آن را به عنوان اتفاق افتاده است: اسپانیایی ها را به خیابان ها پس از 49 روز; هند گسترش مستند اما محدودیت برخی از محدودیت

پتی میلز تا به حال طعم و مزه از خانه های عادی زندگی جریان غیر طبیعی ، اما او همچنین می داند که در هنگام بازگشت به زندگی در NBA را تا حد زیادی تغییر کرده است.

میلز صرف کرده است COVID-19 همه گیر در خانه در سان آنتونیو تگزاس با همسرش الهام و سگ خود را که در آن او شده است آموزش سخت البته بدون یک حلقه به ساقه در.

San Antonio has become a second home to Patty Mills, the NBA club and the city itself.

سن آنتونیو تبدیل به یک خانه دوم برای پتی میلز NBA باشگاه و شهر خود.اعتبار:گتی ایماژ

سن آنتونیو است که تحت یک “stay-at-home” سفارش و Bexar County با جمعیت حدود دو میلیون نفر ثبت شده بود 44 مرگ و میر ناشی از کمی بیش از 1307 موارد که از روز شنبه (AEST).

“من فکر می کنم ما [سن آنتونیو] انجام داده اند بسیار مناسب کار از زیر قوانین از شهردار و شهر” میلز گفت: سن از سن آنتونیو.

“شما سعی کنید به تمرکز بر روی سمت روشن و این در حالی است که این شهر بزرگ آن را هنوز هم احساس می کند مانند یک جامعه کوچک با راه افراد نگاه کنید و بعد یکی دیگر.”

NBA فصل باقی مانده معلق با لیگ کار در مورد چگونگی آن می تواند رزومه با گزینه های از جمله حرکت تمام تیم ها و یا کسانی که هنوز هم در حذفی-مشاجره به دیزنی جهان در اورلاندو و یا لاس وگاس به بازی کردن فصل بدون طرفداران در ماه ژوئیه یا اوت.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

واشنگتن: یک روز پس از تظاهرکنندگان مسلح وارد میشیگان دولت و مجلس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست دولت فرماندار به قطع معامله با anti-مستند معترضان توصیف آنها به عنوان “مردم بسیار خوب”.

صدها نفر از معترضان برخی از آنها را حمل تفنگ جمع آوری شده در لانسینگ میشیگان دولت و کنگره در روز پنج شنبه (جمعه AEST) به تقاضای پایان دادن به فرماندار گرچن Whitmer را coronavirus اقامت در خانه سفارش دهید.

An armed protester wearing a mask stands at the Michigan Capitol Building in Lansing, Michigan.

مسلحانه از معترضان با پوشیدن یک ماسک می ایستد در میشیگان ساختمان کاپیتول در لانسینگ میشیگان.اعتبار:بلومبرگ

“فرماندار میشیگان باید کمی قرار داده و از آتش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر در روز جمعه (شنبه AEST).

“این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت! آنها را ببینید و صحبت کردن با آنها را به یک معامله.”

آن است که قانونی برای حمل سلاح گرم در داخل میشیگان خانه ملت اما برخی از معترضان مسدود شد توسط sergeants-در-آغوش از وارد کردن کف اتاق.

معترضان کهنه به راهرو و پله ها شعار “قفل و او!” و “اجازه دهید ما را در!”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

شش هفته پیش, Garry هوکینگ بود و به دقت پرورش جوان Collingwood فوتبالیست. در حال حاضر او مشغول به کار به عنوان یک مزرعه در یک ملک در سرز غرب جیلان که در آن او را استخراج علف های هرز چمن زنی کرم-برش و استفاده از مواد شیمیایی به paddocks با دست که به طوری ماهرانه نوازش فوتبال.

“این لطافت روح من کمی, شما می دانید, به جای رفتن به یک باشگاه” گفت: “بودا” سابق جیلان قهرمان که ایستاده بود از او به عنوان مربی Collingwood را VFL تیم.
“نه [جایگزین] این mateship و رفاقت نوع از مسائل اما آن را به من داده تا به چیزی برای انجام. در غیر این صورت من احتمالا میرم رفت و هم بزنید دیوانه من فکر می کنم مانند بسیاری از دستیاران و یا مربیان احتمالا انجام می دهند. شما فقط از دست این محیط زیست است.”

Garry Hocking.

Garry هوکینگ.

