael Dexter امضای کردن.

مثل همیشه اگر شما درک ما COVID-19 پوشش و خواننده مشتاق از این وبلاگ لطفا در نظر گرفتن یک اشتراک به عصر یا صبح سیدنی هرالد به حمایت از آنچه که ما انجام دهد.

ایمن ماندن بعد از یک دیگر – و شب بخیر.

ما صبح و شب Edition خبرنامه

KFC تایید کرده است به گزارش امشب است که از آن رنج می برند وخیم کمبود مرغ با برخی از فروشگاه ها برای این آخر هفته.

آن را یکی از KFC کنندگان طلایی مزارع مرغ abbatoir نزدیکی جیلان است که با خرید و فروش قابل ملاحظه شیوع کروناویروس.

وجود دارد در حال حاضر 13 نفر در حال حاضر مربوط به مرغ و مرکز پردازش.

“ما مرغ عرضه شده است اختلال در ویکتوریا این هفته و برخی از رستوران ما تنها بود باز برای محدود ساعت و یا ممکن است مجبور به بستن این آخر هفته” گفت: KFC سخنگو.

“با عرض پوزش برای هر گونه مسائل و این باعث می شود مشتریان – ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به تامین کنندگان ما عقب بر گردیم در مسیر.”

این meatworks در مرکز ایالت جدی ترین موج اول COVID-19 شیوع سرو گوشت کشتارگاه در بروکلین در ملبورن غرب امروز توصیه شده است یک عضو هیات دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در بیانیه صادر شده توسط این شرکت در شب جمعه, مدیریت گفت: عضو هیات گذشته مشغول به کار در ژوئیه 22.

“ما به دنبال DHHS’ مشاوره و حال همه مخاطبین از کارکنان که عضوی تست شده بر روی سایت امروز در محل ما در بروکلین” این بیانیه می خواند.

“ما خواسته همه کارکنان ما برای منزوی کردن تا اطلاع ثانوی به عنوان در هر دستورالعمل دولت.

“اولویت اصلی ما است و ما کارکنان بهداشت و تندرستی.”

در اینجا نقشه فعال coronavirus موارد توسط منطقه در ویکتوریا. اگر شما یک خواننده به طور منظم از وبلاگ شما ممکن است متوجه چیزی متفاوت در مورد آن:

بله این نقشه ساخته شده است تا کنون مناطق کوچکتر نسبت به من به طور معمول عبارتند از اینجا.

وزارت بهداشت بعد از ظهر امروز اطلاعات منتشر شده شکستن فعال موارد توسط کد پستی برای اولین بار. کد پستی مرزهای کوچکتر از دولت های محلی مناطق پس از آن به معنی این است که دقیق ترین در دسترس عموم داده و در عین حال در جایی که موارد هستند.

این نقشه کمی بیشتر رنج آوری برای استفاده, بنابراین شما ممکن است نیاز به زوم در اگر شما می خواهید برای دیدن یک منطقه داخلی شهرستان و یا زوم کردن اگر شما کد پستی خارج از بیشتر ملبورن.

شما همچنین می توانید با کشیدن نقشه اطراف به تمرکز بر روی یک منطقه است.

آن را با استفاده از همان رنگ به عنوان مقیاس در حال حاضر superannuated دولت محلی منطقه نقشه, اما پس خواننده بازخورد من تغییر رنگ کمی امیدوارم به ایجاد تفاوت در مورد تعداد کمی روشن تر است.

من نمی دانم که آیا داده ها خواهد شد روزانه به روز شده برای ویکتوریا postcodes بنابراین قدیمی دولت محلی منطقه نقشه با پایین تر از طرح رنگ نشده اند ممکن است برای همیشه بازنشسته فقط رتبهدهی نشده است.

اگر نقشه اثبات بیش از حد رنج آوری من قرار دادن داده ها را به یک جدول و همچنین که در آن شما می توانید جستجو برای کد پستی خود را بیشتر به راحتی.

زنجیره ای مواد غذایی هریس بازارهای کشاورزی اعلام کرده است که یک مورد تایید شده از COVID-19 بازدید خود لیچهردت فروشگاه بیش از آخر هفته.

فرد در بازدید از این فروشگاه بین 3 بعدازظهر و 3.30 بعد از ظهر روز یکشنبه 26 جولای. هر کسی که بازدید در آن زمان و احساس ناخوشی و یا نشان می دهد نشانه این است که توصیه به تست.

“NSW بهداشت تایید کرده است خطر عفونت را به مشتریان و تیم ما کم است با توجه به ماهیت مشتری بازدید” یک بیانیه از هریس مزرعه Co-مدیران تریستان لوقا و آنگوس هریس به عنوان خوانده شده.

“ما همچنین انجام یک تمیز از فروشگاه برای صلح اضافی از ذهن است.

“مشتریان و اعضای تیم باید مطمئن باشید آنها می توانند همچنان با خیال راحت به فروشگاه و کار ما در لیچهردت بازار است.”

سه برادر در حال حاضر به اتهام شرکت که دارای 26 مکان در سراسر نیو ساوت ولز. اولین فروشگاه افتتاح شد در Villawood توسط پدر و مادر خود دیوید و کتی هریس در سال 1971.

پرس و جو به ویکتوریا هتل قرنطینه برنامه را بشنود اول آن سه شاهد عادل در روز پنج شنبه آن اعلام شده است این شب است.

سه شاهد برای صحبت در پرس و جو عمومی خواهد بود:

  • استاد لیندسی گریسون – مدیر بیماری های عفونی و میکروب شناسی, Austin بهداشت و استاد بیماری های عفونی دانشکده پزشکی دانشگاه ملبورن است.
  • پروفسور بن Howden – مدیر میکروبیولوژی تشخیصی واحد بهداشت عمومی آزمایشگاه های Doherty موسسه.
  • دکتر چارلز Alpren – اپیدمیولوژی وزارت بهداشت و خدمات انسانی ،

پنج شنبه شنوایی خواهد شد که livestreamed برای نمایش عمومی را پوشش طبیعت COVID-19, کنترل عفونت اپیدمیولوژی و تماس با ردیابی و ژنومی تست.

این درخواست را ارائه یافته های آن به فرماندار ویکتوریا 25 سپتامبر سال 2020 است.

Barwon بهداشت تایید کرده است چه جیلان اول coronavirus مربوط به مرگ است.

یک سخنگوی این شب تایید یک فرد درگذشت دریافت مراقبت تسکینی شب دوشنبه اما خود را نشان می دهد سن و یا جنسیت.

“این یک زمان دشوار برای دوستان و خانواده ما به بیان تسلیت به همه تحت تاثیر این وضعیت,” او گفت:.

برای اولین بار در بیش از سه ماه دو نفر از استرالیا متحده و سرزمین های ثبت شده جدید COVID-19 عفونت.

بزرگ استرالیا به حساب توییتر که collates روزانه ملی اطلاعات گزارشهای اشاره است به factoid.

صاحبان تایلندی, راک, رستوران های آن مرتبط شده اند به بیش از 100 مورد از COVID-19 در NSW می گویند که آنها همه چیز را می تواند به امن باقی می ماند در طول بیماری همه گیر.

احساسی دیوید و استفانی بوید صحبت کرد نه در یک زمان امر برنامه در شب جمعه, عذرخواهی برای چه اتفاق افتاده بود اما اصرار آنها را سرزنش نیست.

The Thai Rock restaurant in Potts Point.

تایلندی راک رستوران در Potts Point.اعتبار:لویی Douvis

“این تقریبا یک محاکمه توسط رسانه های اجتماعی” آقای بوید گفت.

زن و شوهر گفت که به زودی به عنوان یکی از اعضای ستاد تست مثبت برای این ویروس در آنها بسته رستوران و فرستاده از همه برای تست.

هفته گذشته آنها اعلام کرد در Facebook صفحه که هر عضو هیات بازگشته بود منفی شد.

بعد از آن روز برای آنها ارسال شده یک عکس از تمام کارکنان خود را از خود جدا در صفحه اصلی.

“ما آرزو ما کارکنان عضو که آلوده شده و هر کسی که متصل شده است در هر صورت به این بیماری همه گیر بازیابی سریع” یک Facebook پست بخوانید.

قبل از بسته شدن آنها می گویند کارکنان تحت حرارت چک در ابتدای هر شیفت و هر بازدید کننده به رستوران وارد شد هر دو صورت دستی و الکترونیکی.

آنها گفت که آنها تا به حال به دنبال همه توصیه و دستورالعمل از پلیس و NSW Department of Health.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی آنها انجام می شود برای جلوگیری از شیوع آنها گفت: “کاملا همه چیز”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>