آن را به عنوان اتفاق افتاده است: PM رونمایی از سه مرحله برنامه ریزی برای بازیابی; ویکتوریا مستند بدون تغییر باقی مانده

با تشکر برای پیوستن به راشل ادی و من امروز در این وبلاگ در چه بود بعد از coronavirus اطلاعیه ها, این وبلاگ خواهد بود دوباره در 6 صبح فردا.

قبل از رفتن من امشب در اینجا برخی از ما خبرها:

  • نخست وزیر اسکات موریسون اعلام کرد سه مرحله چارچوب برای آرامش coronavirus محدودیت در استرالیا. تحت اولین مرحله, مردم می توانند جمع آوری در گروه 10 در اماکن عمومی و کافه ها و رستوران ها دوباره باز خواهد شد. آن است تا به فردی متحده و سرزمین های برای پیاده سازی چارچوب
  • ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: وجود خواهد داشت هیچ اطلاعیه در رابطه با بلند کردن ویکتوریا محدودیت تا شنبه اما اشاره کرد که مدرسه می تواند به بازگشت زودتر از انتظار می رود.
  • تحت دستورالعمل های ورزشگاه را باز کنید قبل از اینکه بارها و باشگاه ها
  • AFL رئیس Gillon McLachlan گفت: مربیان در روز پنج شنبه که بازیکنان نقض COVID-19 پروتکل مواجه بودن معلق برای کل سال 2020 فصل است.
  • NSW نمی خواهد با عجله به لغو محدودیت
  • کوئینزلند و رستوران ها و میخانه ها و کافه ها را بازگشایی on May 15
  • بیکاری خواهد بود و در 9 درصد در کریسمس به بانک مرکزی هشدار داده است در برخی از آن بسیاری از وخیم اقتصادی پیش بینی نشده است.
  • ضد قفل و ضد vaxxer معترضان گفته شد نه به مارس در ملبورن CBD این آخر هفته.
  • Coronavirus می تواند کشتن 190,000 در آفریقا در این سال اگر آن موجود است, با توجه به سازمان بهداشت جهانی.
  • سرو گوشت, گوشت پردازش شرکت در مرکز ویکتوریا بزرگترین COVID-19 خوشه ای می گوید از آن زمان چند روز برای دولت و مقامات بهداشتی به طور مستقیم به تماس با آن را مورد مثبت نتایج آزمون میان خود کارگران است.

من برای شما آرزوی یک شب دوست داشتنی, با تشکر برای نظرات و پیشنهادات خود را و به دنبال همراه. برای به روز رسانی بیشتر شما همچنین می توانید مشترک به ما coronavirus عضویت در خبرنامه زیر.

شب خوب!

ثبت نام به ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه

ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای روز تحولات مهم در یک نگاه اعداد شما نیاز به دانستن و آنچه خوانندگان ما می گویند. ثبت نام به صبح سیدنی هرالد عضویت در خبرنامه اینجا و سن را در اینجا.

NSW Labor دهکدهای سوال تصمیم گیری به دست رئیس پلیس میک فولر یک $87,000 افزایش پرداخت در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخت و او را یکی از ایالت بالاترین پرداخت بندگان عمومی است.

مخالفت با روابط صنعتی سخنگوی آدم سرل گفت: کمیسر فولر افزایش پرداخت شد “افزایش عظیم در یک زمان دشوار است”.

NSW Police Commissioner Mick Fuller.

NSW Police Commissioner میک فولر.اعتبار:Rhett Wyman/SMH

“در زمانی که Berejiklian دولت پیشنهاد در اثر کاهش دستمزد کارکنان بخش دولتی آن است که نه تنها مناسب برای دادن افزایش دستمزد خوبی در خارج از 2.5 درصد دستمزد کلاه” آقای سرل گفت.

“شما باید یک قانون برای انتخاب چند و شدیدتر قانون است که شامل هر کس دیگری.”

افزایش حقوق و دستمزد به معنی کمیسر فولر در حال حاضر پرداخت حقوق و دستمزد $649,500. خود را دقیق حقوق و دستمزد قبلی شناخته شده نیست اما دادگاه تعيين متحده آن را “وزیر” را اعم بین $487,501 به $562,650.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

پلیس فدرال استرالیا در حال بررسی است که آیا مجرمان به دست اورد دسترسی به مالیات عامل پایگاه داده به سرقت حدود 120 ، 000 $از 150 سوپر حساب وادار کردن دولت به طور موقت به حالت تعلیق اولیه آن دسترسی طرح.

این برنامه اجازه می دهد مردم در مواجهه با مشکلات ناشی از کوروناویروس به برداشت تا $20,000 از بازنشستگی خود پس انداز شده است متوقف شده و تا روز دوشنبه در حالی که خبرگزاری فرانسه مالیات Austrac و جرائم مالی گروه ضربت نگاه به سرقت که به نور آمد هفته گذشته است.