رایان فرگوسن یک مربی تیم توسعه در ریچموند پیدا کرده وحشتناک اما ضروری در پروتئین CSF در Laverton لباس بازیافت است که حیوانات مرده برای تولید خوراک دام و حیوانات خانگی.

با صرف شش سال coaxing جوانان در Tigerland فرگوسن جدید روز شروع در 7 و کشش برای 10 ساعت است که در حال تمیز کردن پر کردن مرطوب و سرد گودال با یک بیل تغییر گودال را فیلتر و سپس “بازسازی فیلتر”.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

دولت فرانسه متعلق به شرکت راه آهن SNCF تخمین می زند که آن را از دست داده €2 میلیارد یورو ($3.45 میلیارد دلار) تا کنون با توجه به کروناویروس بحران است.

کاهش شغل و کمک های دولت ممکن است لازم باشد اگر حمل و نقل رکود میکشد برای دیگر SNCF اجرایی Jean-Pierre Farandou گفت: France Inter radio شنبه.

حمل و نقل عمومی اپراتورها کاهش خدمات خود را پس از فرانسه تصمیم گرفت برای جلوگیری از غیر ضروری سفر در اواسط ماه مارس.

در حالی که این مستند را به تدریج برداشته شود از مارس 11, معلوم نیست که آموزش ترافیک به حالت عادی بازگشت.

SNCF مشکلات هستند و در عین حال یکی دیگر از ضربه به امور مالی عمومی. اقتصاد کشور تنظیم شده است به کوچک شدن با 8.6 درصد در این سال در مهر اقتصاد’ مرکزی پیش بینی شده است.

بحران ترجمه می تواند در فروش دارایی ها برای SNCF که قبلا آن را گفته بود: “هنوز خیلی زود” بدانید که چگونه coronavirus تاثیر کلی آن مالی است.

این شرکت که قصد دارد به بیش از 50 درصد از ظرفیت های طبیعی به عنوان از آوریل 11, حال €5.8 میلیارد دلار پول نقد و €3.5 میلیارد موجود در گردان تسهیلات اعتباری در پایان ماه گذشته.

بلومبرگ

پرواز مرکز تصمیم گرفته است برای جلوگیری از شارژ لغو هزینه به مشتریان که در سفر بوده است نهفته COVID-19.

عامل سفر شده بود شارژ 300 دلار برای هر نفر هزینه لغو رزرو از قبل از وقوع با برخی از شرکت های حقوقی و مشتریان با توجه به کلاس عمل در برابر عمل است.

Flight Centre will no longer charge cancellation fees.

مرکز پرواز دیگر را لغو اتهام هزینه. اعتبار:کریستوفر پیرس

اما در یک نامه فرستاده شده به مشتریان در شنبه پرواز مرکز حمایت از آن موقعیت است.

“این تصمیم به چشم پوشی از [لغو] هزینه های ما را تحت تاثیر قرار کسب و کار, با این وجود ما شنیده انتقادات و پیشنهادات خود را و به اعتقاد ما این گام این است که یک حق برای شرایط اقتصادی فعلی که در آن ایستاده فراز و زیان کار در حال وقوع روزانه برای بسیاری از استرالیایی” مرکز پرواز سفر گروه اجرایی مدیر کل Allisa o’connell نوشت: در این نامه است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

در وسط بحران آینده می توانید صبر کنید. تنها چیزی که مهم است آینده است.

این NRL در آستانه راگبی استرالیا را شکست, فدراسیون فوتبال استرالیا سنگ سرد را شکست. حتی کریکت استرالیا با برکت رودخانه از طلا از هند است برش و dicing همه جا.

و هنگامی که آن را همه گفته و انجام داده و زندگی به حالت عادی برمی گرداند ما کدهای ورزشی را سال به بازیابی تعادل خود را از کتاب و شروع به قرار دادن دور یک لانه تخم مرغ جلوتر از آینده همه گیر و یا هر آنچه که فاجعه در آن است که به ارمغان می آورد آنها را به زانو خود را.

اولویت داده خواهد شد و به اصلی “بازی” در همه ورزش حرفه ای در طول بازیابی. با بازی اصلی ما در حال صحبت کردن در مورد NRL و دولت از مبدا در لیگ راگبی AFL استرالیا مردان تیم کریکت و به میزان کمتر Socceroos.

چه خواهد شد در سمت چپ برای کاربر توسعه برای مردمی? چه در مورد برنامه های جامعه? تمام کسانی که احساس-چیزهای خوب در کنار.

بیشتر در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد به زنان مسابقات در تمام این ؟

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

NSW مقامات بهداشتی باید شناسایی مسائل ممکن است با فرآیندهای کنترل عفونت در Newmarch مرکز مراقبت از سالمندان است که مربوط به 61 coronavirus موارد و 13 مرگ و میر.

دو کارشناس کنترل عفونت پرستاران اعزام شده بودند به این مرکز در Caddens در سیدنی غرب این هفته به گزارش و کمک به بهبود شیوه های کنترل عفونت در خانه سالمندان که در آن دو اضافی کارکنان تایید شد به عنوان داشتن COVID-19 روز شنبه.

Minister for Health Brad Hazzard, NSW Chief Health Officer Dr Kerry Chant on Saturday.

وزیر بهداشت براد Hazzard, NSW رئیس بهداشت افسر دکتر روحانی شعار در روز شنبه.اعتبار:Dominic Lorrimer

“شده اند وجود دارد برخی از عناصر که در آن مطابق برنامه عمل رخ داده است نیست” NSW رئیس بهداشت افسر کری شعار گفت.

“ما به دنبال در ثانویه موارد دیده ایم انتقال است که به نظر می رسد مانند نقض از کنترل عفونت به ویژه در میان کارکنان است.”

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا

ویکتوریا را ضربه بزنید به حزب کمونیست چین را به 1.5 تریلیون دلار کمربند و جاده ابتکار برای تقویت اقتصاد محلی اعلام زیرساخت شبکه حیاتی برای بازسازی پس از coronavirus بحران است.

دولت عزم خود را به چوب با این برنامه تنظیم شده است به جرقه تقسیم بین ویکتوریا, NSW و دولت فدرال است که تردید در چین ساختمان ابتکار در میان جهانی خرید اینترنتی بیش از ریشه های این بیماری همه گیر.

Premier Daniel Andrews on Tuesday morning.

برتر Daniel Andrews صبح روز سه شنبه. اعتبار:Jason جنوبی

این برنامه دیده می شود پکن سرپا نگه داشتن زیرساخت در سراسر آسیا و اروپا و آمریکای جنوبی است. چین نورد از “سلامت جاده ابریشم” برای ارائه تجهیزات پزشکی و مخابرات-خدمات بهداشتی و درمانی به کشورهای در حال توسعه به عنوان آن می آید تحت فشار از اقتصادهای پیشرفته بیش از دست زدن به آن از coronavirus.

ویکتوریا سخنگوی دولت گفت: کمربند و جاده ابتکار عمل را ایجاد فرصت برای ویکتوریا کسب و کار و شغل های محلی. “[این] فرصت خواهد بود مهم تر از همیشه به ما بازسازی از این بحران” او گفت:.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

ملبورن و Movember سفیر کیه رایان می ترسید او می میرند در حالی که مبارزه با COVID-19 پس از بازگشت از لس آنجلس ماراتن اما او تا به بهبود است و یک پیام قوی برای کسانی که خود را در مواجهه با خود نبرد.

ماراتن در حال اجرا 31 ساله است که ارزش گوش دادن به او به عنوان داستان خود می گوید به کانال نه اخبار.

دهلی نو: هند در سراسر کشور مستند تمدید خواهد شد تا دو هفته پس از مه 4 دولت گفت: در حالی که اجازه می دهد “قابل توجه تسهیلات” ضد coronavirus اقدامات در کاهش خطر منطقه.

صفحه اصلی وزارت گفت که اقدامات سختگیرانه آغاز شد که در 25 مارس به رهبری بود “دستاوردهای قابل توجهی” در شامل گسترش COVID-19 و با صدور دستورالعمل جدید برای تنظیم اقتصادی و فعالیت های دیگر در این دوره است.

آنها را بر اساس مشخصات خطر از منطقه و مدون به قرمز و سبز و نارنجی مناطق.

A stranded truck operator playfully jumps near parked trucks during the nationwide lockdown in Gauhati, India.

یک رشته کامیون اپراتور شوخی جهش در نزدیکی پارک کامیون ها در سراسر کشور مستند در Gauhati هند است.اعتبار:AP

در حالی که وجود خواهد داشت قابل توجهی تسهیلات در مناطق طبقه بندی شده به عنوان سبز و نارنجی که در آن خطر عفونت کمتر است برخی از ممنوعیت اعمال خواهد شد در سراسر کشور بدون در نظر گرفتن درجه بندی.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de