لندن: انگلیس می تواند ضربه گریم نقطه عطف 20,000 COVID-19 مرگ و میر بعد از آن در روز شنبه که روزانه تعداد اضافه شده است به تلفات در حال حاضر از 19,506 افرادی که آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس و در بیمارستان درگذشت.

به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد, دولت با آن مواجه است در حال رشد انتقاد بیش از آن پاسخ به همه گیر. آن را آهسته تر برای تحمیل یک مستند از اروپایی همسالان است و تلاش برای افزایش آن تست ظرفیت.

بازگشت در اواسط ماه مارس دولت مشاور ارشد علمی گفت که نگه داشتن مرگ و میر زیر 20,000 خواهد بود “نتیجه خوب”.

مرگ و میر ناشی از COVID-19 در بیمارستان در سراسر بریتانیا افزایش یافته و در روز جمعه توسط 684 در 24 ساعت به 19,506 معنی 20,000 ممکن است به خوبی عبور در روز شنبه.

بریتانیا دارای بالاترین پنجم رسمی coronavirus مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده, ایتالیا, اسپانیا و فرانسه است. دانشمندان گفته اند که مرگ و میر تنها شروع به کاهش سرعت در یکی دو هفته.

استفان Powis پزشکی مدیر خدمات بهداشت ملی (NHS) در انگلستان کاهش یافته و به یک شماره جدید اما گفته رادیو بی بی سی:

“آن را برخی از زمان ممکن است سالها قبل از کامل اثر این بیماری همه گیر است شناخته شده در این کشور است.”

ایسنا

کوین رابرتس چهره مسلما مهم ترین هفته از تصدی خود به عنوان رئیس اجرایی کرکت استرالیا به عنوان سازمان تلاش می کند تا دوباره ملت کریکت خانواده در میان همه گیر ناشی از ناآرامی.

در پایان این هفته, CA هدف باید به یک مصالحه با بازیکنان و ایالات متحده بیش از آنچه که بار مالی آنها نیاز به انجام به عنوان بخشی از بازی را با اقدامات کاهش هزینه.

بازیکنان حداقل باید حفاظت از این بازی پرداخت قرارداد دارد اما فوق العاده اضطراب میان ایالات متحده چگونه لاغر آنها را مجبور به تبدیل شدن به عنوان یک نتیجه از تسمه سفت در دفتر مرکزی.

CA undermanned کارکنان در حال گذراندن تعطیلات آخر هفته گردآوری داده ها و اعداد خرد به حال به خود سرخورده ذینفعان احتمالا در اوایل روز شنبه.

وجود اعتماد به نفس آرام در ستاد است که این بازی خواهد شد که وضوح بیشتر و وحدت آخر هفته است اما چیزهای زیادی برای انجام و زمان کمی برای انجام آن است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

دولت هفتگی coronavirus کل به شدت کاهش یافته است به عنوان تعدادی از Queenslanders جریمه برای نقض بهداشت عمومی سفارشات نگه می دارد و پیوسته.

تنها 16 نفر تست مثبت برای COVID-19 در هفته به شنبه و حتی به عنوان معیارهای تست شد و گسترش یافت و در روز جمعه شامل هر کسی با علائم در هر نقطه از کشور.

که کمتر از یک سوم از coronavirus 54 موارد ثبت شده قبلی هفت روز.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

دشوار مستند به معنی کودکان در حال تدریس توسط پدر و مادر خود را – که در حال یادگیری فقط به عنوان بسیار به عنوان جوان خود را به اتهام.

این یک آشکار خوانده شده در یک خانواده ورود به تحصیل در خانه است.

آموزش و پرورش قابل تحسین است چیزی. اما آن را به خوبی به یاد داشته باشید که از زمان به زمان است که هیچ چیز ارزش دانستن را می توان آموخت. – اسکار وایلد

روز 1

0500 ساعت: عصر کلمات اختصاری است بر ما: خانواده ما روز اول WFH (کار از خانه) با CAH (کودک در خانه). شریک زندگی من و من در ساعت 5 صبح به سر-شروع (پرداخت می شود) کار می کنند قبل از اینکه کودک می شود. شروع به تایپ کنید.

0520: هفت سال اولیه معلم مدرسه ابتدایی است که از خواب بیدار شده توسط گربه و می شود. توقف تایپ کنید.

0525: نه گربه به عنوان آن معلوم است. Nits. در اینجا یکی دیگر از مخفف: تکواندو.

هیچ کار ممکن است تا زمانی 0900زمانی که ما برنامه مدرسه پیش نویس بر روی میز آشپزخانه شب گذشته اثر طول می کشد. صرف مداخله ساعت انجام ابتلای درمان ساخت مدرسه ناهار در تلاش برای حفظ نظم و روال (VIP با توجه به گوگل صفحه اصلی-تحصیل مشاوره) و تلاش برای ایجاد فریبنده محیط کلاس درس با استفاده از ابتدایی معلم مدرسه ابتدایی بسیار پایین میز و کوچک بچه را در صندلی. متوجه من خواهد بود به انجام همه وظایف جدید به عنوان بالا-طراحی آموزش حرفه ای در حالی که نشسته و تنها 30 سانتیمتر از کف زمین.