“شده است وجود دارد یک عامل مالیات است که این موضوع از یک هک یا امنیت سایبری و اطلاعات شخصی از مشتریان آن هستند که کسب و کار آنها شده است مورد بهره برداری قرار” صفحه اصلی وزیر امور پیتر داتون گفت: آسمان, اخبار روز جمعه.

به اتهام حمله سایبری نه سازش ATO یا superannuation funds, ATO تایید در سنا در جلسات این هفته است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

پاریس پیشنهاد کرده است که کمیسیون اروپا در مسائل مربوط به اوراق قرضه برای تامین مالی یک بازیابی صندوق برای اتحادیه اروپا به ارزش 1 تا 2 درصد از درآمد ناخالص ملی در هر سال و یا برخی از €150-300 میلیارد دلار ($249.4-498.8 میلیارد دلار) در 2021-23 با توجه به پیشنهاد دیده می شود خبر داد.

European Commission President Ursula von der Leyen.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen.اعتبار:AP

پیشنهاد می آید به عنوان اتحادیه اروپا بحث چگونه به kickstart رشد پس از coronavirus رکود است. بلوک اجرایی کمیسیون است که با توجه به ایجاد یک پیشنهاد رسمی در این هفته شروع مارس 18 از یک مشترک جدید بودجه برای همه 27 عضو 2021-27 و همراه بازیابی صندوق.

“اندازه باید حداقل 1 درصد به 2 درصد از اتحادیه اروپا GNI در هر سال بیش از سه سال آینده که ارائه بودجه اتحادیه اروپا بالا از 150 میلیارد €به €300 میلیارد دلار در هر سال بین سال 2021 و 2023” در فرانسه بحث سند به عنوان خوانده شده.

“وام به کشورهای عضو می تواند کمک به پر کردن این شکاف اما نیاز به باقی می ماند بالا تا به کمک های مالی. برای اطمینان از حداکثر ارزش افزوده از جمله وام باید یک مهلت بسیار طولانی بلوغ و نرخ بهره پایین … این نیز ضروری است که این صندوق توان تنظیم به عنوان به زودی به عنوان ممکن است احتمالا قبل از ورود به زور از آینده MFF.”

استرالیا در حال هشدار داد انتظار جدید کروناویروس شیوع بیماری به عنوان ملت حاصل از جارو خاموش شدن ناگهانی در سه مرحله برنامه ریزی برای بازگرداندن 850,000 شغل جولای.

Prime Minister Scott Morrison addresses the media during a press conference on the government's response to the COVID-19 coronavirus pandemic.

نخست وزیر اسکات موریسون آدرس رسانه ها در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در دولت در پاسخ به COVID-19 coronavirus بیماری همه گیر.اعتبار:Alex Ellinghausen

نخست وزیر اسکات موریسون اذعان خطر از موارد جدید اما اعلام آنها نمی تواند مانع بهبود اقتصادی به دلیل کنترل بودند در محل ایزوله و قرنطینه موارد جدید.

برخی از دولت premiers نقل مکان کرد و به سرعت به بازگشایی کلیساها کافه ها و رستوران ها و مدارس پس از ملی کابینه توافق کردند که به این طرح در روز جمعه اما مردم NSW و ویکتوریا باید صبر کنید به یاد بگیرند که چگونه اقدامات اعمال خواهد شد در کشورهای خود را.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews حاکی از یک حرکت در روز برای از سرگیری برخی از تدریس در کلاس های درس با چارچوب جدید قرار دادن مدارس در اولین مرحله از راه اندازی مجدد برنامه ریزی کنید.

شما می توانید جزئیات دیوید کرو داستان کامل در اینجا.

ایرلند نرخ بیکاری به 28.2 درصد در پایان مارس از جمله کسانی که دریافت اضطراری coronavirus بیکاری بهره مند بالاترین در تاریخ ثبت شده و از تنها 4.8 درصد قبل از بحران دو ماه پیش دولت مرکز آمار گفت: در روز جمعه.

A man pushes a pram across an almost deserted O'Connell Street in Dublin's city centre.

یک مرد هل یک کالسکه در سراسر تقریبا خالی از سکنه o’connell Street در دوبلین مرکز شهر.اعتبار:PA

جدید COVID-19 تنظیم نرخ بیکاری افزایش یافته و از 15.5 درصد در ماه مارس پس از تعداد زیادی از مردم ادعا بالاتر اضطراری پرداخت بیش از دو برابر به 602,107 در بالای 216,900 به طور منظم مزایای بیکاری.

به استثنای اضطراری coronavirus پرداخت نرخ بیکاری در ایستاده بود 5.4 درصد است.

تنظیم نرخ بیکاری را شامل نمی شود 427,400 بیشتر کارگران در دستمزد یارانه طرح برای شرکت های نهفته در آن کشور توافق کردند که در ماه مارس به پرداخت 70 درصد از حقوق و دستمزد تا حداکثر €410 ($681) یک هفته به صورت اولیه 12 هفته دوره است.

استرالیا میخانه را برانگیخت می تواند مورد علاقه خود را آبیاری سوراخ ماندن بسته با وجود یک طرح برای سهولت coronavirus محدودیت در سراسر کشور است.

استرالیا هتل ها ارتباط می گوید: نقشه راه برای بازیابی در تعارض است و می تواند نیروی برخی از هتل ها و بارها بسته به طور دائم.

“هتل ها گذاشته شده اند blindsided’ مدیر اجرایی Stephen فرگوسن گفت: در روز جمعه.

“آنها اساسا نمی خواهد بود قادر به دوباره باز کردن کسب و کار خود را تا سه مرحله از فرایند بازیابی.”

آقای فرگوسن گفت: این طرح شکست خورده به حساب برای مکانهای با فضای طبقه و بیشتر خواهد بود مجبور به بسته باقی می ماند.

“به ما گفته فقط 10 نفر می توانند بنشینند و یک وعده غذایی در یک میخانه, رستوران, منطقه, حتی اگر آن منطقه می تواند با خیال راحت اجتماعی فاصله 50 یا 100′ او گفت:

“چرا تنها می تواند 10 نفر اجازه داده می شود در یک منطقه ناهار خوری از یک محل است که می تواند با خیال راحت اجتماعی فاصله 120?”

مردم شب امتحان به سوپر مارکت ها و کار side-by-side در سایت های ساختمانی, او گفت:.

“که در آن قوام?”

او هشدار داد که بسیاری از اپراتورها در حال حاضر با تلاش روزافزون بدهی پس از بسته شدن برای بیش از یک ماه و بازیابی طرح می تواند نیروی برخی به بستن درهای خود را به طور دائم.

“هتل ها انجام داده اند درست قرار داده و سلامت کارکنان و مراجعان اولین لحظه ای که این بیماری همه گیر آمار – و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار — اما حس مشترک نیاز به غلبه در اینجا بیش از حد” او گفت:.

AAP

در قسمت این هفته خوب آخر هفته مذاکرات ما دوباره آماندا Hooten‘s پروفایل Jacinda protocol wine studio جوان کاریزماتیک رهبر جهان فقط بعد از او انتخاب شد نیوزیلند نخست وزیر.

آماندا نیز پیوست در گفتگو با آخر هفته خوب ویرایشگر کاترینا Stricklandو سیاسی ویرایشگر پیتر Hartcher برای بحث در آردن را از دست داده و به COVID-19 بحران, Christchurch, کشتار و, Christchurch, زلزله, و چگونه او در مقایسه با دیگر رهبران جهان.

این یکی از بسیاری از پادکست در دسترس از سیدنی هرالد صبح و عصر. شما می توانید گوش دادن به روزانه ما coronavirus پادکست اینجا.

این شب جمعه است – و به طور معمول شما می خواهم انتظار می رود بسیاری کمتری چراغ در اطراف سیدنی حومه شرقی با مردم هجوم آوردند به شهر یا محلی آبیاری ،

به عنوان self-جداسازی قوانین باقی می ماند عکاس جینی بارت را دستگیر کرده است این تصاویر که در آن ماه است تنها یکی از بسیاری از چراغ های روشن در افق.

This Maroubra residence is buzzing - with people staying home.

این ماروبرا اقامت وزوز – با مردم ماندن در خانه.اعتبار:جینی Barrett

The moon rises over apartments in Coogee, where most people are still self-isolating.

ماه افزایش می یابد آپارتمان در کوگی که در آن بسیاری از افراد هنوز خود جدا.اعتبار:جینی Barrett

AFL رئیس Gillon McLachlan گفت: مربیان در روز پنج شنبه که بازیکنان نقض COVID-19 پروتکل مواجه بودن معلق برای کل سال 2020 فصل است.

Gillon McLachlan.

Gillon McLachlan.اعتبار:گتی ایماژ

هشدار که ابلاغ در تصویری قلاب تا یک سوم از ارشد مربیان و سپس به دیگر 12 آمد تنها چند ساعت قبل از McLachlan متوجه شدند که 16 آدلاید فوتبالیست آموزش دیده به عنوان یک گروه در یک زمین گلف در Barossa دره.

McLachlan نیز مطرح شده چشم انداز پایان فصل تعلیق با 18 باشگاه ستاد در روز سه شنبه و دریافت حمایت قابل توجهی. چشم انداز جدید سخت مجازات برای شکستن اجتماعی فاصله نیز قرار داده شده است به اتحادیه بازیکنان.

به عنوان McLachlan و تیم خود را وزن تا پتانسیل تحریم ها برای هر دو بازیکن و باشگاه آدلاید مدیر عامل اندرو Fagan گفت: کلاغ باید در نظر گرفته نمی شود در نور قبلی جنحه و به ویژه آسیب رساندن به ذهن جمعی پیش فصل اردوگاه.

جزئیات کارولین داستان کامل در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de