0855: ابتدایی معلم مدرسه ابتدایی تلاش برای ورود به Mathletics در تلفن. قطره گوشی شکسته صفحه نمایش. صفحه اصلی آموزش آغاز می شود.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

Nine News کاری ادامه داده اند تا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای پراکندن خود ضد عفونی کننده نظرات از دیروز.

ما از دست ما آزادی به سرعت و به طرز وحشیانه ای که COVID-19 موارد شروع به اوج در استرالیا. ما صرف مقدار از ماه گذشته و یا تا داخل خانه ما.

برخی از ما از دست ما درآمد. دیگران در حال حاضر در تلاش برای کسب یکی در حالی که همچنین خانه مدرسه کودکان است.

این قابل درک است که ما در حال گرفتن بی قرار, به خصوص به عنوان یک خبر خوب رشد می کند و خورشید در حال درخشیدن است.

در ملبورن, تعداد فزاینده ای از مردم هجوم آوردند به پارک ها و سنت کیلدا تفرجگاه به عنوان کاهش تعداد موارد جدید در استرالیا سوخت خوشبینی – و ممکن است خوشنودی است.

در سیدنی در روز جمعه, Randwick, شورای مجبور به بستن کوگی و ماروبرا سواحل فقط پنج روز پس از بازگشایی آنها را برای ورزش به دلیل بیش از حد بسیاری از beachgoers شد بیشتر علاقه مند به “داشتن یک چلپ چلوپ” از داشتن یک تمرین است.

People are slowly but steadily returning to the St Kilda beach area.

مردم به آرامی اما به طور پیوسته در بازگشت به سنت کیلدا منطقه ساحل.اعتبار:لوئیس انریکه Ascui

دلیل شماره در حال سقوط است چرا که ما کشیده اند با هم به عنوان یک ملت است. ما باید در خانه مانده.

افسر ارشد پزشکی برندان مورفی گفت: در روز جمعه که به غیر از شمال غرب تاسمانی coronavirus نرخ تولید مثل در استرالیا نگه داشته شده است در کمتر از یک – هر فرد مبتلا به SARS-CoV-2 آلوده بیش از یک نفر دیگر. این یک دستاورد است که همه ما خود را.

و ما آن را به دست آورده از طریق وحدت.

اما وحدت ما در حال آزمایش است.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل ستون.

تصویر ما ویراستاران قرار داده اند با هم یک گالری از 12 تا از بهترین عکس از بین المللی خدمات سیم این هفته است.

Brock Tutt prepares to perform a traditional smoking ceremony at his home in Matraville as part of the Haka and Corroboree for Life ANZAC online service on April 25, 2020 in Sydney, Australia.

براک Tutt آماده برای انجام یک سیگار سنتی مراسم در خانه اش در Matraville به عنوان بخشی از Haka و Corroboree برای زندگی ANZAC خدمات آنلاین در آوریل 25 سال 2020 در سیدنی استرالیا است. اعتبار:گتی ایماژ

اینجا کلیک کنید برای مشاهده کامل گالری.

83 سال که تست مثبت برای coronavirus مرده است در Newmarch خانه Anglicare مرکز مراقبت از سالمندان در سیدنی غرب است.

او ششم ساکن به مرگ پس از coronavirus آمار تسهیلات در اوایل این ماه.

بیانیه ای از Anglicare سیدنی مرد گفت: تا به حال چند مسائل مربوط به سلامت.

“با خانواده خود تماس گرفته شد که آنها قادر به بازدید و ادای احترام خود را” بیانیه گفت.

“همه مقامات مربوطه مطلع شده است. خود علت مرگ را به طور رسمی تایید کرد در طول چند روز آینده.

“ما همچنان به فکر می کنم از دعا و به یاد داشته باشید همه ما ساکنان که فوت کرده اند و برای خود و خانواده های آنها به عنوان سوگواری از دست دادن عزیزان خود.”

بیانیه ای از NSW Health اوایل امروز گفت: وجود اضافی دو ساکنان و دو نفر که آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن مجموع به 48 نفر از جمله 17 کارکنان و 31 ساکنان.

در 9 اوت 1941 دو متوجه مرگ به نظر می رسد در این سن و سالیکی پس از دیگری پرداخت ادای احترام به سربازان کشته شده در سرویس فعال.

اول متوجه مفتخر بدنی R. J. Barassi پدر فوتبال استرالیا افسانه رونالد دیل Barassi و ملبورن نخست وزیری بازیکن خود را که از دست داده و زندگی خود را در طبرق در تاریخ 30 ژوئیه سال 1941 در سن 27. پسر او فقط پنج سال داشت.

او برای اولین بار شناخته شده VFL فوتبالیست به مرگ در جنگ.

Tom Brislane, who was killed aged 31.

تام Brislane که کشته شد در سن 31.

درست در زیر Barassi متوجه است که تام Brislane کمتر معروف اما فقط به عنوان به خوبی به عنوان برادر مادر بزرگ من Maisie. تام کشته شده در سوریه در روز جمعه 27 ژوئن 1941 سالخورده فقط 31.

Maisie او خواهر کوچکتر شد 29.

او فقط قبل از 96 تولد به یاد تام در هر مرحله از 65 سال او صرف بدون او.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن داستان کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو